Görüş Bildir
Yapay Zeka Artık Her Yerde: Yeni Bard AI, Bundan Böyle Tüm Google Hizmetlerinde Kullanıcılara Yardımcı Olacak!
2023 yılı ile beraber hayatımızı baştan aşağı değiştiren yapay zeka teknolojisi, bugünlerde geçtiğimiz aylara kıyasla daha sessiz bir şekilde de olsa gelişimine devam ediyor. Son olarak yeni endüstrinin en büyük oyuncuları arasında yer alan Google, ChatGPT'nin rakibi olarak gösterilen sohbet robotu Google Bard AI için yeni bir güncelleme yayınladı. Yenilenen Bard, önemli özellikleri sayesinde yapay zeka teknolojisinin adeta seviye atlamasını sağladı.
Instagram Çöktü mü? 19 Eylül Instagram Neden Açılmıyor?
Popüler sosyal medya uygulaması Instagram'da bazı teknik problemler yaşandığı bildiriliyor. Uygulamaya girmek isteyen bazı kullanıcılar, uygulamaya giremezken bazıları da direkt mesajların iletilmediğini belirtti. Peki 19 Eylül Instagram'daki sorun ne, ne zaman düzelir? Instagram çöktü mü?
Herkesin Kafasını Karıştıran "Elon Musk, Twitter'ı Ücretli Yapacak" İddiasının Perde Arkası Ne?
Ünlü milyarder Elon Musk'ın dün gece yaptığı bazı açıklamalar sonucu birçok haber ajansı tarafından paylaşılan 'Twitter'ın herkes için ücretli olacağı' birçok kullanıcının kafasını epey karıştırmış durumda. Peki işin aslında ne? Elon Musk gerçekten de Twitter'ın ücretli olacağının sinyallerini mi veriyor? Gelin hep beraber ayrıntılara bir göz atalım...
Reklam
Reklam
Kullananların Önerdiği En İyi Tuşlu Telefon Tavsiyeleri
etiket
Tuşlu telefonlar, özellikle yaşlılar ve teknolojiye ayak uydurmakta zorlanan kişiler için vazgeçilmez telefon modellerindendir. Bu içeriğimizde, 2023 yılı için en iyi tuşlu telefonları derledik. 'Tuşlu telefon hangisi iyi?' ve 'En iyi tuşlu kamerasız telefon hangisi?' gibi sorularınıza cevap bulabilir, en iyi tuşlu telefon yorumlarına sahip telefonlara göz atabilirsiniz.Bu içerik 19.09.2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.'Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.'
Samsung'un Devrim Niteliğindeki Akıllı Yüzük Projesi Hakkında Yeni Bilgiler: Adı ve Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı!
Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, günümüzde daha çok akıllı saat ve bileklikler ile gündeme gelen giyilebilir teknoloji piyasasına yeni bir soluk getirmek üzere. Dev şirketin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı akıllı yüzük projesi nihayet netleşmeye başladı. Yeni cihazın ismi ve çıkış tarihi hakkında önemli bilgiler gün yüzüne çıktı. İşte detaylar...
Elon Musk’ın Planı: Twitter Herkese Paralı Hale Gelebilir
Dünyanın en zengin iş insanlarından biri olan Elon Musk, 44 milyar dolara satın aldığı Twitter’ın ismini değiştirerek “X” yapmıştı. Satın alma sonrasında sosyal medya platformunda bir dizi değişiklikler yapan Musk’ın yeni planı ise Twitter’ın herkese paralı hale gelmesi. 
Reklam
Metaverse'de İnşaatın Geleceği
etiket
Mimarlar, tasarımcılar ve proje yöneticileri Metaverse'ün faydalarını kesinlikle görecekler ancak aynı zamanda Metaverse'ün yaratılmasına da katkıda bulunacaklar. Mimarlar ve tasarımcılar, sanal ortamda her türlü alanı yaratmada kritik rol oynarlar.Metaverse henüz olgunlaşmamış olsa da, potansiyelinin tamamını keşfetmek için zaman gerekecektir. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte metaverse, inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılan bir kaynak haline gelecektir.Mimarlar, tasarımcılar ve proje yöneticileri Metaverse'ün faydalarını kesinlikle görecekler ancak aynı zamanda Metaverse'ün yaratılmasına da katkıda bulunacaklar. Mimarlar ve tasarımcılar, sanal ortamda her türlü alanı yaratmada kritik rol oynarlar.Metaverse henüz olgunlaşmamış olsa da, potansiyelinin tamamını keşfetmek için zaman gerekecektir. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte metaverse, inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılan bir kaynak haline gelecektir.
Reklam
Reklam
Oyun Odaları İle Hepimize Ekrana Ekmek Bandıran TikTok Kullanıcıları
Hemen her oyuncunun hayali kendine bir sığınak, tam teşekküllü bir oyun odası yaratmaktır. PS5'ten tutun son model bir PC'ye kadar oyun oynanacak hemen her aracın olduğu ve keyfe göre döşenmiş bir oyun odasına sahip olmak çoğumuz için sadece bir hayal olsa da bunu gerçekleştirebilen kullanıcıların ortamları deyim yerindeyse ağzımızın suyunu akıtıyor. Gelin hayallerimizdeki hayatı yaşayan oyuncuların oyun odalarına doğru bir tura çıkalım.
Alibaba Kesenin Ağzını Açıyor: Türkiye'ye 2 Milyar Dolar Yatırım Planı Açıkladı
Birleşmiş Milletler zirvesi ve yatırımcı toplantıları kapsamında ABD'ye gider Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı görüşmeler yakından izleniyor. Dünyanın en zengin insanları sıralamasının başında gelen ünlü girişimci Elon Musk ile diyalogları gündem olan Erdoğan, gitmeden önce Türkiye'de de yatırımları bulunan Alibaba Grup Başkanı Michael Evans ile görüştü. Evans, Türkiye'ye gelecek dönemde 2 milyar dolarlık yatırım planlarını olduğunu açıkladı.
Hayatınızı Kolaylaştırıp İşlerinizi Hızlandıracak Olmazsa Olmaz 32 Yapay Zeka Uygulaması
Yapay zeka, modern dünyanın hızla değişen tempo ve gereksinimlerine ayak uydurabilmek için gerekli bir araç haline gelmiştir. İster bir işletme sahibi, pazarlamacı, ya da günlük yaşantınızı daha verimli hale getirmek isteyen bir birey olun, yapay zeka araçları çok geniş bir yelpazede yardımcı olabilir. Biz de bu alanda dikkat çeken bazı araçları sizler için sıraladık. 👇 Kaynak: 1, 2, 3, 4
Reklam