Mesajları İfşa Edilen Kaan Boşnak'a, Eşinin "Çıplak Fotoğraf Göndermediğim İçin Evlendik" Sözleri Tepki Çekti

1.6bPAYLAŞIM

Keşke Kaan Boşnak ve eşi bunları yüzyüzeyken konuşsaydı da biz bilmek zorunda kalmasaydık...

Yüzyüzeyken Konuşuruz isimli gruptan tanıdığımız Kaan Boşnak, geçtiğimiz gün reklamcı ve organizatör Başak Ceylan Torun'la nikah masasına oturmuştu.

Kaan Boşnak'ın nikah kıyılırken giydiği beyaz tişört ise sosyal medyada epey konuşulmuştu. Ancak, nikahtan çok daha fazla konuşulacak başka bir olay oldu.

Nikahtan sonra Twitter'da açılan Kaan Boşnak Gerçekler isimli hesap, şarkıcının başka kadınlara attığı mesajların ifşasını yayınladı.

İddialara göre bu mesajlar, Kaan Boşnak'un şu anki eşiyle beraberken başka kadınlara attığı mesajlar.

kaynak

Dün Kaan Boşnak ve Başak Ceylan, evlerinden bir canlı yayın gerçekleştirdi. Başak Ceylan'ın “Kaan’a sürekli mesaj atıyordum, cevap vermiyordu bana. Tabi çıplak fotoğraf atıp ‘seni istiyorum’ desem cevap verirdi. Ama ona çıplak fotoğraf atmadığım için evlendik.” sözleri dikkat çekti.

Bu sözlerden sonra sosyal medyada tepkiler gecikmedi

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tugba-acuner

Yanlış mı düşünüyorum bilmem ama bu konunun anafikri adamın bu kadınlayken başka kadınlara "yazması" değil mi? kadının bu adamla evlenmiş olmayı zafer olarak düşünmesine hiç girmiyorum bile!

kendineassassin

Sosyâl medyada "bu kim amk?" dediğim herkes benden ünlü..

threeicedwhiskey

bunlar kim amk

hakan-yavuz8

Takip etmemeniz gereken insanlar. Müziğini seviyorsanız dinleyin geçin. Neden takip edersiniz ki?

kurtali1983

Kaanı tanımayan sazanlar hemende nasıl inanmışlar.

kendineassassin

Belki de kendisini tanıdığını sanan sen gibi avelleri bi' temiz kandırıyordur, bi' de böyle düşün..

kurtali1983

Avel sana denir pislik herif sabah sabah agızımı bozdurdun yine. Tanıyormusun arkadaşı sanatını hiç takip ettin mi hiç dinledin mi adamı dinliyorsan ben bunu dinliyorum ama nasıl bir yapısı kişiliği varmış deyipte araştırdın mı hiç röportajlarına baktın mı ? hem ona hemde gelmiş bana rahatlıkla iftira atabiliyorsun neyine güverek yapıyorsun bunu ? söyleyeyim mi içinde ki insan olmamamış pislik kalmış yanına güvenerek ordan cesaret alarak böyle pisliklik yapabiliyorsun! it herif diyecegim ama itlere hakaret olur sana it demek.

latrakanes

İnsanlar en yakınlarından bile beklenmedik şeyler görebiliyorlar. Sen adamın sadece sanatını bildiğin için içini de bildiğini mi düşünüyorsun yani? İnsanın içini sadece kendisi bilir, yaptığın baya gereksiz bir savunma. Belki cidden iftira bilemem ben olayla ilgilenmiyorum ama kesin iftira diye bir şey de yok. En beklemediğim kişilerden biriyle benzer şoku yaşadım ve herkes çok sevdiği, iyi bildiği için kimse bana inanmadı. O zamandan beri böyle şeylerde senin gibi yaptığına ihtimal veremeyenler sadece komik gözümde.

kurtali1983

o zaman önce sen git yaşadıgın travmayı atlat gel ondan sonra bana akıl ver. Nerden biliyorsun tanımadıgımı kaanı ilk şarkı söylemeye başladıgından beri tanıyorum içini de biliyorum zaten olayın gerçek olmadıgı ertesi gün anlaşıldı !!! Bana akıl verme birilerine akıl vermek yerine git insani yönlerini geliştir birinden kötülük gördün die herkesin kötü oldugunu sanmak ruhsal bir hastalıgın belirtisidir yani kısac hasta biri gelipte bana akıl veremesin Kaldı ki suç ispatlanana kadar herkes suçsuzdur ! ama sen bunu anlayabilecek saglıkta degilsin sanırım.

kurtali1983

bide bana komik diyorsun ya siz komik bile degilsiniz onu napcaz ?

latrakanes

Bana hasta diyorsun da, senin de tepki şeklin tipik bir ergen gibi. Belki yaşın çok büyüktür, bilemem ama en azından seninle farklı düşünen insanlara buradaki tepkin bu şekilde yansıyor. Dediğim gibi suçsuz da olabilir suçlu da, ben olayla ilgilenmiyorum. Ben senin sanki kendin iftira yemiş gibi adamı savunmanı anlamsız buluyorum. İçini bildiğini düşünmen de saçmalık. Bir travma yaşadım diye bu konuda konuşamayacağım mantığını nereden çıkardın anlamadım. Birinden kötülük görüp herkesi kötü ilan etmek değil benim yaptığım. Tanıyan çoğu kişinin gözünde mükemmel olan insanın bile aslında içinin öyle olamayabileceğini gördüm. Bundan dolayı benim tek bahsettiğim kimsenin içini bilemeyeceğinken, senin bana uydurduğun kalıplara bak. Resmen körü körüne savunmaya girmişsin. Komik bulmazsan da bulma, bana ne?

kurtali1983

Bana hakaret eden birine gül mü uzatayım ? Tarzım degil savaşsa savaş barışsa barış! Tarzım bu benim. Evet gergin ve sinirli oldugum zamanlarda tepkilerin gereginden büyük oluyor bunun farkındayım ve sadece gerektiği kadar kontrol altında tutuyorum. Kaanıda tanıyorum içi de dışa pis degil. Tanımıyor olsam zaten savunmam tanıyor biliyorsam da söylediğin gibi körü körüne sonuna kadar savunurum yapımda var degişmez zaten degişsin de istemiyorum. Sanada sert çıkmışım biraz kusura bakma bi yukarıda ki arkadaşın tek bir kelimesine takılmıştım onun üstüne geldin ondan öyle oldu.

Görüş Bildir