Görüş Bildir

Uzay Haberleri

Uzay ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Uzay ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Katma Değerli, Teknolojik Üretim Konusunda Ayakkabı Örneği Ekonominin Gelişmesini Nasıl Anlattı?
Türkiye'de dış yatırım çekmek her daim cari açık konusunda önemli ve gerekli olmuştur. 2021 yılında girilen ekonomik model yolunda önceliğimizin ihracat olduğu, ekonomide rasyonel yollara dönsek de konuşulmaya devam ediyor. Üretim konusunda sıkıntısı olmayan Türkiye'de ana sorun markalaşma ile katma değerli ve yüksek teknolojili üretim olmasından kaynaklı ihracat tarafında da farklı maliyet hesaplamalarına girmeye devam ediyor. Bu ortamda üretime yönelik tek bir ayakkabı örneğinden yola çıkarak yapılan eleştiri pek çok yoruma neden oldu.
Jimmy Kimmel'ın Sunumuyla Heyecanla Beklenen 2024 Oscar Ödül Töreninde Yarışacak En İyi Filmler
2024 Oscarları için adaylar duyuruldu ve heyecan dorukta! Yönetmenler kervanında Christopher Nolan'dan Wes Anderson'a, Martin Scorsese'ten David Fincher'a, Ridley Scott'tan Yorgos Lanthimos'a kadar sinema dünyasının dev isimleri var. Herkes bu muazzam yarışı ve yıldızlarla dolu ödül törenini merakla bekliyor! Liste için buyurunuz. 👇Kaynak: Filmlerle ilgili bilgiler, IMDb ve TMDB sitelerinden alınmıştır.
Oyun Tutkunlarından Tam Not Almayı Başarmış Bu Yılın En Çok Tercih Edilen Oyuncu Koltukları
Oyun oynarken rahatlık sağlayan oyuncu koltukları şart. Oyunlarda başarılı olmak için etkili bu oyuncu koltukları konforlarıyla sizi rahat ettiriyor ve size sadece oyuna odaklanmak kalıyor. Gelin rahatlığına hayran olucağınız oyuncu koltuklarına birlikte bakalım... 'Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.''Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.' 
Bilim İnsanlarından Korkutan Uyarı: "Güneş Fırtınaları Geliyor, Tüm Dünyada İnternet Günlerce Kesilebilir"
Bilim dünyasının önde gelen isimleri, önümüzdeki yılın başlarında Dünya'nın yoğun Güneş fırtınalarının etkisi altında kalacağını duyurdu. Bu durum, 'Güneş maksimumu' olarak adlandırılan olayın tahmin edilenden daha önce gerçekleşeceğini işaret ediyor. Uzmanlar, bu tip fırtınaların gücünün, küresel internet ağını haftalar boyunca durdurabilecek seviyede olduğuna dikkat çekiyor. Bu durum, modern dünyanın en önemli iletişim araçlarından biri olan internetin, uzun süreli bir kesintiye uğraması anlamına geliyor. Bu tür bir kesinti, hem bireysel kullanıcıları hem de iş dünyasını olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle, bu olası duruma karşı önlem alınması gerektiği konusunda bilim insanlarından gelen uyarılar büyük önem taşıyor.