"Survivor’a Katıldığım İçin Çok Pişmanım"

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

"Survivor’a Katıldığım İçin Çok Pişmanım"

"Survivor’a Katıldığım İçin Çok Pişmanım"

Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2’ yarışmasından elenen Merve Büyüksaraç, adadan döndükten sonra ilk kez konuştu.

  • Issız bir adada olma duygusu nasıldı?

Adada mutluydum. KoIay adapte oldum. Barınağı ve yemekleri ben yaptım. Hiç ağlamadım. Yarış kazanmak zorundasın. Açlık çok sinir bozucu. Aç kalmamış bir insan o psikolojiyi bilemez. Bir gıdım yiyeceğe ihtiyacınız var. Protein alamadığımızdan hafıza kaybına uğramış gibiydik. Et ödülü olduğunda daha çok gayret ediyorduk.

  • Elenmenize çok şaşırdınız. Neden?

Beni rakip gördüler. Adalar birleşince oyunlar bireysel oluyor ve daha çok denge üzerine kuruluyor. Dengede en iyi isim bendim. 22 oyunun 17'sini ben kazandım. Son haftalarda Alp Kırşan, "Güçlü olanı elememiz lazım" diyordu. Survivor'ın mantığı bu! Herkes "Nihat' i yazacağım" dedi ama Alp'ler beni yazdılar. Mustafa Topaloğlu'na konseyde "Delikanlı diye peşimde dolaştın, nerede senin delikanlılığın?" dedim. Bir önceki hafta ben kendisini yazmadığım için "Çok delikanlısın" demişti bana. Ama bunların hiçbiri yayınlanmamış.

"HUZURU BOZAN TOPALOĞLUYDU"

  • Mustafa Topaloğluyla neden anlaşamadınız?

Onunla fikir ayrılığı yaşamam çok normal. O bana hakaret etti. Ben sustum. Hatta kavganın sonucunda bana çok hakaret ettiği için Nihat beni korudu ama bunl arın hiçbiri yayınlanmamış.

  • Neden yayınlanmadı?
Haberin Tamamı İçin:

ACUN, MERVE’YE NE YANIT VERECEK?

ACUN, MERVE’YE NE YANIT VERECEK?

Acun Ilıcalı, tez elden açıklama yapıp ‘Survivor Ünlüler Gönüllüler 2’den elenen Merve Büyüksaraç’ın ‘sansür’ ve ‘saptırma’ iddialarına yanıt vermeli. ...

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Acun Ilıcalıetsurvivor
Görüş Bildir