Flipagram: Instagram Fotoğraflarından Slayt Gösterisi

-

Flipagram: Instagram Fotoğraflarından Slayt Gösterisi

Flipagram: Instagram Fotoğraflarından Slayt Gösterisi

Instagram pek çok açıdan yaratıcı bir uygulama. Kiminle, nerede olduğunuzu ve neler yaptığınızı fotoğraflayarak özel filtrelerle çevrenizle paylaşabildiğiniz uygulama, içerisinde bulunduğumuz tatil döneminde ayrı bir popüler. Şu sıralar bol bol Bodrum’un kumsallarını, Antalya’nın yeşil alanlarını Instagram’da görüyoruz.

Instagram’ın en avantajlı yanı, fotoğrafları sosyal ağlar üzerinden paylaşmayı da desteklemesi (aksi düşünülemezdi zaten). Bu bize istediğimiz fotoğrafları en yakındaki kişilerle yani ailemizle paylaşma imkanı sağlıyor. Pek çoğumuzun ailesi sosyal ağlardan yanlızca Facebook’a üye ve diğer ağlara pek sıcak bakmıyorlar. Uygulamanın bu özelliği fotoğraflarınızı asıl paylaşmak istediğiniz insanlara daha kolay ulaştırıyor.

Yine de bazılarımızın ailesi ve arkadaşlarının bir kısmı hala sosyal ağlardan uzak. Fotoğrafları tek tek indirmek zorunda kalan bizler için Flipagram adında yepyeni bir uygulama mevcut. Instagram fotoğraflarınızı seçip sıraya dizdiğiniz ve sizler için slayt gösterileri hazırlayan uygulama App Store‘da 0.99 dolardan satılıyor.

Josh Feldman ve Raffi Baghoomian tarafından bir yan proje olarak tasarlanan Flipagram sayesinde fotoğrafları seçip, sıralıyoruz. Slayta ekleyebildiğimiz müzikle de fotoğrafları daha çekici hale getirebiliyor, bu slaytları e-posta yoluyla ya da Facebook ile YouTube’da paylaşabilme imkanına sahibiz.

Tatil fotoğraflarını teker teker paylaşmak yerine hepsini tek bir link üzerinden arkadaşlarına göstermek isteyenler için Flipagram iyi bir alternatif olabilir.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AntalyaBodrumFacebookInstagramYoutubetatil
Görüş Bildir