Eşcinsel Evliliklere Neden Karşı Olmamızı Savunan Birbirinden Saçma 10 Argüman

-

1. Eşcinsellik Doğal Değildir

Türk halkı her zaman doğal olmayan şeyleri reddetmişlerdir zaten. Ülkenin hiçbir yerinde neden gözlüklere, polyester kaplara ya da klimalara rastlamadığımızı merak ettiyseniz, sebebi bu.

2. Eşcinsel Evlilikler İnsanları Eşcinselliğe Özendirecek

Çünkü boyumuzun uzun olmasını tercih edebildiğimiz gibi, cinsel eğilimimizin de ne yönde olabileceğini tercih edebiliyoruz. Hatta eşcinsel insanların çoğunluğu bir sabah uyandıklarında vahiy inmişçesine verdikleri eşcinsel olma kararıyla bu yönde adım atmışlardır.

3. Eşcinsel Evliliği Yasallaştırmak Her Türlü Sapkınlığa Teşvik Edecek

Çünkü halkımız zaten tecavüzlerden, tacizlerden, çocuk istismarlarından arınmış tertemiz bir durumdayken, eşcinsel evliliğin yasallaşması ile birbirini seven iki kişinin birlikteliğiyle bu beyaz sayfa kirletilecek.

4. Sıradan Evlilik, Yüzyıllardır Sahip Olduğumuz Kutsal Bir Değer

Yüzyıllardır varlığını sürdürmesi ona çok büyük kutsal anlamlar yükler. Kadınların başlık paralarıyla mal gibi satılma algısının hala kabul gördüğü, boşanmaların izin verilmediği, hatta namus cinayeti işleyen zihniyetin savunucularının getirdiği kutsal değerler insanın değerine değer katıyor!

5. Eşcinsel Evliliğin Yasallaştırılmasıyla Sıradan Evliliklerin Değeri Azalacak

Tecavüz olayında erkeğin neden tecavüz ettiğini değil, kadının o saatte orada ne yaptığını sorgulayan zihniyetin yapacağı evliliğin değeri düşerse toplumsal anlamda büyük değer kayıpları yaşayacağız.

6. Ancak Çocuk Sahibi Olabilecek Çiftlerin Evlenmesi Mantıklıdır

O yüzden eşcinseller, kısır bireyler ve yaşlıların evlenmeleri hiç mantıklı değildir. Yeryüzünde yeterince öksüz çocuk yok. Onlara sahip olabilecek, gelecek sunabilecek aileler üretmek anlamsız.

7. Eşcinsellerin Çocukları da Eşcinsel Olur

Tıpkı bütün heteroseksüel çiftlerin heteroseksüel çocuk sahibi olması gibi!

8. Eşcinsellik Günahtır!

Teokrasi ile yönetilen ülkemizde dini değerler ve gerçekler herkes için geçerli olmak zorundadır. Bu yüzden Türkiye'de yalnızca ancak yalnızca İslam değerleri kabul görebilir. Diğer değerleri savunanlar ya asılır ya kesilir!

9. Çocukların Bir Erkek, Bir de Kadın Rol Modele İhtiyacı Vardır

Çünkü koruyucu aile gibi yapıcı çözümler üretme şansımız varken tüm sorunu göz ardı etmek çok daha mantıklı! Hatta bu yüzdendir ki, ebeveynleri boşanmış ya da bir tanesi ölmüş çocuklar büyüyemiyor. O yaşta kalıyor.

10. Eşcinsel Evlilikler Toplumsal Algımızı Bozacak

Yeni sosyal normlara hiçbir zaman alışamadık zaten. Arabaları, hizmet sektörünü, ekonomiyi ya da artan yaşam standartlarını her zaman reddettik, onlara hiçbir zamansa adapte olamadık.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
veysel_sakin

şu oğluyla yatan kadın varya oğlundan çocuğu olsun isteyen aynı işte onun da doğada örneği var o da zaten kötü olan toplumu daha fazla kötü yapmaz onların da çocukları problemli olur diye bir kaide yok hem onlar zaten bozuk olan toplumsal algımızı bozmuyor. cinsel sapkınlıkları normal göstermeye çalışmayın artık.

Görüş Bildir