Uzaktan Kontrol Edilebilen Fotoğraf Makinesi!

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Uzaktan Kontrol Edilebilen Fotoğraf Makinesi!

Uzaktan Kontrol Edilebilen Fotoğraf Makinesi!

Samsung'un bu fotoğraf makineleri, Wi-Fi üzerinden cebinizle kontrol edilebiliyor!

Samsung Electronics'in Wi-Fi bağlantı desteği sunan , cep telefonunuz ya da tabletiniz ile uzaktan kumanda edilerek fotoğraf çekmenize olanak tanıyor.Arkadaşlarınızı, beğendiğiniz objeleri ya da güzel bir manzarayı fotoğraflamak kolay olsa da; iş kendi fotoğrafınızı, en yakın arkadaşınızla ikili fotoğrafınızı ya da sizin de dahil olduğunuz büyük bir aile ya da arkadaş grubu fotoğrafını çekmeye geldiğinde, durum biraz daha zor olabilir. Sıradan bir fotoğraf makinesinde zamanlayıcıyı ayarlamalı ve geri sayımda koşarak yerinizi almalısınız. Fakat Wi-Fi bağlantılı, Samsung MV900F 'iniz var ise, bu durum çok daha kolay.

Samsung'un Wi-Fi bağlantısına sahip MV900F smart fotoğraf makinesi; Samsung akıllı telefon ve tabletlerine yüklenebilen " Samsung Remote Viewfinder " programı ile uzaktan kumanda edilebiliyor. Bu sayede herkesin dahil olduğu bir grup fotoğrafını ya da kendi fotoğrafınızı, akıllı telefonunuz ya da tabletinizi uzaktan kumanda gibi kullanarak çekebilirsiniz.

Samsung MV900F ayrıca, Samsung'un yenilikçi 180 derece dönebilen ekranına sahip. Böylece her açıdan paylaşılabilen yaratıcı oto-portreler çekmeyi ve çekilen kareleri anında paylaşmayı mümkün kılıyor.

Üstelik çektiğiniz fotoğrafları ve videoları Wi-Fi kanalından bağlanarak anında Facebook, Youtube ya da Picassa gibi sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Samsung akıllı telefon veya tabletinize yüklediğiniz " Samsung Mobile Link " uygulaması ile çektiğiniz fotoğrafları akıllı telefon ya da tabletinize kablosuz olarak aktarabilirsiniz. Bu özelliğin avantajı; yedekleme yapmanın yanı sıra; fotoğraf makinenizin hafızası dolduğunda, 1000'e kadar fotoğraf ve videoyu tek seferde aktararak hafızanızı rahatlatması...

Basın bülteninden derlenmiştir

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Akıllı telefonFacebookSamsungSosyal MedyaYoutube
Görüş Bildir