Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kocaman İstifasını Hala Geri Almadı!

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Kocaman İstifasını Geri Almadı!

Kocaman İstifasını Geri Almadı!

Kulüp çevrelerinde ve Kocaman'ın yakınları arasında dolaşan bir söylentinin peşine düştük. İddia büyük: Aykut Kocaman istifasını geri almadı ama kulüp onu ikna ederken zaman kazanmak ve psikolojik baskı kurmak için resmi bir söylenti yaydı! Fenerbahçe'nin resmi açıklama yapmak yerine Aziz Yıldırım'ın Rıdvan Dilmen'i konuşturması hep bu yüzdenmiş. Ya Aykut Hoca gerçekten istifadan dönmediyse... Bu gizli kalabilir miydi?

Aykut Kocaman'ın eski takım arkadaşlarından hala görüştüğü, aynı "memleketten gelen" aile dostunu arayıp durumun söylentiden mi ibaret olduğunu sorduk: "Aykut'la konuştum. 'Çok bastırdılar ikna etmek için ama ben asla kesin kalıcam demedim. Sadece konuyu o gece muallakta bıraktım, fazla baskı görünce. Salı akşamına kadar süre istedim.' dedi. Benim anladığım Aykut Kocaman'ın dönme ihtimali yok."

Fenerbahçeli eski bir yöneticiyi aradığımızda benzer bir cevap geldi. "Aykut kalıyorum demedi. Bekliyoruz!"

AYKUT KOCAMAN'A ULAŞILAMIYOR

aktuel.com.tr olarak son gelişmeler hakkında net bilgiye ulaşmak için Aykut Kocaman'ı telefon ile aradık. Ancak Aykut Hoca telefonunu kapatmış kimseyle görüşmek istemiyor. Kulağımıza ailesine bile baskı kurulduğu söylentileri çalınıyor. Tam da bu sırada Hande Hasret Baş'ın twitti düştü gündeme.

Aziz Yıldırım ile kavgalı muhalif seslerden biri olan Hande Hasret Baş twitter'dan Fenerbahçelilere haber uçurdu. "Aykut Kocaman dönmüyor istifasından. Kesin bilgi."

Bu tweet üzerine ulaştığımız Hande Hasret Baş "Bu bilgi kesin, Aykut Hoca daha fazla kalmayacak" dedi. "Zaten geri dönmüş olsaydı kulüp yönetimi bunu resmi olarak duyururdu. Resmi açıklama yapamadıkları için sürekli erteliyorlar. Aykut Kocaman'ı ikna edemezlerse yarın akşam B planı üzerinde çalışacaklar. Aykut Kocaman dönmek istemiyor ama ikna etmek için baskı yapılıyor" diye ekledi.

https://twitter.com/Hande_1907/status/283282565283057664

https://twitter.com/Hande_1907/status/283283981573701633

https://twitter.com/Hande_1907/status/283284167901454336

https://twitter.com/Hande_1907/status/283284406674788352

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Aykut KocamanAziz YıldırımFenerbahçeRıdvan DilmenTwitter
Görüş Bildir