Görüş Bildir

yabancı diziler Haberleri

yabancı diziler ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. yabancı diziler ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Günümüzün En Çok İzlenen Yabancı Yapımı 10 Dizisi
Yabancı dizilerin Türk yapımı dizilerden daha çok tutulduğu bariz bir gerçek. Her gün bir dizinin yeni bölümünü heyecanla bekliyoruz. Peki 'şu sıralar' en çok sevilen bu yabancı diziler hangileri? Ufak bir not, sıralamalar popülerlik sırasını belirtmemektedir. Galeri oluştururken çok kullanılan yabancı dizi izleme sitelerinin popüler diziler listeleri dikkate alınmıştır.
Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 16 Yabancı Dizi
Yabancı dizi keyfine de doyum olmuyor diyenler için izlemeden sakın ölmeyin dediğim dizileri bir liste halinde topladım. Her biri bizzat benim izleyip tavsiye ettiğim diziler olup muhteşemler dediğim diziler arasındadır. Az ve öz olan bu listede ki dizileri mutlaka izlemenizi öneririm.
Final Yapmış En İyi 20 Yabancı Dizi
Ekonomik bunalımın bütün dünyayı huzursuz ettiği 1930'lu yıllarda bu olağandışı topluluğun ve ucubelerinin dengeler üzerindeki oyununu konu ediyor. Seyir halinde olan karnavalın son üyesi Ben Hawkins, California'da yaşayan Rahip Justin Crowe'la aynı gizemli ve şifreli rüyaları paylaşıyor. Sihrin bu son çağında, kaderleri birleşen bu iki insan, bilinçli ya da bilinçsiz olarak iyilik ve kötülük arasındaki büyük çarpışmaya doğru sürüklenirler...
Şu An Yayında Olan En İyi 20 Yabancı Dizi
Hukuk Diploması iptal edilen bir avukat topluma uyum sağlamakta güçlük çeken zorlanan kişileri eğitmek amacıyla bir grup kurar.Amaç kendi kişiliğini geliştirmektir.Buna karakterlerin komik maceraları ve kişilikleride eklenince olaylar karışır...
En İyi TV Dizileri! Final Yapan En Kaliteli 50 Yabancı Dizi
Bugün sizler için birbirinden harika, final yapmış dizileri bir araya getirdik. Bu dizileri aynı zamanda efsane diziler listesine de dahil edebilirsiniz. Zaman geçtikçe eski yabancı diziler olarak adlandırılsa da aslında her bir dizi güncelliğini hala koruyor ve harika konuları ele alıyor. Final yapmış ve bitmiş en iyi 50 dizi listemize gelin hep birlikte bakalım. Not: Sıralama rastgele yapılmıştır. 
Dizi Karakterlerine Özenip Öyle Yaşamak İsteyenlerin Göze Alması Gereken 19 Durum
Dizilerde yaşanan dünya bizim yaşadığımızdan çok farklı. Hele mevzu yabancı diziler olunca işler iyice değişiyor. Yabancıların bile yabancı dizilerdeki gibi yaşamadığı dünyamızda oradaki hayata özenenler varsa sıkı dursun. Bu uğurda göze almaları gerekenleri açıklıyoruz. Bu konuların tamamında mutabıksak siz de birer dizi karakteri gibi yaşayabilirsiniz. Göze almanız gerekenler bu listede.