Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

10 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

-

10 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

10 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

10 Şubat 2013 Koç Burcu Yorumu

Bugün deneme sayılabilecek şeylerden kaçınmalısınız. Tecrübeli olmadığınız konularda şanslı değilsiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun, özellikle yirmi yaş veya altındaysanız ebeveynleriniz, evli bir insansanız eşiniz bazı şeyleri , tam olarak anlamamal Çok büyük bir terslik yok fakat ufak tefek sıkıntıların toplamı sizi bunaltabilir. Her konuda dikkatli olmanız ve mantıklı hareket etmeniz gerekiyor. Bugün duygusal yaklaşımlar ya da teklifler söz konusu olabilir fakat düşünme fırsatı bulamayabilirsiniz.

10 Şubat 2013 Boğa Burcu Yorumu

Maddi açıdan fazla rahat bir günde olduğunuz söylenemez. Özellikle sevdiğiniz kişiler nedeniyle yapacağınız harcamalar parasal açıdan sıkışmanıza sebep olabilir. Bugün kafanız hayli karışık ve Eğer bazı sorunlarla karşılaşırsanız, tek başınıza onların altından kalkabilmeniz kolay değildir.Davranışlarınız daha ihtiyatlı olmalı ve sırlarınızı saklamalısınız. Kendinizi akıntıya bırakırsanız herşeyi berbat edebilirsiniz.

10 Şubat 2013 İkizler Burcu Yorumu

Bugün evinizde bazı ufak tefek tamirat sorunları çıkabilir. Parayla ilgili önemli konuşmalar ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Kalabalık bir ortamda, bir toplantı veya eğlencede olabilirsiniz. Karşınıza bazı fırsatlar çıkacak. harakete geçmeniz ya da fırsatları kaçırmanız size kalmış birşeydir. Eğer yalnız bir insansanız karşı cinsle aranızda karşılıklı bir çekim olabilir. Her konuda başarı var fakat başarı sizin planladığınız ya da istediğiniz kadar çabuk olmayacaktır.

10 Şubat 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Ailenizle ilgili bazı masraflar yapmanız gerekebilir bugün para açısından tedarikli olmalısınız. Sizi rahatsız eden bazı konularda huzura kavuşacaksınız. Karşı cins ilişkilerinizle ilgili bir yanlış yapmak üzeresiniz. İlerdeki iyilikler için bugün büyük fedakarlıkları göze alabilir ve bazı şeylerden feragat edebilirsiniz. Uzun zamandan beri haber alamadığınız bir eski sevgiliniz yeniden ortaya çıkabilir. Yorgunluğunuzu üzerinizden atabilmenizi sağlayacak hoş anlar yaşayacaksınız. Karşı cinse güvenmemeniz gereken bir gündesiniz. İçinizi sıkan ve tereddütte kaldığınız bir konuda heyecan verici gelişmeler olabilir.

10 Şubat 2013 Aslan Burcu Yorumu

Herşeye yeni bir moral ve görüş açısıyla bakmanız olasıdır. Hala kafanızı kurcalayan birşeyler varsa onları eşiniz, sevgiliniz ya da yakın dostlarınızla tartışmalısınız. Bunu yaparsanız endişelenecek bir durum olmadığını daha iyi görebilirsiniz. Bir haber üzerine aşırı telaşlı davranışlara girmeniz olasıdır. Fazla acele etmeniz gereken bir durum yok ve sakin davransanız da bir şeyi kaçıracak değilsiniz. Bu yüzden kendinizi frenlemeli ve soğukkanlı düşünmelisiniz. İstediğinizi elde etme ihtimali yüksektir. İşinizle ilgili sinirli ve gerilimli konuları özel hayatınıza taşımanız sorunlara neden olabilir.

10 Şubat 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Ailenizde, bazı konularda alınacak ortak kararlarla yeni birtakım değişikliklere gidilebilir. Sizden uzakta oturan bir yakınınız sizden haber bekliyor. Yalnız kalabilirsiniz veya siz yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Bir erkeğin etkisi altında kalarak vereceğiniz kararlar işlerinizi ya da ilgili olduğunuz konularınız tamamlamadan bırakmanıza sebep olabilir. Siz herşeyi hallolmuş zannedebilirsiniz fakat bazı şeylerin eksik kalması ihtimali olduğunu aklınızdan çıkartmayın. Önceden düşünmediğiniz hatta aslında pek istemediğiniz bazı şeyler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

10 Şubat 2013 Kova Burcu Yorumu

Üzerinizde olan ve bugüne kadar zaman zaman ortaya çıkan baş ağrısı, sinir bozukluğu, uyku düzensizliği gibi rahatsızlıkların son günlerini yaşıyorsunuz. Bunların sonu yakında geliyor fakat henüz bitmediler ve son anda daha şiddetli olarak hissedilebilirl Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler kaydedecek sevdiğinizle beraber hoş ve mutlu anlar geçireceksiniz. Eğer yalnız bir insansanız sizi çok fazla beğenen bir hayranınızın olduğunu söylemeliyiz. Evililik veya ortaklık gibi ilişkilerinizde uyumlu ve üretkensiniz. Akşam saatlerinde bir veya birkaç kişiye bazı ikramlarda bulunmanız, onları bir yerlere götürmeniz olasıdır.

