140 İş Adamının Güç Birliğiyle AVM Kuruldu

-

140 İş Adamının Güç Birliğiyle AVM Kuruldu

140 İş Adamının Güç Birliğiyle AVM Kuruldu

Batman'da 140 iş adamının güç birliğiyle kurulan AVM'nin açılışına katılan Maliye Bakan Yardımcısı Abdullah Erden Cantimur, bu yatırımın, istikrar, gelişme, ekonomiye ve piyasalara güvenin en önemli göstergelerinden biri olduğunu ifade etti.

Cantimur, yapımına 2 yıl önce başlanan Batman Park AVM'nin açılışı nedeniyle düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Batman'a yakışacak şekilde bir alışveriş merkezi yapıldığını, 140 civarında iş adamının güç birliği yapmak suretiyle böyle güzel bir eseri ortaya koyduğunu söyledi.

Alışveriş merkezinin adeta bacasız fabrika gibi olduğunu belirten Cantimur, şunları söyledi:

“800 kişinin çalışacağı bir iş yeri ortaya çıkmış. Batman Park AVM'nin açılması memleketimizde ki istikrarın, gelişmenin, ekonomiye ve piyasalara güvenmenin en önemli göstergelerinden bir tanesidir.

Arzumuz bütün iş adamlarımızın iş gücünü, enerjisini, bu şekilde işbirliği yaparak, güç birliği yaparak Batman'a yatırım yapmaya harcasınlar. Eğer özel sektör böyle yatırım yaparsa Batman'da istihdam artacaktır. Daha güzel yaşanabilir bir Batman olacaktır. Ben bu gibi yatırımların özel sektör tarafından daha da artırılmasını temenni ediyorum.”

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir