Polat Konuştu Türkiye Yıkıldı!

 > -

Topbaş Gezi Parkı'nda Talepleri Aldı

Erdoğan’ın dönüşüyle birlikte hükümet, Gezi Parkı eylemlerinin 11’inci gününde ilk kez Taksim Platformu’yla çözüm görüşmelerine başladı

Başbakan Erdoğan’ın yurda dönmesiyle birlikte Hükümet yetkilileri Gezi eylemleriyle ilgili çözüm görüşmelerine başladı. Dün sabah itibariyle kimi Bakanlar Taksim eylemlerinde bulunan kurum ve kuruluşlardan temsilcileri çağırarak tek tek veya gruplar halinde görüşmelere başladı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ’ın da iştirak ettiği görüşmede temsilcilere daha çok gelişmelerle ilgili ne düşünüldüğü soruldu. Görüşmeye katılanlardan aldığımız bilgilere göre hükümet yetkilileri nihai çözüm toplantıları için bilgi topluyor.

Gezi Parkı’na Topçu Kışlası’nın yapılmaması için mücadele eden mimar, şehir plancıları, akademiysen ve esnaftan oluşan Taksim Platformu üyeleri projenin yapılmaması için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş’tan randevu talebinde bulunmuş ancak randevu alamamıştı.

Platformun Taksim’i yayalaştırılma projesi ve Topçu Kışlası’nın yapılmaması için verdiği uzun uğraşlara rağmen yayalaştırma projesi başlatıldı. Ancak Topçu Kışlası için 29 Mayıs'ta Gezi Parkı’na ilk kazmanın vurulmasından sonra olayın boyutu değişmeye, projeyi istemeyenlerin sayısı ise binlere ve yüz binlere çıkmaya başladı.

Dünyanın da şaşkın ve kaygıyla izlediği olaylar hafta içi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Bülent Arınç’ı Köşk’e çağırmasıyla boyut değiştirmeye başladı. Ardından başlayan süreç şöyle: Gezi eylemleriyle ilgili hafta içi Cumhurbaşkanı Taksim Platformu’ndan bir heyeti kabul ederek görüştü.

Başbakan Tayyip Erdoğan yurtdışında olduğu için Gül talimat verdi ve Başbakan Vekili Bülent Arınç da platform üyeleriyle görüşme yaptı. Ardından Erdoğan yurda döndü ve Hükümet yetkilileri görüşmelere başladı.

Hüseyin İstemil'in Taraf'taki haberine göre, görüşmelere katılan bir platform temsilcisi şunları söyledi:

“Şu anda İstanbul’da bakanların görevlendirilmesiyle ve Kadir Topbaş’ın da iştirakiyle görüşmeler gerçekleştiriyorlar. Birçok bakanla görüştük. Görüşmeyi gerçekleştiren bakanlar arasında Başbakan Yardımcısı düzeyinde kimse yok. ‘Bu gelişmeler hakkında neler yapılabilir? Ne düşünüyorsunuz’ konusunda fikirlerimiz soruldu ve notlar alındı. Ne olduğunu onlar da bizim kadar biliyor. Ama yine de daha çok anlamaya dönük görüşmeler gerçekleştiriyorlar, anlamaya çalışıyorlar.

Taksim Platformu Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’la gerçekleştirdiği görüşmelerinden şu taleplerini sıralamışlardı:

» Gezi Parkı, park olarak kalmalıdır. Bu konuda resmi bir açıklama yapılmalı.

» Atatürk Kültür Merkezi’nin yıkılmasına ilişkin girişimler durdurulmalı.

» Şiddetin sorumluları olan başta İstanbul, Ankara, Hatay Valileri ve Emniyet Müdürleri olmak üzere tüm sorumluların görevden alınmalı.

» Gaz bombası ve benzeri materyallerin kullanılmasının yasaklanmalı.

» Gözaltına alınanlar koşulsuz derhal serbest bırakılmalı.

» Başta Taksim Meydanı olmak üzere meydanlar toplantı, gösteri, eylemlere açılmalı.

