Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ağzına Kürekle Vurulası 16 Dizi Karakteri

 > -
4 dakikada okuyabilirsiniz

Ağzına Kürekle Vurulası 16 Dizi Karakteri

Efendim bunlar hep oyun biliyoruz. Müthiş oyunculukları sebebiyle bize böyle yazı yazdırabildikleri için de karakterlerin sahiplerine inceden bir teşekkür yolluyoruz. Ancak sizin de dizi izlerken tokat manyağı yapmak istediğiniz, karıncayiyen hortumunu kulağına sokasınızın geldiği dizi karakterleri olmuyor mu? Elinizi vicdanınıza koyun (Cem Yılmaz gibi değil), oluyor değil mi?

Biz kendi listemizi yazdık, sizinkileri bekliyoruz.

Kaynak: http://listelist.com/agzina-kurekle-vuru...

Joffrey Baratheon (Game of Thrones)
Kimden olduğu, ne idüğü belirsiz bu veled-i zina; listemize 1 numaradan giriş yapıyor. Yüz kere yapsak yüz kere 1 numarayı veririz, o kadar sevmiyoruz sarı çiyanı (ellerin dert görmesin Tyrion)

Jack Shephard (Lost)
Aslında ilk başlarda iyiydi bu doktor. Liderlik vasıfları falan da vardı. Her şey tamam da arkadaşım kurtulmuşun adadan ne tutturuyon “we have to go back we have to go back” diye. Lost bozdu, bu kıl çok bozdu.

Handan Hanım (Kuzey Güney)
Kendisine “İnsan evlatlarını ayırır mı, hadi ayırdın bu Güney olur mu?” diye soruyoruz. Güney kesin bu nalet kadına çekmiş diyor, ‘iyi’ dileklerimizi yolluyoruz.

Caroline Forbes (The Vampire Diaries)
Sanırsın bize bir Michelle Obama, bir Angela Merkel, bir Tansu Çiller… 1000 kişilik kasabada kesmediği şekil, çıkmadığı adam kalmadı. Bir dur be kardeşim, vampir olmuşsun vampir hala lise balosu kasıyorsun.

Tiberius (Spartacus)
Kesin paralel evrende Joffrey’in kuzeni bu arkadaş. İmparatorluğun en zengin adamının çocuğu olduğu için her şeyi yapabileceğini sanan bu şımarık, Gaius Julius Caesar’a tecavüz etti. Adam imparator olacak ne yapıyorsun?

Selim (Behzat Ç.)
Sen bir tarafı saf bir tarafı çakal olmaya çabalayan soft adamın tekisin. Ne işin var cinayet masasında? Söz versen tutmaz, laf söylesen yutarsın. Allah’tan senaristler vicdanlıydı da az görüyorduk seni.

Naevia (Spartacus)
Başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi kabul ama bu ‘Vajinusmus Naevia’ tecavüze uğrayan tek köle oymuş gibi yiğidimiz, delikanlımız Crixus’u fişfişledi durdu. Sonunda emeline ulaştı, bir avuç adamla Roma’ya saldırdı. Nice gladyatörün başını yedi.

Louis Litt (Suits)
Adnan Oktar’ın büyük kedileri kadar sevimli olan bu ‘genius’ avukat, yaşadığı gel-gitler ile adamı diziden soğutur. Liseyi buralarda bir yerde okusa yıllığında “Kamil” yazardı başka bir şey yazmazdı.

Hayriye Tekin (Yaprak Dökümü)
“Aman ağzımızın tadı kaçmasın Ali Rıza Bey” diyeee diyeee ailenin ocağına incir ağacı dikti. Kızlar bir adam için birbirine girdi, kötü yola düştü. Konak satıldı, Ali Rıza Bey’e inme indi.

Vern Schillinger (Oz)
Biz hayatımızda böyle pis bir adam görmedik. Kötü dediğin Erol Taş gibi olur, bir adabı olur. Bu Nazi’nin aklına gelenler, şeytanın aklına geliyorsa biz bir şey bilmiyoruz. Hayır bir de hapishaneden çocuklarına örnek baba olmaya çalışmıyor mu, adamı o delirtir.

Beşir (Aşk-ı Memnu)
Bu fettan oğlana kimse “Beşir bir dur allasen, zaten ortalık karışık” demediği için çıban oldu çıktı. Tamam mezhepler çok geniş içinde at koştur ama sen bakaydın işine. Sonra miço oldun çıktın, hık dedin gittin.

Theon Greyjoy (Game of Thrones)
Ned Stark da hata yapar dedirten bu hain, terliksi hayvan; üvey kardeşleri sefere çıkar çıkmaz satışı koydu. Çok şükür kış gelmeden ilahi adalet geldi de gördü 7 Krallık’ın örekesini.

Vasfiye Teyze (Yalan Dünya)
Suç onda değil aslında. Suç Vasfiye Teyze’nin repliklerini durup durup sanki çok komikmişçesine modifiye edip de tekralayanlarda. Yok “sınavlar var, ne çektin be”, yok “trafik var, ne çektin be”, “yok memleket batıyor, ne çektin be”. Biraz orijinal olun.

Aslı (Kavak Yelleri )
Şimdilerde aynı oyunculuğu Muhteşem Yüzyıl’a taşıdı ama aslında bütün kötülüklerin anası Kavak Yelleri’ydi. Dawson’s Creek’in Türkiye şubesi olan bu dizide Aslı bir ona gitti, bir buna gitti, sonra tekrar ona döndü, berikine gitmedi. Şimdi gitmek fiilini vermek ile değiştiriniz.

Betty Draper (Mad Men)
20- yüzyıl ortasının cahil ve saf Amerikan kadınını temsil eden bu hanım arkadaşımız yemek yapar, çocuklarına bakar, kocasını bekler, muhabbet etmeyi bilmez ve kocası onu boynuzlar. “Ah canım, yazık” da diyebilirsiniz, küreği hazırlayıp “akıllı ol kadın, gözünü aç biraz” da diyebilirsiniz. Spoiler engeli olmasa daha çok şey söylerdik.

Mukaddes Yenge (Fatmagül’ün Suçu Ne)
Yengelerin genel olarak çok sevimli olduğunu söylemek zor ama bu Mukaddes yok mu bu Mukaddes, odaları kilitle, hortumla ıslat, Türk Polisine emanet et o derece. İnsanın ağzına sokmaya çalıştığı dekoltesi de birleşince insana “bizim suçumuz ne?” diye sorduruyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
glaurung

theon greyjoy listede neden var?

Gizli Kullanıcı

Kimden olduğu, ne idüğü belirsiz bu veled-i zina :D Joffrey bu kadar güzel tanımlanmamıştı...

metehanozkan

o mukaddes ah o mukaddes

Başlıklar

Angela MerkelAşk-ı MemnuBarack ObamaBehzat ÇCem YılmazGame of ThronesKuzey GüneyMuhteşem YüzyılTansu ÇillerTecavüzdizietoyun
Görüş Bildir