Facebook paylaşımlarınızı daha iyi kontrol etmek için

-

Hmmm isimli yeni servis paylaşım dertlerine deva...

Hmmm isimli yeni servis paylaşım dertlerine deva...

İş arkadaşlarınızla ciddi, ailenize tatlı, arkadaşlarınız ile ise çılgınsınız. Hmmm isimli yeni servis facebook paylaşımlarını ailesi, iş arkadaşları ve arkadaşları arasında kargaşa yaşayan insanlar için tasarlamış.

Facebook listeleri ve Google+ 'ın yaklaşımları yetersiz kalacak ki Path isimli servis birçok kullanıcıya ulaştı. Path size sadece yakın arkadaşlarınızdan oluşan bir ağ oluşturuyor ve onlara paylaşım yapmanızı sağlıyordu. Fakat herkesin Path kullanmadığı düşünülürse buradaki paylaşımlar da istediğiniz her insana haliyle gitmiyor.

Hmmm ayrıca paylaşımlarınızı hisler, yerler, müzikler, fotolar diye ayırarak kullanıcılara farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Şimdiye kadar finansman almayan şirketin kurucusu Archana Patchirajan hem anne, hem çalışan hem şirket kurucusu olarak, aynı anda farklı kimliklerde bulunduğumuz için tek bir profilde paylaşım yapmamızın imkansız olduğunun altını çiziyor.Herkesin farklı kimliklerini farklı ifade etmesi gerektiğine inanıp çalışmalarını bu yönde devam ettirdiğini söylüyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

DeepMindFacebooktatlı
Görüş Bildir