» İfade özgürlüğünün önündeki engeller kaldırılmalı.

T24

Haberin Tamamı İçin:

Başbakan'la Görüşme Başladı

Başbakan Erdoğan'la görüşecek isimler AK Parti Genel Merkezinde...

Gezi Parkı eylemleri ile ilgili Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la görüşecek isimler belli oldu.

Görüşme AK Parti Genel Merkezinde başladı.

Başbakan'la görüşen 11 kişinin isimleri şöyle:

Ahmet Mümtaz Taylan

Betül Tanbay
Hale Çıracı
Kutluğ Ataman
Nil Eyüboğlu
Rumeysa Kiger
Selva Gürdoğan
Zehra Öney
Zülfikar Kürüm
İpek Akpınar
Bülent Peker

ŞAŞMAZ VE KAÇAN GÖRÜŞMEYİ BEKLİYOR
Bu isimlerin haricinde Başbakan Erdoğan'la görüşecek olan oyuncu Necati Şaşmaz, Hasan Kaçan da, AK Parti Genel Merkezine geldi. Başbakan'ın heyetle görüşmesinin ardından bu isimleri kabul etmesi bekleniyor.

Haberin Tamamı İçin:

Gezi Heyetinden İlk Açıklama

Haber detayları için lütfen kaynak adresine tıklayınız.

Haberin Tamamı İçin:

Son Kararı Parti Yönetimi Verecek

Haber detayları için lütfen kaynak adresine tıklayınız.

Haberin Tamamı İçin:

Hasan Kaçan ve Necati Şaşmaz Konuşuyor

Başbakan Erdoğan ile görüşen Necati Şaşmaz açıklama yapıyor.

 • Hasan Kaçan: "Bu karşılıklı adımlardan bir netice çıkmasını istiyorum"
 • Hasan Kaçan: "Oğlum vasıtasıyla #GeziParkı'ndaki durumu biliyorum"
 • Necati Şaşmaz: "Herkes gibi çok üzgünüm. Sanırım bize nazar değdi."
 • Necati Şaşmaz: "Yaklaşık 10 gün olanları izlemek istedim. Neler olduğunu anlamak istedim. Soruların yanıtını bugün aldım."
 • Necati Şaşmaz: "Ben #GeziParkı'na gitmedim."
 • Necati Şaşmaz: "Birbirimizi Allah için sevelim. Dua okuyalım. İnşallah bu üzerimizden gitsin. İnşallah bunlar da geçecek."

 • Necati Şaşmaz: "Bu gemide hepimiz varız. Batarsak hep beraber batarız."

 • Necati Şaşmaz: "Oranın illegal eylemcilerden soyutlanması gerekir. Orası hepimizin."
Haberin Tamamı İçin:

Gezi Temsilcileri Necati Şaşmaz ve Hasan Kaçan'ın Açıklamaları

Başbakan Erdoğan, Gezi temsilcilerini ardından Necati Şaşmaz ve Hasan Kaçan'la görüştü. Ünlü oyuncular görüşme sonrası basına açıklamada bulundular.

Hasan Kaçan

Bizim söyleyeceğimiz bir takım şeyler oradaki kardeşlerimizin güvenliğini sağlayacaktır. madem karşılıklı adımlar atılıyor özellikle Gezi Parkı'daki kardeşlerimizin de bu adıma başka bir adıkmla karşılık vermelerini bekliyorum. bütün bunlardan sana ne diyenler de olabilir. Neticede ben bir babayı, 2 evladım var onların arkadaşları var. 51 yıldır Dolapdereliyim, 51 yıldır oradayım. Ben bunu soranlara Gezi Parkı'ndaki aslanı gördünüz mü? Vardır orada bir aslan.

Artık bu karşılıklı adımlardan bir netice çıkmasını bekliyorum. Onların anne babalarının da benim de yüreğim ağzımda. Bu işin gayet yumuşak bir şekilde sonlanması tabii ki oradaki kardeşlerimin de arzuları neticesinde sonlanmasını camı gönülden istiyorum. Bu görüşleri sayın başbakana ilettik. İnşallah memleketim için, canım kardeşlerim için hayırlı olur diye düşünüyorum.

