Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

30 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

30 Aralık Günlük Burç Yorumunuz

30 Aralık Günlük Burç Yorumunuz

KOÇ İçsel enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenerek, ilişkilerinize kararlı adımlarla yaklaşıyorsunuz. Ani değişimlere hazır olmalı, çevrenizin caydırıcı davranışlarına aldırmamalısınız.

BOĞA Sevdiğiniz insanlara karşı dengesiz davranışlarınız olabilir. Aşırı karamsar bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi maddi sıkıntıya sokacak davranışlardan kaçınmalısınız. Ruhsal anlamda sezgileriniz çok yüksek. Koşullarınızı yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz.

İKİZLER Bir türlü harekete geçememek ve her şeyi sadece planlamak gibi bir yapıdasınız. Tembelliğinizi yendiğiniz takdirde bugün çok şey başarabilirsiniz. Alacağınız bu haberle düşünceleriniz değişebilir.

YENGEÇ Tepki almak istemediğiniz bir çok konu var ve bazı konularda çekimser davranıyorsunuz. Bugün kazançlarınızı güven altında görmek isteyebilirsiniz. Alacağınız yeni haberler size yeni ümitler getirebilir.

ASLAN Arkadaşlıklar ve sosyal yaşam önem kazanacak. Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştirerek, sizin de öncülüğünüzü yaptığınız bazı aktiviteleri başlatacaksınız. Bazı sinir bozucu olaylar veya tartışmalar olabilir.

BAŞAK Kafanız yoğun olduğu zaman çevrenize kayıtsız kalabiliyorsunuz. Bugün, sıra dışı düşüncelerin içindesiniz. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farklı bir şekilde yaklaşıyor ve çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz.

TERAZİ Sıkıntılı başlayan fakat güzel bitecek olan bir gündesiniz. Her fikriniz, isteğiniz veya teşebbüsünüz karşınızdaki kimseler tarafından olumsuz karşılanabilir. İsteklerinizi gerçekleştirmek adına telaşlı ve aceleci olabilirsiniz.

AKREP Bugün iş hayatınızda kapasitenizin üstünde talepler gelebilir. Sakin kalmalı ve halletmeye çalışmalısınız. Şartlar ne olursa olsun, taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz. Genç bir insansanız aileden gelen bazı sürprizler olabilir.

YAY Maddi konularda şanslısınız. Yaptığınız bir şey son derece beğenilecek Bir dostunuzdan son derece işinize yarayacak bilgiler alabilirsiniz. Düşünce gücünüz çok yüksek. Olayları çok fazla irdeliyorsunuz

OĞLAK Bugün, duygusal konularda aşırılığa kaçabilirsiniz. Paraya gerek duyacağınız bir gündesiniz. Harcama yapmanız veya hesapta olmayan bir yerlere gitmeniz gerekebilir.Değişken bir ruh hali içindesiniz.

KOVA Yeni başlattığınız çalışmalarda oldukça başarılısınız. Oldukça cesur ve zor işleri yardım almadan başarmak istiyorsunuz. azı planlarınızdan vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Bir yerlere gitmek gibi düşünceleriniz varsa bunlardan vazgeçip, ailenizle birlikte olmanız gerekebilir.

BALIK Kişisel enerjinizi toplumsal ilişkilerinize yansıtabiliyorsunuz. Bugün kazançlar konusunda yeni planlamalar peşinde olacaksınız. Uzun zamandan beri görmediğiniz bir dostunuzla karşılaşmanız veya buluşmanız olasıdır.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

günlük burç yorumları
Görüş Bildir