Feng Shui İle Hayatınıza Aşkı Çekin!

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Feng Shui İle Hayatınıza Aşkı Çekin!

Feng Shui İle Hayatınıza Aşkı Çekin!

Hepimiz hayalimizdeki gibi bir aşk yaşayamadığımız için mutsuz ve üzgünüz. Fakat bunun sebebi karşınızdaki insanlar olmayabilir. Mükemmel bir aşk yaşamaya ne kadar hazırsınız? Bunun için kendinizi ve çevrenizi ne kadar doğru buluyorsunuz? Yapacağınız ufak tefek değişikliklerle tamda istediğiniz gibi bir aşk yaşayabilirsiniz. Nasıl mı? Cevabı sadece ve sadece Feng Shui’de saklı.

Modaklik Aşk & İlişkiler Feng Shui ile hayatınıza aşkı nasıl çekeceğinizi söylüyor.

Düzenli Olmaya Çalışın!

Feng Shui’ye göre düzenlediğiniz yatak odanız size doğu aşkı getirecektir. Feng Shui felsefesine göre en başka yatak odanızı düzenli tutmanız ve toplamanız gerekiyor. Ortaklıkta duran bunca gereksiz eşyaya ne gerek var? Dağınıklık “chi” enerjisinin yani yaşamsal enerjinin akışını engeller. Bu da hayatınızda zorlanmalar ve problemler yaşamanıza neden olur.

Bekarlığa Yavaş Yavaş Elveda Deyin!

Bekarlığa yavaş yavaş veda etmenin zamanı geldi. Bunun için giysi dolabınızda hayatınıza girecek insanın eşyalarını koymak için yer açın. Evrene onun gelmesi için enerji yollayın.

Yatak Odanızda Asla Bulunmaması Gerekenler

-İş ile ilgili araç gereçleriniz

-Eski ilişkinizi hatırlatacak herhangi bir şey

-Yalnızlık, stres, ağır çalışma temposu, ikilem veya fikir ayrılığı hissi veren herhangi bir resim veya obje

-Su ile ilgili şeyler

Romantizm Rüzgarları

Yatak odanızda romantizmi yaşatmak için sizde bu etkiyi uyandıracak objeler kullanın. Bunları yerleştirmek çok önemli. Birincisi yatak odası kapısının karşısı, ikinci ise yatağınızın ayakucunun karşısı. Buralara yumuşak renklerin hakim olduğu resimler, aşkı sembolize eden objeler ya da çiçekler yerleştirebilirisiniz.

Mutlaka Ayna Kullanın

Yatak odanıza şansı yansıtması için bir duvara mutlaka ayna asın. Aynanın daire şeklinde olmasına özen gösterin çünkü daire bütünlüğü ve tamamlanmışlığı simgeler. Ancak aynayı, yatarken direkt kendinizi göreceğiniz bir yere asmamaya özen gösterin. Eğer başka şansınız yoksa, yatarken mutlaka üzerini bir örtüyle kapatın.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Aşkaşk
Görüş Bildir