Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Eş Cinsel Argosuna Ne Kadar Hakimsin?

-
Abone ol

Geçmişi 17. yüzyıla kadar uzanan ve Kelavca ya da Lubunca diye de adlandırılan, kelimelerinin pek çok farklı dilden kökenlere sahip olduğu yaklaşık 400 kelimelik eşcinsel argosunu merak edenler ya da kendini test etmek isteyenler buraya! Bakalım bu kelimelere ne kadar hakimsin?

1. Concon?

Erkek
Testisler
Süslü

2. Elvan?

Büyük
Orta
Küçük

3. Hatay'a gitmek?

Regl olmak
İşbaşı yapmak
Erkek mastürbasyonu

4. Lubunya?

Pasif eşcinsel
Arkadaş
Müşteri

5. Balina?

Asker
Şişman
Bekar

6. Manti?

Genç aktif erkek
Yaşlı eşcinsel kadın
Randevu

7. Maydonoz?

Ayakkabı
Tüy
Saç

8. Naşlamak?

Seks
Ereksiyon
Boşalmak

9. Naciye?

Esrar
Kadın
Polis

10. Piyiz?

Yemek
Sigara
İçki

11. Puri?

Yaşlı eşcinsel
Sarhoş
Popo

12. Peniz?

Aşık
Lezbiyen
Muhabbet

13. Sipet?

Rüya
Oral seks
Orgazm

14. Tita?

Grup seks
Penis
Meme

15. Tato?

Hamam
Ev
Bar

16. Motofor?

Vajina
Dışkı
Bacak

17. Muş?

Kulak
Göz
Burun

18. Albergo?

Yakışıklı
Otel
Güzel

19. Similya?

Penis
Makyaj
Yatak

20. Cici naşlatmak?

İnlemek
Boşalmak
Uğurlamak

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
heart-shaped-glasses

Bunlar ne amk ya?

hasbunallah33

Şimdi siz bu sapıklığı meşru kılmak mı istiyorsunuz ? Siz Allah'tan korkmuyor musunuz?Vallahi ben korkuyorum ve bu pis bir iştir diyorum siz bu hikayeleri yazmasanız bunu insanlara duyurmasanız daha güzel olmaz mı? Tevbe etseniz ve güzeli tavsiye etseniz onlarada kendinizede doğrusunu söyleseniz ancak bunu savundukça savunuyorsunuz bırakın.Belki sizin vesilenizle bu pislik bizim ülkemizde şehitler vere vere aldığımız topraklarda yayılır... İşte o zaman haliniz ne olur!Vallahi o şehitlerin torunları yaşıyor ve buna seyirci kalmayacaklar inşaAllah.Bizi müslümanlardan kılan Allaha hamd olsun..

kolxearte

ne diyorsun aq kokmuş yobazı git pişmaniye amlı karını siksene sanane milletten

hakkant

trollse komik değilse daha da komik

durmus-koksal

bu sapıklık değil ama senin yolda giydirende suç diyip kadınların kalçalarına bakıp azmak, bu pis mis değildir eşcinsellik ayrı bi cinsel yönelimdir, artık tövbe ile de geçmez çünkü bu hastalık değildir ve boş yapma

hasbunallah33

HUD:80 - Lut dedi: "Ne olurdu size karşı bir kuvvetim olsaydı, ya da çok sarp bir yere sığınabilseydim." HUD:81 - Melekler dediler: "Ey Lut! Şundan emin ol ki, biz Rabbinin elçileriyiz. Onlar sana asla zarar veremezler. Sen, gecenin bir kısmı olunca ailenle birlikte hemen buradan çık git. İçinizden hiç kimse geri kalmasın, eşin başka. Çünkü ona da onlara gelecek olan musibet gelecektir. Haberin olsun, helâk zamanları sabah vaktidir. Zaten sabah yakın değil mi?" HUD:82 - Ne zaman ki, emrimiz geldi, o ülkenin altını üstüne getirdik ve üzerlerine istif edilip pişirilmiş çamurdan taşlar yağdırdık. HUD:83 - Bu taşlar Rabbinin katında damgalanmışlardı. Bunlar zalimlerden uzak şeyler değildir. HUD:89 - "Ey kavmim! Bana karşı gelmeniz sakın sizi, Nuh kavminin veya Hud kavminin veya Salih kavminin başlarına gelen musibetler gibi bir musibete uğratmasın. Lut kavmi de sizden uzak değildir.

hasbunallah33

Lut kavmi kendine zulm etti Allah hiç kimseye zerre kadar zulm etmez ,onlar sapıttı ve helak oldu. Kur'an-Kerim' de ayetler var, Hz Lut aleyhisselama gelen erkek suretindeki meleklere bile sarkıntılık ettiler ve onları uyaranlara şimdi ki "özgürlük" yada sanane diyenler gibi tavır takındılar şimdi siz HELAK EDİCİ BİR İŞİ Mİ SAVUNUYORSUNUZ? Bismillah HD:77-Ne zaman ki, elçilerimiz Lut'a geldiler, bunların gelişleri yüzünden Lut fenalaştı, eli ayağı birbirine dolaştı ve "Bu gün çetin bir gündür." dedi. HUD:78 - Daha önceleri çirkin işler yapmış olan kavmi harıl harıl koşup geldiler. Lut onlara: "Ey kavmim! İşte size kızlarım, onlar sizin için daha temizdirler. Gelin Allah'tan korkun, beni misafirlerime rezil rüsvay etmeyin. İçinizde hiç aklı başında bir adam yok mu?" dedi. HUD:79 - Onlar: "Sen de bilirsin ki, bizim senin kızlarınla bir ilgimiz yoktur. Sen bizim ne istediğimizi gayet iyi biliyorsun." dediler.

zeynepsude510

ya amına koyim bebeklere tecavüz ediyolar, kadınları taşlayıp öldürüyolar siz hala yok lut kavmi yok bilmem ne eğer sonumuzun gelmesi gerekiyosa eşcinseller yüzünden değil bu yazdıklarımı yapan oruspu çocukları yüzünden gelmeli, merak etmeyin siz.

ecem-arslan3

20 de 19 dofnfkntptn

Görüş Bildir