Keşke Bugün de Olsaydı Dediğimiz 7 Ürün!

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Keşke Bugün de Olsaydı Dediğimiz 7 Ürün!

Her ne kadar muhteşem cihazlar olsalar da, bugün artık satılmıyorlar... İşte özlediğimiz 7 ürün!

Her teknoloji ürünü, piyasada belirli bir zaman kaldıktan sonra geri çekiliyor. Ancak bu her zaman üretimi durdurulan ürünün işinin bittiği anlamına gelmiyor. Bazen en iyi ürünler bile tüketicinin ilgisini çekmeden kaybolup gidebiliyor.

Örneğin Pioneer 'ın 5 sene sonra üretimini durdurduğu Kuro, hala en koyu siyahlar sunabilen cihazlar arasında. Bugün onun yerini doldurabilen Panasonic ZT60 ise şirketin plasmaya son verme kararının kurbanı olmuş durumda. Bu yazımızda aramızdan zamanından erken ayrılarak bizleri üzen 7 cihazı sıralamak istedik.

İşte keşke aramızda olsa dediğimiz 7 harika ürün!

Pioneer Kuro

2008'de ortadan kalkan ancak hala referans TV olma özelliğini sürdüren Pioneer Kuro, 2013'te çıkan Panasonic ZT60 ile sonunda bir rakibe kavuştu. Ancak Panasonic'in plazma işine son vermeyi düşünmesi, bir başka üzücü haber oldu.

Flip video kamera

Birkaç sene Pure Digital'ın ortaya çıkardığı küçük el kamerası, vadettiği video çekme işini başarılı bir biçimde yerine getiriyordu. Ancak Cisco'nun şirketi 2009'da satın almasının iki sene ardından Flip, ortadan kalktı. Cihaz, akıllı ceplerin rekabetine dayanamamıştı.

Logitech Squeezebox

Harika bir müzik akış cihazı olan Logitech Squeezebox'u bazı çevrimiçi mağazalarda hala bulmanız mümkün, ancak gelecekte destek bulmanızın herhangi bir garantisi yok.

Samsung SP-A900B

Çıkışıyla ev sinemasında yankı uyandırmayı başaramayan Samsung SP-A900B, üretimi durdurulan değerli ürünler arasında.

Palm Pre (WebOS)

Akıllı cep piyasasının Android ve iOS tarafından işgal edilmesi, Palm'ın WebOS mobil işletim sistemi gibi harika platformların arada kaynamasına neden oldu. WebOS tabanlı Palm Pre, rakiplerine parmak ısırttıracak çoklu görev işlevleriyle geliyordu.

Logitech Harmony 900

Google TV'nin başarısızlığıyla önemli bir darbe alan Logitech'in kendisi de bazı tartışmalı kararlara imza atmıştı. Şirketin benzersiz Harmony 900 evrensel uzaktan kumandasını çöpe atması ve onun yerine başarısız Harmony Touch ile karşımıza çıkması üzücüydü.

Motorola Razr

Razr V3, iPhone'dan önce her işi yapabilen kapaklı ceplerin unutulmazlarından bir tanesiydi.

Chiponline

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AndroidAppleDarbeDeepMindSamsungiOSmüzik
Görüş Bildir