27 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

27 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

27 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Bugün, hayatınıza dair önemli işlerinizi öğlen saatlerine kadar yapmaya çalışın. İş hayatınızda bakış açınız güçlü ve etkili olabilir. Beraber çalıştığınız insanlarla etkili ve önemli işlere imza atabilirsiniz.

BOĞA

Aşk hayatınızda güçlü ve etkili iletişiminiz devrede olacak. Sevdiğiniz insanla çeşitli seyahat planları yapabilirsiniz. Az tanıdığınız insanların yanında kendinizi daha iyi ifade edeceksiniz.

İKİZLER

Aile hayatınızda yapılması gerekenler konusunda kafanız hızlı ve etkili çalışacak. Olayları geçmişle karşılaştırmalar yaparak değerlendireceksiniz. Özellikle akşam saatleri yalnız kalma isteğiniz artabilir.

YENGEÇ

Bugün, yoğun akan iş trafiğiniz içinde kendinize yeteri kadar vakit ayıramayabilirsiniz. Yakın çevrenize ve iletişim içinde olduğunuz insanlara karşı güçlü ve etkili bir şekilde yardımlarınız olabilir.

ASLAN

İş alanlarınızda güçlü ve etkili insanların size vereceği destekle, parasal konularda şansınız yüksek olabilir. İş alanlarınızda tam yerinde davranacaksınız. Önemli işlerinizi öğleden sonraya bırakmayın.

BAŞAK

Bugün, fikir ve düşüncelerinizi, sanata veya yaratıcılığa dayalı işlerinizde son derece etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanın hayatınıza olumlu etkileri olabilir.

TERAZİ

Ev ve aile alanlarınızdaki güçlü insanlar kafanızda yaptığınız planları devreye sokmak için size yardımcı olabilirler. Hayatınızı yeniden kurmak adına her şeyi gözden geçireceğiniz bir dönemdesiniz.

AKREP

Sosyal ortamlarınızda ve arkadaş meclislerinde konuşacaklarınız veya dile getirecekleriniz, hayatınızı olumlu etkileyebilir. Yakın çevrenizden bir insanın bazı işleriniz için devreye girdiğini göreceksiniz.

YAY

Bugün, iş alanlarınızda ve parasal konularda etkili bir gün olabilir. Bu konularda gücünüzü, etkili bir iletişimle ortaya koyabilirsiniz. Konuşmalarınızın somut bir hale dönüştüğünü görmek sizi mutlu edecek.

OĞLAK

Dış ortamlarda kendinizi ifade ederken, güçlü ve etkin yanlarınızı ortaya koyacaksınız. Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi sizi daha az tanıyan insanların yanında telaffuz etmekten çekinmemelisiniz.

KOVA

İletişim alanlarınızda bazı isteksizlikler söz konusu olabilir. Ortaklaşa para konularında, güçlü ve etkili bir biçimde hareket etmeyi becereceksiniz. Korkularınızı kontrol edin ki güç sizden yana olsun.

BALIK

Bugün, güçlü arkadaşlarınızla, özel hayatınız veya ortaklı işleriniz adına güzel etkileşimler içinde olabilirsiniz. Sosyal ortamlarda sevdiğiniz insanla son derece güzel paylaşımlarınız olabilir.

*Hande Kazanova

Astroloji Uzmanı*

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Aşkaşkastrolojigünlük burç yorumları
Görüş Bildir