10 Şubat 2013 Balık Burcu Yorumu

Bugün, fikirlerinizi açıklamak, düşündüklerinizi söylemek için bir süredir ihtiyacınız olan dinleyicilere kavuşabilirsiniz. Bu durumda, söylenmesi gerekenleri söyleyin ve sonra da durumu zorlamadan, susulması gereken yerde susarak sözü karşı tarafa bırakın. Kendiniz ifade etmeniz yeterli olacaktır, aşırı derecede agresif davranmak ise bardağın taşmasına yol açabilir. Kısaca, vurun ama öldürmeyin. Bu arada bir uyarı: Herşeyi tadında bırakmakta fayda var.. Onları zorlamak, şansınızı da zorlamak olacaktır ve size zarar getirebilir. İki dostunuzun birbirlerini kötü şekilde kırmaları mümkündür. Bundan siz de olumsuz yönde etkilenebilirsiniz.

Bugün başkalarını ilgilendiren bir konuda karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Basit gibi görünsede bu gibi şeylerden kaçmalısınız çünkü kimseyi memnun edemeyip, başınıza dert alma durumunda kalabilirsiniz. Bazı masraflar yapmanız gerekebilir. Fiziksel olarak son haftaların en güçlü dönemine giriyorsunuz. biraz aceleci, gereksiz telaşa eğilimli, sakar ve gürültücü hale gelebilirsiniz fakat bunlar hafif ölçüdedir ve bugünün size olan faydaları bu sayılanlardan çok daha fazla olacaktır.

10 Şubat 2013 Başak Burcu Yorumu

Sevdiğiniz misafirleriniz olabilir veya siz davet edilebilirsiniz. Fiziksel dağınıklığınız olabilir. Unutkanlık, sağa sola çarpmak veya birşeyler kırmak gibi şeylere dikkat etmeniz gerekiyor. Buna karşılık duygusal zenginliğe sahipsiniz. Hayal gücünüz ve hisleriniz çok güçlü. Bugün, her şeye rağmen hayatın daha mutlu olduğunu düşünebilirsiniz. Karşı cins ilişkilerinizde duygularınızı ifade edebilmeniz çok zordur. Sebebi olmayan sinir gerilimleriniz olabilir. Özellikle siz bir kadınsanız bugün asabi olmanız olasıdır.

10 Şubat 2013 Terazi Burcu Yorumu

Eğer iyi uyuyamadınız veya dinlenemedinizse asabi dengeniz bozuk olabilir. Uyku ve dinlenme açısından normal bile olsanız bugün alınganlığınız üzerinizde ve düşüncesiz sözler sarfetmeye eğilimlisiniz. Siz hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerle olan h Ayrıca sakar ve kazalara açık durumdasınız. Bazı konularda anlama zorluğu da çekmeniz olasıdır. Bunlara dikkat ederseniz bugün zararsız bir gün olabilir. Siz bir kadınsanız, özellikle karşı cins ilişkilerinde şanslısınız ve bugün yeni duygusal heyecanlar yaşamanız olasıdır.

10 Şubat 2013 Akrep Burcu Yorumu

Bugünlerde ve belki de bugün hayatınızda önemli bir sayfa açabilecek bir teklif alabilirsiniz. Bunu kabul etmeniz sizi çok yorucu ve ağır ilerleyen durumlara sokabilir. Kendinizi güçlü bir konumda görüyor olabilirsiniz fakat önemsemediğiniz kimselerden um Gerek zihinsel, gerekse bedensel olarak fazla gerilmiş durumda olabilirsiniz. En azından fiziksel olarak beli bir gevşekliğe ulaşmalısınız. Siz bir erkekseniz karşı cins ilişkilerinde, kadınsanız maddi konularda şanslısınız. Şanslı olduğunuz alanı hesaba alarak haraket ederseniz teşebbüslerinizde başarılı olursunuz.

10 Şubat 2013 Yay Burcu Yorumu

Günlük burç yorumları ve astroloji hakkında bilgiler, Burçlar ve burçların özellikleri burçların yorumları günlük burçlar, burçların yükselen burçları.

