Telefonunuzu Ramazan için Hazırlayın

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Telefonunuzu Ramazan için Hazırlayın

Telefonunuzu Ramazan için Hazırlayın

Gün boyunca yanımızdan ayırmadığımız akıllı telefonlarımızı, Ramazan'da da faydalı olarak kullanabiliriz. İşte Ramazan'da işimize yarayacak uygulamalarla telefonu hazırlayalım.

Akıllı telefonlar artık hayatımızın olmazsa olmazlarından. Günün pek çok saatinde elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlar pek çok derdimize derman oluyor. Tabi sıkıldığımız zamanlarda da oyunlar ve eğlenceli uygulamalarla imdadımıza yetişiyor.
Peki dini duyguların yükseldiği Ramazan Ayı'nda, akıllı telefonlarımızdan nasıl yararlanabiliriz? İçeriğimizde akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz uygulamaları başlıklar altında değerlendireceğiz. Pek çok farklı mobil işletim sistemi olduğundan farklı farklı uygulama indirme linkleri eklemeyeceğiz. App Store ve Play Store'da olan uygulamaları sadece paylaşacağız. O zaman başlayalım.

Haberin Tamamı İçin:

Android tabanlı cihazlarda Sleep as Android uygulamasını tavsiye ediyorum. Bu tür uygulamalar özellikle alarmı erteleyerek uyuya kalanlar için çok faydalı. Ayrıca uyuyanlar için bir sürpriz de sunuyor. Kısacası kesinlikle uyandıran bir program.

Şef Sensin uygulaması son derece başarılı bir yemek tarihi uygulaması. Pek çok tatlı tuzlu yemek tarihini anlaşılır bir biçimde bize sunan uygulama, yemek yapmayı keyfli bir hale getiriyor.

Kıblenin nerede olduğunu bulacak olan kıble bulucu uygulamalar mectur. Qibla Compass adlı uygulama direk öne çıkıyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Androidtatlı
Görüş Bildir