Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

"Bilic'e Acıyorum"

1PAYLAŞIM

"Bilic'e Acıyorum"

"Bilic'e Acıyorum"

Can yaptığı açıklamada;

AMAÇLARI TRANSFER YAPMAK DEĞİLDİ--

Bu transfer döneminin boş geçeceği zaten belliydi. Zaten amaçlarının transfer yapmak değildi bence. Bu da rakı masalarında söyledikleriyle, eğer söyledilerse tabii ortaya çıktı. Rakı masasında söylendiği iddia edilen laflar taraftarla dalga geçmektir.

TARAFTARLARI HAYALE SÜRÜKMEYİN--

Yönetimde her kafadan bir ses çıkıyor... Beşiktaş, bu yönetim tarafından parasız pulsuz gibi gösterildi. Öyle değil, Beşiktaş gibi bir kulübün kapısının anahtar çevirip girdiğinizde yıllık hiçbir halt yapmasanız da 70 - 100 milyon arasında geliri vardır.

Yaptıkları borçları sıraya sokmak ve bazılarını ötelemektir. Ötelenen borçlar sayesinde gerçek borç çok daha fazla artmıştır. Benim yönetimden isteğim, yapamayacakları şeyleri söyleyip, taraftara hayale süreklememeleridir. Hem paramız yok diyorsun hem de Ronaldinho'yu getireceğim diyerek gazlıyorsun insanları.

BİLİC'E ACIYORUM--

Bilic'e acıyorum. Ama bu acı, adamcağızın başına gelenlerdir. Çünkü, burada yaşadıklarını hayatı boyunca aynen Lucescu gibi unutmayacaktır ve başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. Gitar çalıyor ya... Artık Türkiye'den giderken de, Türkiye'deki kumpasları görüp şair olur sanırım.

KİMLERİ GETİRMEDİLER--

Önder Özen'in yerinde olsam istifa ederdim. Çünkü, adamın haberi bile olmadan hayali olarak kimleri getirmediler ki...

ZARAR VEREN TARAFTAR İSTEMİYORUM--

Bir kulübün kendi taraftarına tazminat davası açması üzücü elbet ama Beşiktaş'a zarar veren bir taraftarsa ben de destekliyorum ve zarar veren taraftar istemiyorum. Beşiktaş'tan alıp götürmeye değil, Beşiktaş'a verecek en azından esgisini verecek taraftar istiyorum. Tıpkı, yöneticiler gibi; Beşiktaş'tan yemeye gelmiş yöneticiler değil, Beşiktaş'a bir şeyler vermeye gelen yöneticileri istediğim gibi.

Kaynak: Ertan GÜVEN / Kadriye KARTALBeşiktaş Gazetesi özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir