Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

13 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

 > -
4 dakikada okuyabilirsiniz

13 ocak 2013 günlük burç yorumları

13 ocak 2013 günlük burç yorumları

KOÇ BURCU 13 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 21 Mart – 20 Nisan )
Kartınız Erime… Bugün karşı cinsle olan iletişimizde her iki taraf da oldukça güçlü pozisyonda. Bu durumda zıt görüşleriniz oluşabilir. Biraz dinlemeyi de bilmelisiniz.

BOĞA BURCU 13 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 21 Nisan – 21 Mayıs )
Kartınız Bilgelik… İyi bir gözlemcisiniz ve tutuğunuzu koparıyorsunuz. İnce ve nazik oluşunuz sosyal çevrenizde beğenilmenize yol açıyor. Bugün çok büyük başarı sağlayacaksınız.

İKİZLER BURCU 13 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 22 Mayis – 21 Haziran )
Kartınız Kutsal Kadın… Bugün kendinizi ilgilendiren konuların haricinde hiç bir şeyle ilgilenmek istemiyorsunuz. Tartışmalara kulak tıkıyor, bildiğinizi yapıyorsunuz.

YENGEÇ BURCU 13 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 22 Haziran – 23 Temmuz )
Kartınız Anahtar… Bugün partneriniz tarafından kıskanılmak hoşunuza gidecek. Ancak hanenizle ilgili bazı olumsuzluklar oluşabilir. Kendinizi ailenize de odaklamalısınız.

ASLAN BURCU 13 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 24 Temmuz – 21 Ağustos )
Kartınız İmparator… Yeniliklere açık gibi davranıyor, oysa bir çok konuyu reddediyorsunuz. İş yaşamınızda ki bu tutumunuz üstlerinizin olumsuz anlamda dikkatini çekebilir.

BAŞAK BURCU 13 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 22 Ağustos – 23 Eylül )
Kartınız Örtünme… En az kendiniz kadar hareketli ve sempatik bir dost edineceksiniz. Ancak bazı sırlarınızı asla açmamalısınız. Onun bilgilerini mutlaka tam olarak almalısınız.

TERAZİ BURCU 13 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 24 Eylül – 23 Ekim )
Kartınız Ölçülülük… Dengenizle ilgili bazı sorunlar var. Stres yaptığınız bir gün olabilir. Mali sıkıntılarınız sebebi ile ailenizle aranızda problemler görünmekte. Toparlanmalısınız.

AKREP BURCU 13 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 24 Ekim – 23 Kasım )
Kartınız Kıyamet… Yeni tanışacağınız biri ile çok çabuk ilişki kurarak iyimser davranacaksınız ama mali yönünüzü asla fark ettirmemelisiniz. Sizden bazı beklentileri var.

YAY BURCU 13 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 24 Kasım – 22 Aralık )
Kartınız Değişim… Eğlence dünyasına daldınız. Her akşam uykusuz kalıyorsunuz. Bedensel gücünüz çökebilir. Bu kadar yorulmanız anlamsız. Alkol tüketimine dikkat.

OĞLAK BURCU 13 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 23 Aralık – 20 Ocak )
Kartınız Yargı… Resmi işleriniz bugün uzayabilir ve bu konuda çözüm arayışı içinde bulunabilirsiniz. Adil olan taraf sizsiniz. Alacak konularında pek şanslı bir gün sayılmıyor.

KOVA BURCU 13 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 21 Ocak – 19 Şubat )
Kartınız Delta… Sonsuza dek birlikteliğinizi korumak istiyor olabilirsiniz ama başkasının hayatına bloke koymamalısınız. Kendiniz özgür iseniz onu da özgür bırakmalısınız.

BALIK BURCU 13 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 20 Şubat – 20 Mart )
Kartınız Yıldız… Bugün başı dönen bir aşıksınız. Saygılı ve düşünceli haliniz ailenizi de bir araya getirebilir. Bekarlar için bugün evlilik söz konusu olabilir. Evliler huzursuz görünüyor.