Özellikle oğlum sürekli Gezi'ye gidip geliyor. Orada arkadaşları var. 15 gündür orada o çocukların neler çektiğini, neler yaşadığını, banyo yok, yiyecek yok. Korkunç bir şekilde idrar kokuyor, pislik kokuyor. Bir insanın yaşayabileceği durumda değil artık Gezi Parkı. Çevre hassasiyeti olan arkadaşlarımızın da gerekli adımı atmasını diliyorum.

Necati Şaşmaz

Sesim duyuluyor mu? Dublörümü çağırmadım kusura bakmayın. Herkes gibi 2 haftadır çok üzgünüm. Maalesef Türkiyemiz bunu hak etmiyor demekten başka bir şey söyleyemiyorum. Sanırım bize nazar değdi. Dinleyen bir toplum olmamız gerekiyor, aynı dili kullanmamız gerekiyor. Teknoloji çağında yaşıyoruz. Twitterımız var, ne güzel imkanlarımız var. Bunlar sayesinde ne güzel bize bilgiler geliyor ama bilgi kirliliği de var. İletişimdeki kopukluğu ancak birbirimize tahammülümüz ile giderebileceğimizi düşünüyorum. Bu konudaki düşüncelerimi sayın başbakanım ile paylaşmak istedim. 10 gün boyunca neler olduğunu anlamak için bekledim. O günden bugüne çok güzel gelişmeler oldu. Sorularımın cevaplarını ancak bugün alabildim. Gezi Parkı’na gittiğime dair bir haber yayınlandı. Ben bunu yapmadım. Oradaki arkadaşların beni taraf etmeye çalışması hiç hoşuma gitmedi. Bu bir mahalle baskısı gibi geldi. O baskının esiri olmak istemedim. Şu an da maalesef bütün dünya gözünde hepimiz için çok üzücü. Türkiye bunu hak etmiyor. Türkiye emin. Türk milleti emin ve emin olmaya devam edecek. Biz demokratik söylemlerimizi, özgürlük söylemlerimizi sadece sözde değil keşke görselde de dünyaya verebilsek. Maalesef dünya böyle görmüyor arkadaşlar. İnşallah güzel şeyler olur.

Haberin Tamamı İçin:

Hasan Kaçan Ve Necati Şaşmaz'dan Açıklama

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde oyuncu Necati Şaşmaz ile Hasan Kaçan'ı kabul etti. Görüşme basına kapalı gerçekleşti.

Toplantı sonrası kameraların karşısına geçen iki sanatçı konuşmalarında şu ifadeleri kullandı:

ANNE VE BABALARIN YÜREĞİ AĞZINDA

Hasan Kaçan Bizim talebimiz üzerine sayın Başbakanımız lütfettiler, randevu verdiler. Bizden önce Taksim Parkı'yla ilgili arkadaşların, sanatçı arkadaşlar oradalardı, başbakanımızın yanındalardı. Onlar 5 saate yakın sayın Başbakanımızla konuştular. Benim edindiğim izlenim artık sayın Başbakan da ciddi bir adım attı. Birtakım tekliflerde bulundu. Bunun içerisinde referandum da var. Artık oradaki gençlerin güvenliğinden endişe duyduğunu, genç kardeşlerimizin kendilerini güvende hissetmelerini ifade etti. Ben kendi yaş grubum hasebiyle onların annesini babasını temsil ediyorum. Belki benim oğlumun arkadaşları var orada. Bizim söyleyeceğim birtakım şeyler oradaki kardeşlerim güvenliğini sağlayacaktır. Madem adımlar atılıyor, özellikle Gezi Parkı'ndaki kardeşlerimizin bu adıma adımla karşılık vermelerini bekliyorum. 'Bütün bunlardan sana ne' diyenler olabilir. Ama ben de bir babayım. Madem Gezi Parkı'nı arkadaşlar biliyorlar. Gezi Parkı'ndaki aslandan haberiniz var mı? Netice itibarıyla ben de bir baba olarak, kardeşlerimin bir büyüğü olarak ar tık bu adımlardan bir netice çıkmasını istiyorum. Onların anne ve babalarının yüreğinin ağzında olduğunu biliyorum. İnşallah memleketimiz için bütün canım kardeşlerimiz için hayırlara vesile olur diye düşünüyorum. 15 gündür orada o çocukların neler çektiğini, neler yaşadığını, banyo yok, tuvalet yok. Artık Gezi Parkı bir insanın kalabileceği durumda değil. Orada hakikaten çevreci, çevre hassasiyeti olan arkadaşlarımızın da karşılıklı olan bu adımı atmalarını istiyorum. Açıkçası üzülüyorum, elimden gelen bir şey herhalde buydu diye düşünüyorum.

