Kablosuz Şarj 2014'te Havalanacak

9PAYLAŞIM

Kablosuz Şarj 2014'Te Havalanacak!

Kablosuz Şarj 2014'Te Havalanacak!

Hemen herkesin merak ettiği kablosuz şarj hakkında bilinmeyenleri açıklıyoruz!

Kablosuz şarj işlevinin günümüzdeki amacı, çoğunlukla şarj işini kolaylaştırmaktan ibaret. Ancak kablosuzun şarjın yaygınlaşması, zaman içinde cihazların tasarımlarını önemli ölçüde değiştirebilir.

Bu seneki CES 'te hem en son kablosuz şarj ürünlerini, hem de kablosuz şarj teknolojisindeki sonraki adımları görme şansımız oldu. İyi haber ise kablosuz şarjdan faydalanan kullanıcıların sayısının her geçen gün artıyor olması. Görünen o ki 2014 , kablosuz şarj için önemli bir yıl olacak.

Bugün üretilen 60 farklı telefon, Qi kablosuz şarja sahip ve bu ürünlerin 40 milyonu satılmış bulunuyor. Bu cihazların herhangi bir tanesini Qi şarj yüzeyine bırakıp şarj etmeniz mümkün. Telefonunuz Qi şarj desteğine sahip değilse, Incipio 'nun CES'te tanıttığı kablosuz şarj yüzeyleri ve koruyucu kılıflar, bu özelliği ona kazandırabilir.

Sözkonusu yüzeyin masanızın üzerinde duran bir pad olması da şart değil. Bu bir ışık veya fare paleti de olabilir. Kudos Tech , her ikisinin de prototipini gösterdi ancak ürünlerin ne zaman üretileceği henüz bilinmiyor.

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir