Görüş Bildir

Trabzonspor O İsimleri Açıkladı

Anasayfa > Spor

Trabzonspor O İsimleri Açıkladı

Trabzonspor Kulübü basında adı geçen Teknik Direktörle ilgili açıklama yaptı. İsmi geçen hiç kimseye görüşme olmadığının altının çizlidiği açıklamada ayrıca başka temaslarda bulunulduğu açıklandı.

Trabzonspor Kulübü basında adı geçen teknik tirektörlerle ilgili açıklama yaptı. İsmi geçen hiç kimseye görüşme olmadığının altının çizildiği açıklamada ayrıca başka temaslarda bulunulduğu belirtildi.

İşte Trabzonspor'un resmi siteden yaptığı o açıklama;

''Teknik direktör Mustafa Reşit Akçay ile yollarımızın ayrılmasının ardından, yazılı ve görsel medyada bu görev için birçok isimle görüştüğümüze ilişkin haberler yapılmaktadır.

Camianın beklentisini başka yöne çeken ve taraftarımızı yanılgıya düşüren bu tip haberlere itibar edilmemelidir. Benzer haberler ara transfer döneminde de yapılmış ve sonrasında da, transfer görüşmelerinin gerçekliğine ilişkin bazı suçlamalarla karşı karşıya kalınmıştır.

Kulübümüz ara transfer döneminde 5 santrafor ile görüşmüştür. Bafetimbi Gomis, Demba ba, Oscar Cardozo, Papiss Cisse ve Mame Biram Diouf’la temasa geçtik. Bazılarının kulüpleri, bazılarının ise kendileri ile Trabzonspor’un geleceğini düşünerek maddi konularda anlaşamadık.

Teknik direktör konusunda da yine sayısız isim gündeme gelmektedir. Adı geçen isimlerle temasımız söz konusu değildir. Ancak bu konuya yönelik çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Trabzonspor’u hedeflediği başarılara taşıyacak bir teknik adamla en kısa zamanda anlaşma sağlayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.''

Kamuoyuna saygılarımızla.

Eurosport

Kaynak: http://tr.eurosport.com/futbol/trabzo...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?