SANIRIM TÜRKİYE'YE NAZAR DEĞDİ

Necati Şaşmaz Yaklaşık 2 haftadır herkes gibi çok üzgünüm. Maalesef Türkiyemiz bunları haketmiyor demekten başka bir şey söyleyemiyorum. Sanırım bize nazar değdi. Biz dinlemeyi sanırım az önce Hasan Bey'i dinlerken yeniden idrak ettim, dinleyen bir toplum olmamız gerekiyor. Aynı dili kullanmamız gerekiyor. Tabii ki kuşaklar arasındaki dil farklılıkları olmakta. Şu anda teknoloji çağında yaşıyoruz.İletişimdeki kopukluğu ancak birbirimize tahammülle giderebileceğimizi düşünüyorum. Bu konudaki düşüncelerimi, hissettiklerimi sayın Başbakanımıza aktarmak istedim. Aslında yaklaşık 10 gün süresince suskunluğumu korudum, olanları izlemek, gözlemlemek istedim. Fevri çıkışlar da yapabilirdim. Neler olduğunu görmek için bekledim. 10 günden beri çok güzel gelişmeler oldu. Sorularımın cevabını ancak alabildim. Benim Gezi Parkı'na gittiğime dair bir haber yayınlandı. Ben bunu yapmadım. Beni taraf etmeye çalışmak hiç yakışmadı. Bu bir nevi mahalle baskısıydı. Mahalle baskısının esiri olmak istemedim. Bu insanları zoraki taraf olmaya itmemeli. Şu anki düştüğümüz durum da maalesef bütün dünya gözünde üzücü, hepimiz için çok üzücü.

TÜRKİYE BU TABLOYU HAKETMİYOR

"Türkiye bunu hak etmiyor" diyen Şaşmaz, konuşmasına şöyle devam etti:

"Yurtdışından birçok dostum ve arkadaşım aradı. Türkiye'ye güvenin, demokratik, özgürlük söylemlerimizi sadece söylemlerde değil keşke görselde de dünyaya verebilsek. Maalesef dünya böyle görmüyor. Elbette güzel şeyler olsun istiyoruz. İnşallah olur da. Bizim akademisyenlerin, sosyologların, bilim adamlarına, düşünce adamlarına ihtiyacımız var ki, bize bu olanları anlatabilsinler. Akademisyenlerimizin tarafsız olmaları lazım. Bize gösterilen doğru ve aydınlanmış olan yoldan ilerlemeye devam edeceğiz, inşallah sağlam bir yere varacağız. Birbirimizi Allah için sevelim. Allah hepimize tahammül versin tahammülümüzü arttırsın. Bana göre bu ülkeye nazar değmiştir. Dua okuyalım. Hiç kimse bu ülkenin kötü duruma düşmesini istemez. Bu gemide hepimiz varız, batarsak hepimiz batarız. Ben düşüncelerimi anlatmak istedim. Topçu Kışlası'nı detaylarıyla, son haliyle görmek ve dinlemek istedim. Bana animasyonu çok sevdim, orada daha fazla yeşilin olduğunu gördüm. Orayı illegal örgütlerden dışırada tutabilirsek, orası hepimizin. Ben Gezi Parkı'na gitmem. Atatürk'ün askeriyim diyenle bir başkasının askeriyim diyenle aynı ortamı paylaşmak Atatürk'e hakarettir. Ordada samimi dostlarımın yanında bulunmayı ben de isterim. Her taraf Türk Bayrağı olursa inanın ben oradayım. Ben başka bir şey istemem. Bugünleri unutmayalım. Allah hepinize yardım etsin."

