Yıl Dönümlerini Kutlayan Eşcinsel Çiftin Paylaşımını Homofobik Yazısıyla Hedefe Koyan Kişiye Ders Niteliğinde Cevap Yağdı

5.8bPAYLAŞIM

Bırakın insanlar birbirini sevsin, kime ne bundan?

Geçtiğimiz gün Twitter'da yer alan "Amerika'da Bir Saf" isimli kullanıcı, partneriyle birlikte olan fotoğrafını paylaşarak yıl dönümlerini kutladı.

Amerika'da Bir Saf

Ardından "mudara" isimli bir başka kullanıcı, bu paylaşımı hedef alarak nefret ve homofobi içeren uzun bir flood yayınladı.

mudara

Flood oldukça uzun. İlginç olan şu ki bu yazı, eşcinsel birlikteliği pedofili ve ensestle bağdaştırıyor.

Mudara isimli kullanıcının bu yazısı çok kısa süre içerisinde sosyal medyadan büyük tepkiler aldı. Onlardan bazıları şöyle:

mortifera

mortifera

ceylanlarus

ifkoparan

Bulend Ecevit

Sukhov

n

omer

yılmaz

.ege

Omar

kaguya

Ercan

ebrar

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bpcanavar

Yazarın açtığı bazı konular; *14 Yaşındayken Tecavüze Uğrayıp Videosu Porno Sitede Yayınlanan Genç Kadının İnanılmaz Mücadelesi *Yıl Dönümlerini Kutlayan Eşcinsel Çiftin Paylaşımını Homofobik Yazısıyla Hedefe Koyan Kişiye Ders Niteliğinde Cevap Yağdı *Zahide Yetiş'in Programda Anal İlişkiyle İlgili Sorduğu Soru Ortalıkta Resmen Bomba Etkisi Yarattı *Seksle İlgili Terimlerin Yerine Bulunmuş Aşırı Yaratıcı Tanımlar Sizi Gülmekten Yerlere Yatıracak *İstanbul'da Jigololuk Yapan Kaan'ın Mesleği ile İlgili İtiraflarını Öğrenince Sarsıntı Yaşayacağınız Kesin *Cinsel İlişki Esnasında 'Canımı Yak' Diyen Partnere Söylenebilecek Bomba Tesirli Yaratıcı Cümleler *Didem Soydan'ın Özel Mesajla 'Büyük Penis Fetişiniz mi Var?' Diye Soran Kişiye Verdiği Aşırı Dürüst Cevabı *Survivor Yarışmacısı Didem Ceran Vibratörünü Öperek Kadına Şiddeti Protesto Ettiği Görüntülerle Kafaları Yaktı *Kadını Mağdur Eden Kızlık Zarının Dikimiyle ve Bekaret Kavramıyla İlgili Bu Gerçekler Sizi Derinden Sarsacak

bpcanavar

inşallah bir bana garip gelmemiştir.

bpcanavar

SADECE BİR KISMI!

mahirrihamahirriha

Aklı bunlara çalışıyor demekki. Onedio'nun cinsel içerikli haberlerden sorumlu müdürü de olabilir. Çıplaklık satar mantığı...

mahirrihamahirriha

Bu olmaması gereken bir şey. Doğa gereği bir erkek bir erkekten ve bir kadın bir kadından hoşlanamaz ki eğer hoşlanıyorsa seviyorsa ve hatta onunla bir ilişki yaşıyorsa. Bunda psikolojik veya fizyolojik bozukluklar hastalıklar vardır ve tıbbi destek alınmalıdır. Ben eşcinselliği tasvip etmiyorum ve sonuna kadar karşıyım.

bpcanavar

100% katılıyorum.

mami-demir1

eşcinselliğe karşıysan hemcinsinle sevişmeyi bırakırsın olur biter.

npandnope

Neden DSÖ , APA gibi kurumlar bunun bir tercih ya da hastalık olmadığını veya tedavisi olmadığını söylüyor ? Çünkü bu kuralı koyanlar sizlersiniz homofobi bir hastalıktır homoseksüellik değil

engo-_-

Merak ediyorum eşcinsel insanları ayrıştıran onların yaptıklarını anormal sayan kesim acaba ülkemizde çokça yapılan ve asıl anormal olan akraba evliliklerine karşı aynı saldırganlığı gösteriyor mu?

pepe-the-frog

İçeriğe değil de editör için yorum yapacağım. "...uzun bir flood yayınladı." - "Flood oldukça uzun..." Bu nedir arkadaş? Haber yap, içerik paylaş ama yorum katma, taraf belli etme. Kişi kendince haksız veya haklı bir fikrini beyan etmiş, kimsin "flood" yargısını yapıyorsun? Editörsünüz bir de... Lütfen tarafsız ve hedef belirtmeden içerik paylaşın, forum değil burası!

umit-turkkan

kadının kadınla olan ilişkisini izlemek için abonelik sistemiyle üye olup dolarlar harçayanlar mevzu erkek erkeğe olunca ıyk mıyk yapıyor. Bi bitmediniz be. Yarın öbür gün çocuğum eşcinsel olsa sen gibi sığırlar yüzünden kıyıda köşede gidip intihar edecek. Ama bu insanlar zaferi kazanırsa hiç bir kimse cinsel kimliği yüzünden bunalımlara girip, toplumdan uzaklaşıp, intihar seçeneneğini düşünmeyecek.

Görüş Bildir