Haberin Tamamı İçin:

13 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

13 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Müneccim - Yorumcu 13.01.2013 perşembe günlük fal - burç yorumu :13 Ocak 2013 Burç - fal Yorumlarını sitemiz aracılığı okuyabilirsiniz. 13.01.2013 perşembe gününe ait günlük burç yorumları aşağıda listelenmiştir,

13 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları, 13 01 2013 burçlar, 13 Ocak 2013 akrep burcu yorumu, 13 Ocak 2013 aslan burcu yorumu, 10 Ocak 2013 balık burcu yorumu, kadinca.net 13 Ocak 2013 başak burcu yorumu,13 Ocak 2013 boğa burcu yorumu, 10 Ocak 2013 ikizler burcu yorumu, 13 Ocak 2013 koç burcu yorumu, 13 Ocak 2013 kova burcu yorumu,13 Ocak 2013 oğlak burcu yorumu, 13 Ocak 2013 terazi burcu yorumu, 13 Ocak 2013 yay burcu yorumu, 13 Ocak 2013 yengeç burcu yorumu, 2013 Ocak ayı burç yorumları

KOÇ

Uğraştığınız her şeye aşkla sarılacaksınız. Sevdiğiniz biri varsa bugün onunla vakit geçirmek sizi mutlu edebilir. Öğleden sonra ilgi alanınız daha çok iş alanlarınıza kayacak. Kafa dalgınlıklarına dikkat.

BOĞA

Öğlene kadar dinlenmek ve evinizde vakit geçirmek isteyeceksiniz. Öğleden sonra aşk hayatınız ve detayları öne çıkmaya başlayacak. Yine varsa çocuğunuzla ilgili konulara odaklanabilirsiniz.

İKİZLER

Gezmek, dolaşmak, yakın çevrenizle hayatı paylaşmak sizi rahatlatacak. Öğleden sonra, dinlenmek ve ilginizi ailenize kaydırmak isteyeceksiniz. Aile toplantıları, ziyaretler devreye girebilir.

YENGEÇ

Başarı kriterinizi, para veya kazanımlarınıza göre şekillendirmeyin. Bunu başarırsanız kendinizi daha üst noktalarda bulabilirsiniz. Öğleden sonra yakın çevre konularınız daha aktif olmaya başlıyor.

ASLAN

Sabah saatlerinde kendiniz için bir şeyler yapmak arzusunda olacaksınız. Duygusal konularda atak olabilirsiniz. Birkaç günün hareketliliği ardından artık kafanızı parasal konulara yöneltmeniz gerekecek.

BAŞAK

Bu sabah olaylara dışarıdan bakmayı tercih edebilirsiniz. Kendi enerjinizi düşürmezseniz, oldukça verimli bir gün olabilir. Zira öğleden sonra enerjiniz yerine gelmeye başlayacak.

TERAZİ

Sabah saatlerinde sevdikleriniz ve çevrenizle paylaşacağınız bir gün geçireceksiniz. Öğleden sonra biraz isteksiz olabilirsiniz. Önemli işlerle uğraşmak yerine daha çok rahat ortamlarda bulunmalısınız.

AKREP

Bugün sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Bu aralar düşünceleriniz yoğun olduğundan, yalnız kalmak istemeyecek, kendinizi dışarıya atacaksınız. Arkadaşlarınız size her konuda destek olacak.

YAY

Rahatlayacak ve sizi geliştirecek alanlarla ilgileneceksiniz. Kafanızda hangi yöne gitmeniz gerektiğini netleştiremiyorsunuz. Enerjinizi iyi kontrol edebilirseniz, birçok işinizi bugün halledebilirsiniz.

OĞLAK

Kafanızda yapmak istediğiniz birçok plan var ve bu yüzden maddi alanınızı iyice gözden geçirmeniz doğru olacak. Öğleden sonra dış ortamlar, seyahat ve eğitim konularınız öne geçmeye başlayacak.

KOVA

Sevdiğiniz insandan öğlen saatlerine kadar güzel haberler alabilir, planlar yapabilirsiniz. Öğleden sonraysa ortaklaşa para konularına yönelebilirsiniz. Bir ödeme veya alacak konusu gündeminizde olacak.

BALIK

Maddi konularda kendinizi gayet iyi hissedeceksiniz. İşlerin planladığınız şekilde gerçekleşiyor olması, sizi rahatlatacak. Yapılacak işlerinizi başka bir güne ertelememeye çalışın.

*Hande Kazanova

Astroloji Uzmanı*

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BurçEvlilikGünlük Burç Yorumuİkizler BurcuTercihaşkastrolojiburçburçlargünlük burç yorumlarıkoç burcu
Görüş Bildir