TWITTER COŞTU

Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı Polat Alemdar karekteriyle ünlenen Necati Şaşmaz, Başbakan'la görüşmesinin ardından yaptığı açıklama ile Twitter'ı salladı. İşte bazı tweet'ler:

 • nelere direnmediniz necati şaşmaz'a mı direnemeyeceksiniz. boyun eğmeyin!

 • Direnişi bitirecek konusmayi yapti polat. :) bu konusmadan sonra hic bir sey eskisi gibi olmayacak. Beynim sulandi resmen

 • Hakikaten alkole gerek yok arkadaşlar, Necati Şaşmaz'ı dinleyin yeter! "Bugünleri unutalım, yok yok unutmayalım"

 • Nihat Dogan'in kiymetini bilemedik...

 • Necati Sasmaz'a dublaj rica ediyorum..

 • Necati Şaşmaz'ın bu akşamki açıklamaları sosyal medyanın bir ayını kurtarır... Kedi gözü... Yol gösteren sosyologlar... :))

 • "Nazardir nazar..." ozetimizi boyle yapti

 • Bir heyet de Necati Şaşmaz'ın dediklerini anlayıp halka açıklamak kurulmalı.

 • kurtlar vadisi gezi parkı.

 • Meger bu olaylarin hepsini faiz lobisi, Kurtlar Vadisi artik bitsin diye yaptirmis :(

 • "Sesim duyuluyor mu, dublörümü getirmedim de" diyerekten de sinemada dublaja yeni açılım getirdi

 • necati şaşmaz bize orantısız düşük cümle uyguladı...

 • şunda anlaşalım, necati şaşmaz toma'dan beter... şu an cümle kuramıyorum.

 • Necati Şaşmaz'ın orantısız basın açıklamasına maruz kalmak.

 • İyi bari Necati Sasmaz kendi sesiyle cikabilmis.. Dediginden bir sey anlamiyorum o ayri...

 • Necati Şaşmaz için ihtiyaç listesi: Özne, yüklem, zarf

Haberin Tamamı İçin:

Polat Konuştu Türkiye Yıkıldı!

Başbakan Erdoğan'la görüştükten sonra açıklama yapan Necati Şaşmaz'ın konuşması Twitter'ı salladı

Necati Şaşmaz

Sesim duyuluyor mu? Dublörümü çağırmadım kusura bakmayın. Herkes gibi 2 haftadır çok üzgünüm. Maalesef Türkiyemiz bunu hak etmiyor demekten başka bir şey söyleyemiyorum. Sanırım bize nazar değdi. Dinleyen bir toplum olmamız gerekiyor, aynı dili kullanmamız gerekiyor. Teknoloji çağında yaşıyoruz. Twitterımız var, ne güzel imkanlarımız var. Bunlar sayesinde ne güzel bize bilgiler geliyor ama bilgi kirliliği de var. İletişimdeki kopukluğu ancak birbirimize tahammülümüz ile giderebileceğimizi düşünüyorum. Bu konudaki düşüncelerimi sayın başbakanım ile paylaşmak istedim. 10 gün boyunca neler olduğunu anlamak için bekledim. O günden bugüne çok güzel gelişmeler oldu. Sorularımın cevaplarını ancak bugün alabildim. Gezi Parkı’na gittiğime dair bir haber yayınlandı. Ben bunu yapmadım. Oradaki arkadaşların beni taraf etmeye çalışması hiç hoşuma gitmedi. Bu bir mahalle baskısı gibi geldi. O baskının esiri olmak istemedim. Şu an da maalesef bütün dünya gözünde hepimiz için çok üzücü. Türkiye bunu hak etmiyor. Türkiye emin. Türk milleti emin ve emin olmaya devam edecek. Biz demokratik söylemlerimizi, özgürlük söylemlerimizi sadece sözde değil keşke görselde de dünyaya verebilsek. Maalesef dünya böyle görmüyor arkadaşlar. İnşallah güzel şeyler olur.

