Flört Oyununda Galip Gelin

-
3 dakikada okuyabilirsiniz

Flört Oyununda Galip Gelin

Flört Oyununda Galip Gelin

Flört dönemi, küçük etapların yer aldığı bir atari oyunu gibidir. Doğru ataklarla bölüm sonundaki prensese ulaşabilirsiniz.

İlişkiye giden yol, küçük flört oyunlarıyla döşelidir. Doğal başlangıçlardan yana olsanız da, birbirinizi tanıma aşamasındayken, kişiliğinizle ilgili doğru mesajları vermek için başarıyla geçmeniz gereken bazı küçük sınavlar var. En önemli aşamalarda rehberiniz oluyoruz.

1. Oyun: Buluşmaya geç gelmesi

Kazanmak için Aperitifini hazır edin.

Kadınlar bunu pek başaramasa da, siz tam vaktinde buluşma mekanına varın. Aslında onun da niyeti kötü değil. Sadece size beklenmeye değer biri olduğunu hissettirmek istiyordur. Üstelik size güzel görünmek için saatlerini ayna karşısında harcadığı gerçeğini de unutmayın. Bu yüzde sinirlenmek yerine hem boş oturmamak, hem de geldiğinde ona hoş bir sürpriz yapmak için yemek öncesi aperitiflerden sipariş edin. Örneğin kadınların kolay kolay hayır diyemeyeceği peynir pane ya da patates kroket olabilir. Böylece düşünceli oluşunuza, inceliğinize ve özgüveninize hayran kalacak.

2. Oyun: Dekolte giymesi

Kazanmak için Göz ucuyla bakın.

Kadınlar kendilerini güzel hissetmek için saten bir elbise giyebilir. Ancak dekolte ve transparan kıyafetlerin amacı tamamen başkadır. Kadınsı özelliklerini gözler önüne sermenin sebebi, bilinçli ya da bilinçsiz de olsa kendine eş bulmaktır. Ortaya koyduğu şeye bakmanız ona çekici olduğunu ispatlar. Kendini daha seksi hissetmesini sağlar. Ancak tek muhatabınız dekoltelermiş gibi, konuşma boyunca gözünüzü o bölgelere dikmeyin. Bir kere bakın ama ardından gözlerinizi önce gözlerine, ardından da dudaklarına kilitleyin. Karşınızdaki kişi konuşurken dudaklarına bakmak hiç belli olmasa da epey seksidir.

3. Oyun: Yanağını uzatması

Kazanmak için İkisini de öpün.

Bazı insanlar buluştuklarında resmi bir şekilde el sıkışır, bazısı tek yanaktan öper, kimisi ikisinden de. O da geldiğinde size kibarca yanağını uzattı. Bunu futbolda penaltı atışı kazanmak gibi düşünün. Size sunulan iki yanağını da öpme fırsatını kaçırmayın. Dudaklarınızla yanağına uzanırken kararlı olun. Sergilediğiniz tutum hem etkileyici olur, hem de kendine güvenen biri olduğunuzu gösterir. Ayrıca baştan çıkarıcı parfümünüzün karşı konulmaz kokusunu almasını sağlamış olursunuz.

4. Oyun: Soru yağmuruna tutması

Kazanmak için Ondan hızlı davranın.

Sizi tanıma süreci, tıpkı bir iş görüşmesine benzeyecektir. Sizin uzun süreli bir ilişki kurmaya değip değmeyeceğinizi anlamak için mutlaka sorguya çekip, ahiret soruları soracaktır. Biraz sinir bozucu olsa da, aslında bunu bir iltifat olarak kabullenmelisiniz. Ancak eğer gerçekten rahatsız oluyorsanız, ondan önce davranın ve aynı soruları siz ona sorun. Böylece hem onun hakkında daha fazla bilgiye sahip olursunuz, hem cevap verme stresinden kaçmış olursunuz, hem de sizin çok dikkatli ve ilgili biri olduğunuzu düşünür. Böylece bir taktikle üç kuş vurmuş olursunuz.

5. Oyun: Ne yiyeceğine karar verememesi

Kazanmak için Siparişi siz verin.

Bir kadın için karar verme süreci genellikle rahatsız edicidir, doğru. Belki de gerektiğinde kontrolü ele alıp almayacağınızı görmek istiyordur. Ona tavsiyede bulunun. Yemeğinizi paylaşabileceğinizi, böylece seçim yapmak zorunda kalmayacağını söyleyin. Bu sayede iki önemli mesaj vermiş olacaksınız: Güvenilirsiniz ve paylaşmayı biliyorsunuz. İkisi de potansiyel bir eşte bulunması gereken en önemli özelliklerdir. Dahası yemeği paylaşmak seksidir ve birbirinize dokunabilmeniz için bol bol fırsat verir. Tatlısını bittikten sora sıradaki tatlı siz olabilirsiniz.

6. Oyun: Espri yapması

Kazanmak için Ona gülümseyin.

Aslında bu şekilde takılması sizin nasıl biri olduğunuzu anlaması için iyi bir yoldur. Bu tip şakalaşmalar büyük çocuklar için bir oyun alanıdır. Üstelik ilk randevulardaki o tuhaf, mesafeli ve fazla kibar konuşmalardan da uzaklaşmanızı sağlar. Siz de şakalarına aynı muziplikle cevap verin ve gülümseyin. Karşılığında seksi unvanını hak edeceksiniz. Ortak bir mizah anlayışı, bir ilişki için en iyi altyapıdır. Dahası kolayca tahrik olmasını da sağlar.

7. Oyun: Eve gitmek istemesi

Kazanmak için Hemen taksi çağırın.

Bir kadın için, hemen ilk buluşmanın ardından evine davet etmeyen erkekten daha çekici biri yoktur. Özelikle de gerçekten bu konuda samimiyseniz ve onu buna inandırırsa

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Seksidekoltekadınlaroyunpenaltıtatlı
Görüş Bildir