İstanbul'da 3 Kız Kardeş Boğuldu

-

İstanbul'da 3 Kız Kardeş Boğuldu

İstanbul'da 3 Kız Kardeş Boğuldu

Göktürk'te yasak alandan denize giren 3 kız kardeş boğuldu, 2 kişi ise son anda kurtarıldı. Eyüp Göktürk Ağaçlı köyü mevkii'nden yasak olmasına rağmen denize giren 3 kız kardeş boğuldu. Öğle saatlerinde meydana gelen olayda, serinlemek için denize giren 3 kız kardeş dalgalar arasında çırpınmaya başladı. Yaşları 12 ile 18 arasında değişen Bahar, Elif ve Narin Ulutekin kardeşler çevredekiler tarafından denizden çıkarıldı.

AKRABALARI SON ANDA KURTARILDI
Çağrılan ambulansla, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen 3 kız kardeş kurtarılamadı. Kız kardeşlerle birlikte aynı yerden denize giren akrabaları Özlem ve Özgür Ulutekin de boğulmak üzereyken son anda kurtarıldı. Baygın halde denizdençıkarılan 2 kişi de Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

ÖLÜMLER DERS OLMADI
3 kız kardeşin boğulduğu mevkiiye giden basın mensupları, ölümlere rağmen aynı yerden çok sayıda kişinin denize girmeye devam ettiğini gördü. Maden alanı olduğu ve kum çekildiği kaydedilen alanda, denize girmenin yasak olduğunu belirten uyarı levhaları dikkat çekti.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İstanbul
Görüş Bildir