Hasan Kaçan

Bizim söyleyeceğimiz bir takım şeyler oradaki kardeşlerimizin güvenliğini sağlayacaktır. madem karşılıklı adımlar atılıyor özellikle Gezi Parkı'ndaki kardeşlerimizin de bu adıma başka bir adımla karşılık vermelerini bekliyorum. Bütün bunlardan sana ne diyenler de olabilir. Neticede ben bir babayım, 2 evladım var onların arkadaşları var. 51 yıldır Dolapdereliyim, 51 yıldır oradayım. Ben bunu soranlara Gezi Parkı'ndaki aslanı gördünüz mü? Diye soruyorum. Vardır orada bir aslan.

Artık bu karşılıklı adımlardan bir netice çıkmasını bekliyorum. Onların anne babalarının da benim de yüreğim ağzımda. Bu işin gayet yumuşak bir şekilde sonlanması tabii ki oradaki kardeşlerimin de arzuları neticesinde sonlanmasını can-ı gönülden istiyorum. Bu görüşleri sayın başbakana ilettik. İnşallah memleketim için, canım kardeşlerim için hayırlı olur diye düşünüyorum.

Özellikle oğlum sürekli Gezi'ye gidip geliyor. Orada arkadaşları var. 15 gündür orada o çocukların neler çektiğini, neler yaşadığını, banyo yok, yiyecek yok. Korkunç bir şekilde idrar kokuyor, pislik kokuyor. Bir insanın yaşayabileceği durumda değil artık Gezi Parkı. Çevre hassasiyeti olan arkadaşlarımızın da gerekli adımı atmasını diliyorum.

TWITTER COŞTU

Gezi Parkı için Başbakan Erdoğan ile görüşen Necati Şaşmaz görüşmenin ardından açıklama yaptı. Ünlü oyuncunun söyledikleri ve ses tonu Twitter'ı karıştırdı.

Takipçiler Necati Şaşmaz'ın söylediklerini anlamamaktan dert yakınırken, ünlü oyuncunun sevenleri Şaşmaz'ı savundu. İki grubun atışması esprili Tweetlerin atılmasına neden oldu. Necati Şaşmaz ve Hasan Kaçan twitter'da #direnturkce, Hasan Kaçan ve Necati Şaşmaz trend topic oldu.

İşte bazı tweetler

TheRedHack :

Necati Şaşmaz'ı biz hacklemedik :)

Semih Saygıner

Hasan Kaçan ve Necati Şaşmaz'ın konuştuğu dili bilen var mı? Hangi ülkenin dili çok merak ettim...!

Ahmet Hakan

Biber gazı mı, necati şaşmaz mı?

Yekta Kopan

Henüz izlememiş olanlara Necati Şaşmaz Show'dan spoiler vermeyelim. Bütün sürprizi kaçar.

Balçiçek İlter

Ben şahsen Necati Şaşmaz'a teşekkür ediyorum... Hakikaten. Havayı dağıttığı, espri yapmamızı sağladığı için, ihtiyaç vardı.Ve gayet ciddiyim

Seyfi Yerlikaya

CNN Türk Hasan Kaçan ve Polat Alemdar'ın açıklamaları için Tercüman tutaydı iyiydi. Bir şey anlamadık. İdrar ve Nazar dışında.

Sermiyan Midyat

Hasan Kaçan özetle şöyle dedi; Ne yapayım abi? Ekmek Teknesi!

Selami İnce

Erdoğan iki haftadır en güçlü silahını kullandı. Necati Şaşmaz. Bunu da atlattık arkadaşlar. Daha kötüsü olamaz

Selami İnce

NECATİ Şaşmaz'ı gösterip Nihat Doğan'a razı etmek.

