Twitter Windows Phone Uygulamasına Fotoğraf Filtreleri Ve Vine Desteği

-

Twitter Windows Phone Uygulamasına Fotoğraf Filtreleri Ve Vine Desteği

Twitter Windows Phone Uygulamasına Fotoğraf Filtreleri Ve Vine Desteği

Twitter geçtiğimiz şubat ayında Windows Phone uygulaması için kapsamlı bir güncelleme yayınlamıştı. Ancak bu güncelleme iOS ve Android uygulamalarına geçen yılın sonunda getirilen fotoğraf filtrelerini içermiyordu. Windows Phone uygulamasına yeni bir güncelleme getiren sosyal ağ böylelikle bu açığı da kapattı.

Ayrıca güncellemeyle birlikte Lens uygulama entegrasyonu da sağlandı, yani Windows Phone’un kamera uygulamasını kullanarak çektiğiniz fotoğrafları Twitter uygulamasını açmaya gerek duymadan, kamera uygulaması içinde yer alan Lensler bölümü yardımıyla doğrudan tweetleyebileceksiniz. Öte yandan Windows Phone uygulaması tweet’ler içinde yer alan Vine videolarını doğrudan oynatmaya başladı.

Uygulamayla birlikte gelen diğer iyileştirmelerin arasında listeleri isteğe göre tazeleme seçeneği ve tweet’lenmiş fotoğrafları Windows Phone’daki Fotoğraflar uygulamasına yükleme imkanı da bulunuyor. Güncellenmiş olan uygulamayla birlikte toplam sekiz farklı filtre seçeneği sunuluyor. Ayrıca tweet yazma penceresinin görünümünde de düzenlemeler yapıldı.

Sonuç olarak Windows Phone Twitter uygulaması son güncellemelerle iOS ve Android uygulamasına biraz daha yaklaştı. Tahmin ediyoruz ki, Windows Phone kullanıcıları da Twitter’ın uygulamasına özen göstermesinden ve sıklıkla güncellemesinden memnuniyet duyuyor olmalı.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AndroidTwitterWindows 8iOS
Görüş Bildir