KOÇ BURCU 10 Şubat 2012 Burç Yorumu ( 21 Mart – 20 Nisan )

AŞK: Bugün ciddisiniz ve sorumluluklarınızı pratik yönden ele almayı tercih ediyorsunuz. Sevdiğinizin size karşı güven duyduğundan emin olmalısınız. Bugünlerde aşk konusunda ani tepkiler vermeniz yanlış olur.

İŞ: Yapmış olduğunuz hareketler işinizde aceleci davrandığınızı gösteriyor. Diğer arkadaşlarınızın size olan ihtiyaçlarını görmezden gelip kayıtsız davranıyorsunuz. Her şeye karşı isteksizsiniz.

SAĞLIK: Yetersizlik duyguları hissediyorsunuz.

BOĞA BURCU 10 Şubat 2012 Burç Yorumu ( 21 Nisan – 21 Mayıs )

AŞK: Kararsız olmanıza rağmen sempatik edanızla karşı cinsi üzerinize çekiyorsunuz. Yorgunluğunuz yüz ifadenize yansıyor. Ama aşk sizler için hayatın bir parçası demek. Siz aşksız yaşama dayanamazsınız.

İŞ: İnsanlarla birlikte olmaktan hoşlanıyor, sosyal yaşantınızı geniş tutuyorsunuz. Anlaşmalarınızın uzun süreli olacağından kuşku duymayın. Yeteneklerinizi gün ışığına çıkaracaksınız.

SAĞLIK: Ev ortamınızda küskünlükler olabilir.

İKİZLER BURCU 10 Şubat 2012 Burç Yorumu ( 22 Mayis – 21 Haziran )

AŞK: Konuşma kabiliyetiniz sizi diğer insanlardan ayıran özelliklerden. Her an neşeli ve pozitif olmanız partnerinizin haricindeki kişilerin de dikkatini çekmekte. Bu arada kıskançlık duyguları ön planda olabilir.

İŞ: Başarılarınızın önünde hiçbir şey engel olamaz. Bugün iş konusunda mekan ve çevre değişikliği yaşayabilirsiniz. Her ne kadar gizli korkularınız olsa da dışa yansıtmamalısınız.

SAĞLIK: Stres saç dökülmelerine sebep oluyor.

YENGEÇ BURCU 10 Şubat 2012 Burç Yorumu ( 22 Haziran – 23 Temmuz )

AŞK: Duyarlılığınız bugün kalbinizin sesini dinledikçe daha fazla ön plana çıkıyor. Tutku derecesi bağlı olduğunuz ve sevdiğiniz kişi anlamsız bir nedenden dolayı sizleri bugün üzmüş gibi görünüyor.

İŞ: Bazı baskılardan dolayı işinizde özgüveninizi yitirmiş gibi görünseniz de sizler çabuk toparlanan çevik bir zekaya sahipsiniz. Yeniden işinizde yapılanma olacak ve huzurunuz yerine gelecek.

SAĞLIK: Yemeğe karşı fazla tutkulusunuz.

ASLAN BURCU 10 Şubat 2012 Burç Yorumu ( 24 Temmuz – 21 Ağustos )

AŞK: Çevrenizde olup bitenleri sakin bir beyinle düşünerek etrafa gülücükler atmayı başaracaksınız. Sevdiğiniz kişiyle kalbinizi ve beyninizi dolduruyorsunuz. Karşı cinsin açığa çıkacak olan bazı kusurlarını görmeyeceksiniz.

İŞ: Lider ve aktifsiniz. Ancak gelirinizden fazla gider yapıyor, cömert şekilde hayatı yaşamak istiyorsunuz. İyimserliğiniz bu konuda hata yaptırıyor. Maddi sıkıntılar baş gösterebilir. Haberşok.com

SAĞLIK: İstediğiniz olmadığında üzülüyorsunuz.

BAŞAK BURCU 10 Şubat 2012 Burç Yorumu ( 22 Ağustos – 23 Eylül )

AŞK: Dikkatsiz konuşmalarınız bir anda duygusal yaşantınızı alt üst edebilir. Bugün kendinizi çok fazla yıpratıyorsunuz ve gerginsiniz. Geçmişinizden kaynaklanan olumsuz etkiler sizi bir hayli etki altına almakta.

İŞ: Uzun süre görmediğiniz iş arkadaşlarınız bugün sizleri yanlarına davet edecek. Sizin için değişik ve pozitif bir gün. Sıkıntılarınızı açmanın tam zamanı. Desteklerini esirgemeyecekler.

SAĞLIK: Duygusallığınız sebebiyle karamsarsınız.