Ahmet Aziz Nesin

Nihat Doğan senden ricam Necati Şaşmaz'i bir sustur Seni lider yapmayan Çapulcu olsun

Sermiyan Midyat

Necati Şaşmaz'ın basın açıklamasından satır başları:

Rımdıdı rımdıdı rımdıdı dımdım.

Rımdıdı rımdıdı rımdıdı dımdım.

Rımdıdı rımdıdı...

Nedim Şener ?

Bilemediniz penguen belgeselinin kıymetini alın size Necati Şaşmaz

Nedim Şener

Necati şaşmaz yerine lütfen penguen belgeseli lütfen

Metehan Demir ?

Polisin Necati Şaşmaz'a susması için Toma ile dalmasından korkuyorum

Behzat Ç.

Necati Şaşmaz'ı anlamak için özel ekip oluşturacağım

Özgür ?

necati şaşmaz'ın basın açıklamasının altyazısı ne zaman düşer?

Her Boku Bilen Adam ?

Necati Şaşmaz'ın dediklerini tercüme ediyorum arkadaşlar : Şimdi ben buraya neden çıktım? Niçin çıktım? Nasıl çıktım? Bunu izaha gerek yok!

Süleyman YILMAZ ?

Hasan kaçan aslanı gördünüzmü diyor,sen meraklanma tüm dünya gördü gezide tek vucut olmuş TÜRK aslanını

Katil kahya ?

Hasan Kacan gezi parki sidik kokuyor dedi. Hocam dun aksam gelseydin o zaman kan kokuyordu. GENCECİK İNSANLARİN KANİ #kahrolsunbağzınazarlar

Tugce cerrahoglu ?

Oğuz Aral Hasan Kaçan'ın bu halini görseydi onu dergiden içeri aldığı güne lanet okurdu.ne çektik şu 'çakma sanatçı'lardan 30 yıldır...

 • nelere direnmediniz necati şaşmaz'a mı direnemeyeceksiniz. boyun eğmeyin!

 • Direnişi bitirecek konusmayi yapti polat. :) bu konusmadan sonra hic bir sey eskisi gibi olmayacak. Beynim sulandi resmen

 • Hakikaten alkole gerek yok arkadaşlar, Necati Şaşmaz'ı dinleyin yeter! "Bugünleri unutalım, yok yok unutmayalım"

 • Nihat Dogan'in kiymetini bilemedik...

 • Necati Sasmaz'a dublaj rica ediyorum..

 • Necati Şaşmaz'ın bu akşamki açıklamaları sosyal medyanın bir ayını kurtarır... Kedi gözü... Yol gösteren sosyologlar... :))

 • "Nazardir nazar..." ozetimizi boyle yapti

 • Bir heyet de Necati Şaşmaz'ın dediklerini anlayıp halka açıklamak kurulmalı.

 • kurtlar vadisi gezi parkı.

 • Meger bu olaylarin hepsini faiz lobisi, Kurtlar Vadisi artik bitsin diye yaptirmis :(

 • "Sesim duyuluyor mu, dublörümü getirmedim de" diyerekten de sinemada dublaja yeni açılım getirdi

 • necati şaşmaz bize orantısız düşük cümle uyguladı...

 • şunda anlaşalım, necati şaşmaz toma'dan beter... şu an cümle kuramıyorum.

 • Necati Şaşmaz'ın orantısız basın açıklamasına maruz kalmak.

 • İyi bari Necati Sasmaz kendi sesiyle cikabilmis.. Dediginden bir sey anlamiyorum o ayri...

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Abdullah GülAdalet ve Kalkınma PartisiAhmet HakanAnkaraBaşbakanBaşbakan YardımcısıBehzat ÇBiber GazıBilimBülent ArınçGezi ParkıHatayİstanbulKadir TopbaşKatilKurtlar VadisiNecati ŞaşmazNihat DoğanRecep Tayyip ErdoğanShow tvTwittertrendyiyecek
Görüş Bildir