Motorola'dan Yeni Droid İçin Yeni Arayüz

-

Motorola'dan Yeni Droid İçin Yeni Arayüz

Motorola'dan Yeni Droid İçin Yeni Arayüz

Android'in heyecanını ateşleyen DROID'in yeni versiyonu RAZR ve MAXX için Motorola yeni bir arayüz çalışması yapmış. Android 4.0 üzerine yapılandırılan yeni arayüzün yenilikleri haberimizde...

Motorola, Android 4.0 işletim sistemi güncellemesi için hazırladığı yeni arayüze dair bir video yayımladı. Standart Android arayüzü gibi görünen çalışmada farklar ancak detaylara bakıldığında fark ediliyor.
Örneğin ekran kilidi alışageldiğimiz Telefon ve mesajlar uygulamasına gönderen iki kısayoldan dörde çıkarılmış. Yeni arayüzde ikonların değiştirildiği de görülüyor. Bunun yanı sıra tıpkı HTC One X'te olduğu gibi kameraya da yeni bir özellik eklenmiş: hızlandırılmış fotoğrafçılık. Motorola, HTC'nin yeni beğeni toplayan modelinde olduğu gibi kamera video kaydındayken fotoğraf çekmeyi de mümkün kılmış. Android 4.0 güncelleştirmesi aslında Motorola'nın bu gibi küçük değişiklikler yapmasını gerektirmeyecek kadar yeni özellik ve güzellik getiriyordu. bol getiren, onun ICS cilt ile bir kaç yeni öğeler ötesine Motorola için gerek yoktu. OS güzelliği arayüz güzelliğinden çok daha güçlü. Motorola'nın pek yakında piyasaya süreceği Motorola Droid RAZR MAXX ve Motorola Droid RAZR modellerinin sahip olacağı Android 4.0 güncellemesi için bakalım videodaki arayüzden daha fazlasını sunabilecek mi?:: Motorola'nın yeni Android 4.0 arayüzü hakkındaki düşüncellerinizi burada paylaşabilirsiniz.Motorola, android, android 4.0, droid, droid maxx, droid razr, htc, htc one x
Örneğin ekran kilidi alışageldiğimiz telefon ve mesajlar uygulamasına gönderen iki kısayoldan dört kısayola çıkarılmış. Arayüzde ikonların değiştirildiği de görülüyor.
Bunun yanı sıra tıpkı HTC One X'te olduğu gibi kameraya yeni bir özellik eklenmiş: hızlandırılmış fotoğrafçılık. Motorola, ayrıca HTC'nin yeni beğeni toplayan modelinde olduğu gibi kamera video kaydındayken fotoğraf çekmeyi de mümkün kılmış.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AndroidHTC
Görüş Bildir