Görüş Bildir

özlem zengin Haberleri

özlem zengin ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. özlem zengin ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

'İsrail'le Ticaret' Tartışması Mecliste Tansiyonu Yükseltti! 'Kurtla Yediniz, Kuzuyla Ağladınız'
CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'nın 'İsrail'le ticaret' iddialarını yeniden gündeme getirerek, iktidara yüklenmesi mecliste tansiyonu yükseltti. İsrail'e 2.3 milyarlık mal satıldığını söyleyen Ağbaba, 'Kurtla yediniz, kuzuyla ağladınız. Samimiyetsizler, ikiyüzlüler, sahtekarlar. İsrail katildir, suç ortağı Amerika’dır, destekçisi AKP’dir' dedi. 
Cumhurbaşkanı Erdoğan Sanatçıları Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, arasında Hülya Koçyiğit ve Zerrin Özer'in de bulunduğu sinema, müzik ve televizyon dünyasından isimlerle bir araya geldi.ANKARACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, arasında Hülya Koçyiğit ve Zerrin Özer'in de bulunduğu sinema, müzik ve televizyon dünyasından isimlerle bir araya geldi.Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda basına kapalı gerçekleştirilen kabulde, Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan da bulundu.Cumhurbaşkanlığından alınan bilgiye göre, kabulde Hülya Koçyiğit, Zerrin Özer, Esra Erol, Demet Akalın ve eşi Okan Kurt, Hakan Peker, Metin Özülkü, Arzu Öztoprak Peker, Burak Kut, Muazzez Ersoy, Murat Başoğlu, Hande Bermek Başoğlu ve Özlem Zengin yer aldı.Muhabir: A. Eda Ünlü ÖzenAA
Aday Listeleri Belli Oldu, İşte Detaylar...
Siyasi partiler aday listelerini bugün YSK'ya sundu. MHP listeyi gece açıkladı, Meral Akşener aday gösterilmedi. CHP ve HDP listesi netleşti, AKP'de ise Tuğrul Türkeş, Ali Babacan ve Cemil Çiçek, Ankara’dan; adaylıktan çekileceği iddia edilen Faruk Çelik ise Şanlıurfa'dan aday oldu. Hürriyet'e saldırıyla gündeme gelen Abdurrahim Boynukalın ise aday gösterilmedi.