Yandex, E-Posta Hizmetini Kurumlara Açtı

 > -

Yandex, E-Posta Hizmetini Kurumlara Açtı

Yandex, E-Posta Hizmetini Kurumlara Açtı

Bir yılı aşkın süredir Türkiye pazarında bulunan Yandex, servislerini yerelleştirmeye devam ediyor. Daha önce Yandex.Mail gibi bir çok servisini Türkçe dil desteği ile birlikte ülkemizde kullanıma açan Yandex şimdi de e-posta servisini kurumların hizmetine sundu.

Bugün itibariyle kurumlar kendi alan adlarını kullanmak suretiyle e-posta adreslerini Yandex.Mail altyapısına yükleyebilecekler. Şirket, kurumlar için 1000 e-posta adresine kadar ücretsiz hizmet sunacak.

Kendi alan adı uzantılarıyla Yandex.Mail kullanmak isteyenler, var olan e-posta hesaplarını ve içindeki yazışmaları Yandex.Mail’e nakledebilecek ve kendi web sitelerine yeni kullanıcılar için e-posta kutuları kurma fonksiyonunu ekleyebilecekler. Tüm bu işlemleri Kurum.yandex.com.tr adresinden gerçekleştirebiliyor olacaksınız.

Geçtiğimiz aylarda Yandex.Mail’in iPhone uygulaması kullanıcılar ile buluşmuştu. Yandex.Mail kullanıcılara sınırsız e-posta gönderebilme kapasitesi ve büyük boyutlarda dosya gönderebilme imkanını sunuyor.

Yandex’in kurumlar tarafından efektif olarak kullanılabileceğini düşündüğümüz bir diğer servisi ise Yandex.Disk. Bir bulut depolama/paylaşım servisi olan Yandex.Disk 10 GB’a kadar ücretsiz depolama alanı sunuyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AppleYandexweb
Görüş Bildir