TERAZİ BURCU 10 Şubat 2012 Burç Yorumu ( 24 Eylül – 23 Ekim )

AŞK: Sevgilinizi kırdınız. Bunun pişmanlığını yaşıyorsunuz. Uzlaşmadan yana olduğunuz aşikar. İlgi çekici konular bularak onunla görüşeceksiniz. Görüyorsunuz ki her şey yolunda ilerliyor. Korkmanıza sebep yok.

İŞ: Bugün iş yerinizde iyi vakit geçirecek ve mali kazancınızda sorun yaşamayacaksınız. Hatta kendiniz için zaman yaratarak güzellik salonlarına veya alışverişe gidebilirsiniz.

SAĞLIK: Ruhunuzla bedeniniz uyum sağladı.

AKREP BURCU 10 Şubat 2012 Burç Yorumu ( 24 Ekim – 23 Kasım )

AŞK: Derin duygularınız sizi biraz gerçeklerden kopararak melankolik yapıyor. İçinizden kendinizi ve sevdiğinizi yargılıyorsunuz. Ortada yargılanacak bir konu da yok.

İŞ: Geveze biri sizlere aslı astarı olmayan kışkırtıcı dedikodular söyleyebilir. Gerçekleri öğrenmeden meydan okumaya kalkışacak olursanız işin en başında yenilmiş sayılacaksınız. Derin hislerinizi kullanın.

SAĞLIK: Çok çabuk alınganlık yaratıyorsunuz.

YAY BURCU 10 Şubat 2012 Burç Yorumu ( 24 Kasım – 22 Aralık )

AŞK: İkiyüzlü insanlara rağbet etmiyorsunuz. Bu sizlerin çok dikkatli olduğunuzu yansıtıyor. Bugün sevgilinizle aranızı açmak isteyenler olabilir. Dikkatiniz sayesinde sıkıntıları başınızdan defetmiş olacaksınız.

İŞ: Üstlerinize karşı biraz pervasız ve açık sözlü olabilirsiniz. Bu patlamalar daha önceden bastırılmış duygularınız olduğunu yansıtıyor. Oysa fazla ileri gitmeniz sizlere zarar verecektir. Haberşok.com

SAĞLIK: Spor yapmayı ihmal ediyorsunuz.

OĞLAK BURCU 10 Şubat 2012 Burç Yorumu ( 23 Aralık – 20 Ocak )

AŞK: Aşk konusunda hayat size zor gibi görünüyor. Gün geçtikçe bazı zaferleri kazanma peşinde koşuyorsunuz. Kaybettiklerinizi de düşünmelisiniz. Çok fazla tavizkarsınız. Sabrınız bu konuda hiç tükenmeyecek gibi duruyor.

İŞ: İşinize mantıklı yaklaşıyor ve sabırlı bir şekilde çalışıyorsunuz. Ürettiğiniz öyle güzel eserler var ki her insanın hayranlığını kazanıyorsunuz. Yetenekleriniz sayesinde teklifler art arda geliyor.

SAĞLIK: İhtiyatınız sağlığınızda sorun çıkarmıyor.

KOVA BURCU 10 Şubat 2012 Burç Yorumu ( 21 Ocak – 19 Şubat )

AŞK: Özgürlüğünüze düşkün olduğunuzu herkes biliyor. Sevdiğiniz kişi bu tutumunuzu inat gibi görerek sizi yargılama çabası içine giriyor. Oysa ona karşı sevgi ve sadakatiniz büyük.

İŞ: Çok fazla meraklı ve amacına ulaşan birisiniz ama yararlı bilgilerle ve kültürünüzle tam donanımlı insanlarsınız. Bugün bu tecrübelerinizden yararlanmak isteyenler olacaktır. Yardımlarınızı esirgemeyeceksiniz.

SAĞLIK: Uykusuzlukla savaşır gibisiniz.

BALIK BURCU 10 Şubat 2012 Burç Yorumu ( 20 Şubat – 20 Mart )

AŞK: Aşk konusunda kendinizde ve karşınızdaki kişide olmayacak şeyler hayal ediyor ve ani tepkiler veriyorsunuz. Şunu unutmayın partneriniz bir robot değil insan. Daha fazla kırgınlığa yol açacak konuları irdelemeyin.

İŞ: Yaratıcı ve çabuk hareket eden birkaç kişinin yapacağı işi tek başınıza hal yoluna sokan kişilersiniz. Bugün iş yerinizde taktir ediliyor ve seviliyorsunuz. Elinize sürpriz bir para geçecek.

SAĞLIK: Demir eksikliği yaşıyorsunuz.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkBurçİkizler BurcuKoç BurcuRobotTercihaşkastrolojibaşak burcuboğa burcuburçburçlargünlük burç yorumlarıkoç burcu
Görüş Bildir