Zayıflamada medikal cihaz dönemi: Az ye ama doy !

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Zayıflamada medikal cihaz dönemi: Az ye ama doy !

Az ye ama doy!

Kilo kontrolünde herkesin kabul ettiği bir gerçek var ki , o da AZ YEMEK. Ancak "az yemek" her zaman söylendiği kadar kolay olmayabiliyor.
Az yemek yiyerek ideal kiloya ulaşmayı sağlayan bu yeni sistem, midenin içinde su ile yoğunlaşarak doygunluk hissi vermesi esasına dayanıyor. Yani bir elma yendiğinde, üç elma yemiş gibi hissettiriyor. Dolayısıyla aşırı yeme davranışına engel olarak, dengeli beslenmeyi destekliyor ve ideal kiloya ulaşmaya yardımcı oluyor.

İlaç değil “Medikal Cihaz”

İlaç ile medikal cihaz farkı:

İlaç: Zayıflama ve obezite tedavisi ilaçları, genellikle metabolizmayı hızlandırmak, iştah kesmek, yağ ve karbonhidrat sindirimini azalmak, psikolojik yoldan yeme davranışlarını değiştirmek gibi mekanizmalarla etkili oluyor.

Medikal Cihaz: Vücut metabolizmasına dahil olmuyor, kana karışmıyor. Vücutta kısa bir süre kalıp, sonra tümüyle atılıyor. Bu süre içinde ilaçların etki mekanizmasından kaynaklanabilecek hiç bir yan etki göstermiyor. İlaçta olduğu gibi denetimi Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülüyor.

Ülkemizde ve dünyada uzun süredir kullanılan medikal cihazlar, ilaç gibi görünse de, etkilerini metabolizmaya dahil olmadan, kana karışmadan sadece fiziksel olarak sağlayan ürünlerdir. Bu ürünler yaklaşık 10 yıldan beri Avrupa Birliği ülkelerinde de farklı alanlarda kullanılıyor. 

Kilo yönetiminde yaygın olarak kullanılan tıbbı cihaz, Obesimed adlı bir ürün. Hollanda’da Avrupa Birliği Tıbbi Cihaz direktiflerine uygun olarak üretiliyor ve Sağlık Bakanlığı denetimine tabi. Yapılan araştırmalarda hayat tarzını değiştirmeden, yani diyet ve egzersiz yapmadan, Obesimed kullanan kişilerin 3,2 kilo verdiği ortaya konmuştur. Ben diyet de yaparım diyorsanız, farklı bir çalışma da Obesimed kullanarak %38 daha fazla kilo verebileceğiniz ispatlanmıştır.

Peki nedir bu Obesimed?
Ana maddesi bitkilerden elde edilen, tamamen doğal olan OMTEC19 isimli patentli bir etken maddedir. 2 bardak su ile alınan Obesimed kendi hacminin 50 katı kadar suyu emebiliyor ve bu sayede midenizin %50-60 ını fiziksel olarak dolduran jöle kıvamında doğal bir madde oluşturuyor. Üstelik besinlerin mideden çıkma hızını azaltarak daha uzun süre tok hissetmenizi sağlıyor.

Obesimed bir iştah kesici değildir. İştahla yemek yemeye devam ediyor, ancak az yiyerek daha çabuk doyma noktasına geliyorsunuz. 

Düzenli kullandığınızda az yeme doğal alışkanlığınız haline geliyor. Kilo kontrolü programlarında her zaman sorun olan ve yoyo etkisi denen kilo verme - kilo alma kısır döngüsü görülmüyor.

Neden Güvenlidir?
Obesimed güvenlidir, çünkü etkisi fizikseldir, emilmez, kana karışmaz ve sindirilmez, dolayısıyla bir yan etkisi yoktur. Bu özelliği sayesinde 10 yaşından büyük herkes tarafından güvenle kullanılabilir. Avrupa Birliği CE İnsan Sağlığı, Güvenliği ve Tüketicinin Korunması Direktiflerine uygun olarak CE sertifikası almış olan OBESIMED tüm Avrupa Birliği ülkelerinde satılmaktadır ve sadece geçen sene 2.000.000’dan fazla kişi tarafından kullanılmıştır.

Bilgi için: obesimednedir.com

Bu bir ilandır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

Başlıklar

Avrupa BirliğiDiyet
Görüş Bildir