Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

30 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

30 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2013 Koç Burcu Yorumu
İşinizin eğlenceli taraflarını ve sağladığı kişisel avantajları görmeye çalışın. Herkes için verdiğiniz mücadelenin aslında bireysel bir tarafı da olmalı. Ön planda olmanız gereken bir gün. Arkadaş bildiğiniz insanlar ortak hedefe kim önce varacak yarışına girebilir.

30 Ocak 2013 Boğa Burcu Yorumu
Evim gibisi yok diyerek bazen dışarıda farklı güzellikler yaşama şansını kaçırabiliyorsunuz. Bugün sizin için aksiyon dolu olabilir. İşte bazı tartışmalara girme riskiniz var. Eninde sonunda bugünün biteceğini ve patron olduğunuz mekâna döneceğinizi bilmek sizi rahatlatabilir.

30 Ocak 2013 İkizler Burcu Yorumu
Yeni fikirler ve sorunlara farklı çözümler üretmek için sadece bakış açısı değişikliği ve cesur olmak yeterli. Size yabancı olan düşüncelere açık olmanız hayatınızı kolaylaştırabilir. Kısa bir yolculuk söz konusu olabilir. Yakın dostlarınızla fikir birliği sağlamakta zorlanacaksınız.

30 Ocak 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Eğer maddi bir sıkıntınız varsa çözümü eşinizle üretebilirsiniz. Bu konuda hemen kesenin ağzı açılmayabilir ve size biraz kök söktürebilir ama sonuçta konuyu her yönüyle görmesini sağlarsanız diyecek lafı kalmaz. Bu dönem zaten bir başkasıyla para mücadelesi içindesiniz.

30 Ocak 2013 Aslan Burcu Yorumu
Siz de eşiniz de taviz vermeye yanaşmazsanız bu çatışma uzar gider. Aslında oldukça fedakâr ve sevgiyi koşulsuz veren tavrı, çevrenizdeki insanlara gösteriyorsunuz. Aynısını eşinize de yansıtmanıza hiçbir engel yok. Siz, onu uzlaşmaya çekecek bir tarz sergilemelisiniz.

30 Ocak 2013 Başak Burcu Yorumu
Para ve aşkta karşılaşabileceğiniz riskleri görmekte zorlanabilirsiniz. Kafanızı kuma gömmek işe yaramaz. Etrafa görmek amaçlı bakmanız gerekiyor. Sağlık adına bir uğraşınız olacak. Beklenmeyen olayları yaşamaktansa sağlıklı olmak adına bir şeyler yapabilirsiniz.

30 Ocak 2013 Terazi Burcu Yorumu
Arkadaşlıklar ve dostluklar hayatınızı güzelleştiriyor ama asıl olanın aileniz ve yuvanız olduğunu gösteren olaylar yaşayabilirsiniz. Risk almak ve bir iş için gönüllü olmak isteyebilir-siniz. Bu konuda çevrenizden beklenen destek maalesef pek gelmeyecek gibi görülüyor.

30 Ocak 2013 Akrep Burcu Yorumu
Neşenizi çevrenize yansıtabileceğiniz bir gündesiniz. Aslında iletişim becerilerinizi kullansanız ve çevrenizi devreye soksanız çok rahat üstesinden gelebileceğiniz sorunlar olacak. Ailesel meseleler sizi yoracak. Evdeki çatışmayla dışarıya gülen yüz göstermek gerçekten de çok zor.

30 Ocak 2013 Yay Burcu Yorumu
Planladığınız seyahat veya eğitim için bazı pürüzlerden kurtulmanız gerekiyor. Siz olayın sadece keyif tarafındaysanız sorunu kabul etmekte zorlanabilirsiniz. Bu kez isteğinize ulaşmak her zamankinden fazla emek gerektiriyor. Neler yapabileceğinizi gösterin yeter.

30 Ocak 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Birileri sizin dişinizle tırnağınızla ortaya çıkardığınız şeylerin peşine düşmüş. Vermemekte direniyorsunuz. Çok haklısınız. Ama acaba aynısını siz de karşı tarafa yapıyor olabilir misiniz? Kazandığınızla yetinmeyi becerirseniz size ait olana uzanan eller de geri çekilebilir.

30 Ocak 2013 Kova Burcu Yorumu
Sevgiyi yeteri kadar paylaşamadığınız bir dönemdesiniz. Bugün aklınız fikriniz eşinizde olacak. Gerçek duyguları karşılıklı olarak dile getirememenin hırçınlığı sizin yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Niyetiniz iyi ama bunun tam tersini yansıtırsanız anlaşmazlıklar olur.

30 Ocak 2013 Balık Burcu Yorumu
Gün içinde yaptıklarınızla takdir edilmek ve sonuçtan keyif almak istiyorsunuz. Bunu bulamayınca da içten içe yaptığınız fedakârlıkların karşılık bulmadığını düşünüp kızgınlık duyuyorsunuz. Oysa ilgi odağınızı biraz kaydırabilensiz. Arkadaşlarla buluşma sizi rahatlatabilir.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İkizler Burcuastrolojigünlük burç yorumlarıkoç burcu
Görüş Bildir