Burusvilis Ve Niyans'la Romantizme Dair

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Burusvilis Ve Niyans'la Romantizme Dair

Burusvilis Ve Niyans'la Romantizme Dair

Romantik bir buluşmaya hazırlanırken ne kadar heyecanlandığınızı bir düşünün. Uyandırdığınız ilk izlenim, ilk buluştuğunuz yer ve ortamın atmosferi; hem sizi iyi hissettirmesi, hem de kuracağınız ilişkinin devamı açısından çok önemli.

Sosyal medyada sıkı takipçileri olduğumuz Burusvilis ve Niyans’a, romantizm, ilişkiler ve ilkler hakkında merak ettiklerimizi sorduk. Bakalım neler söylemişler?

Burusvilis – Güray Gürsel

Erzurum’da doğan Güray, Türkiye’nin birçok şehrini dolaştıktan ve çeşitli tecrübeler yaşadıktan sonra, 2006’da İstanbul’a tatil için gelmiş ve bir daha gitmemiş. Önceleri bir film şirketinde ses kayıt ve dizayn işleriyle beraber, Habertürk’te blog yazarlığı yaparken, şu an Doğuş Yayın Grubu’nda sosyal medya editörü olarak çalışıyor. Ayrıca Power Fm’de twitter gündemini yorumladığı bir program sunuyor.

1. Romantik bir randevu nasıl olmalı?

Öncelikle her iki taraf da bunun romantik bir randevu olduğu konusunda hemfikir olmalı. Günümüz hayal kırıklıklarının çoğu, böyle randevuları bir tarafın ”oturup bir şeyler içme’ olarak görmesinden kaynaklanıyor. Ben genelde kadının saç şeklinden anlıyorum. Kadınlar romantik randevulara olağan saç şekillerini değiştirerek geliyorlar gibi bir istatistiğim var, belki de uyduruyorumdur.

Niyans – Nihan Çumralıgil

Nihan, bilgisayarındaki yüzlerce “inspiration” klasörünü biriktirerek bir yere varamayacağını anladığında blog yazmaya başlamış. Kendisini, “sosyal medyaya ucundan kıyısından bulaşayım derken içine düşmüş, modaya, estetiğe, tasarıma, alışverişe gönülden bağlı” olarak tanımlıyor. Alışkın olduğumuz moda bloggerı dilinden uzak bir dille yazdığı blogu, moda severler tarafından ilgiyle takip ediliyor.

1. Romantik bir randevu nasıl olmalı?

Romantik bir randevu olacağı önceden kararlaştırılmamış, spontane gelişmiş olmalı. Aksi taktirde lüzumsuz yere stres yaratabiliyor.

Röportajın devamı için: http://www.uplifers.com/burusvilis-ve-niyansla-romantizme-dair/

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

ErzurumİstanbulSosyal MedyaTwitterkadınlartatil
Görüş Bildir