Görüş Bildir

Özgür Özel Haberleri

Özgür Özel ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Özgür Özel ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Büyük Emekli Mitingi'nde Özgür Özel Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'i Hedef Aldı: ''Gulyabani!''
Ülkemizde hakkında en çok konuşulan alanlardan birisi de 'ekonomik gündem'. Siyasiler de kendi mitinglerinde ekonomik duruma ilişkin farklı bakış açılarını gündeme getiriyor. İktidar parti ve muhalif parti üyeleri sık sık bu durum özelinde birbirlerine atıfta bulunuyorlar. Ankara'da gerçekleşen Büyük Emekli Miting'ine katılan Özgür Özel'in yaptığı gönderme ise oldukça konuşuldu.
Sokak Hayvanlarının “Uyutulması” Yasası: Kim Destekliyor, Kim Karşı Çıkıyor?
AK Parti’nin sokak hayvanlarıyla ilgili hazırladığı yasa tasarısı gündemin bir numaralı maddesi konumuna geldi. Tasarıda, sokak hayvanlarının toplanılıp barınaklara yerleştirilmesi ve 30 gün içinde sahiplenilmeyen hayvanların uyutulması (zehirli enjeksiyonla öldürülmesi) yer alıyor. Tasarı henüz Meclis gündemine gelmeden büyük tartışmaları da beraberinde getirdi. Bazı vatandaşların desteklediği, bazılarının ise kesinlikle karşı çıktığı yasa tasarısına siyasiler ne diyor? Hangi parti destekliyor, hangi lider karşı çıkıyor?
22 Mayıs Çarşamba Akşamı Kaçırdığın Haberler
Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup 'ne olmuştu ya?' diyeceğiniz haberleri sizler için derledik.İşte 22 Mayıs Çarşamba akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri...