Görüş Bildir

KobiOzel Haberleri

KobiOzel ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. KobiOzel ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Gülsultan Doğan: “Türkiye’de İlk Kez Komplikasyon Sigortasını MCAN Health Sundu”
Sağlık turizminde yenilikçi adımlarıyla tanınan MCAN Health, sektörde bir ilki gerçekleştirerek Türkiye’de sağlık turistlerine yönelik komplikasyon sigortası sunan ilk şirket oldu. 2015 yılından bu yana sağlık turizmi alanında birçok yeniliğe imza atan MCAN Health, komplikasyon sigortasını kurulduğu ilk yıldan beri sunan ilk şirkettir. MCAN Health'in Kurucusu ve CEO’su Gülsultan Doğan, sağlık turizmine yönelik komplikasyon sigortasının önemine dikkat çekiyor: “Sağlık turizminde hasta güvenliği ve memnuniyeti bizim için en önemli öncelik. Komplikasyon sigortası ile hastalarımızın tedavi sonrası oluşabilecek her türlü komplikasyona karşı güvende olmalarını sağlıyoruz.”
Sapanca Bungalov Tatili Neden Bu Kadar Popüler ?
Pandemi döneminde başlayan korunaklı tatil konsepti ile birlikte bölgede yapılmaya başlanan bungalovlar, İstanbul’a yakın bir lokasyon olması sebebi ile talep görmeye başladı. Zamanla talep arttıkça, bölgede hizmet veren bungalov, villa, tiny house ve glamping işletmeleri de çoğalmaya başladı. Sapanca bungalovlarının bu kadar popüler olmasının en büyük nedenlerinden biri, Sapanca doğasının güzelliği ve sakin atmosferi, şehir hayatından kaçmak isteyenler için cazip bir seçenek ve modern yaşamın stresinden kaçmak için oldukça ideal bir ortam sunuyor.
Robot Süpürge Alırken Aranacak 7 Özellik
Robot süpürgelerin neden bu kadar evin favori temizlik asistanı haline geldiğini merak mı ediyorsunuz? Cevap, robot süpürgelerin geleneksel elektrikli süpürgelere kıyasla sunmuş olduğu benzersiz faydalarda yatıyor. Robot süpürgeler, öncelikle eşsiz bir kolaylık sunuyorlar. Siz dışarıdayken, hatta uyurken evinizi temizleyen bir asistana sahip olduğunuzu ve artık ağır bir makineyi sürüklemek ya da zorlu köşelere ulaşmak için eğilmek zorunda kalmadığınızı hayal edin.Robot süpürgeler, parmağınızı dahi kıpırdatmadan, içinde bulunduğu alanı hiçbir eksik nokta bırakmaksızın düzenli olarak temizleyecek şekilde tasarlanmıştır. Üstelik inanılmaz derecede zaman tasarrufu sağlarlar. Evinizi süpürmek için saatler harcamak yerine, bu görevi verimli bir şekilde yerine getirmek için bu akıllı cihazlara güvenebilir, sizin için gerçekten önemli olan şeylere daha fazla vakit ayırabilirsiniz.Fakat ileri teknolojik ürünleri seçmek keyifli olduğu kadar kafa karıştırıcı ve zor bir süreç. Seçiminiz hem temizliğin kalitesini hem zaman yönetiminizi kökten değiştirebilir. İşinizi kolaylaştırmak adına robot süpürge alırken göz önünde bulundurmanız ve ürünleri birbiriyle kıyaslarken akılda tutmanız gereken 7 özelliği sıralıyoruz.
Türkiye'nin İlk Interaktif Reality Game Show'u Indahauz IDA Geliyor!
Türkiye'nin öncü eğlence platformlarından biri olacak olan Indahauz, heyecan verici bir yeniliği duyurmaktan mutluluk duyar. Indahauz IDA adını taşıyan bu yeni reality game show, Türkiye'de bir ilki temsil edecek. Seyircilerin interaktif olarak yarışmanın akışını belirleyeceği, yarışmacıların ise sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanabileceği bu benzersiz deneyim, gerilim, kaos , heyecan dolu, anlarla dolu bir yolculuğa davet ediyor.
SSN Carniflame 3000 Mg 20 Ampul Energy Nedir?
%50 ekstra enerji içeren formülü ve yeni aroması ile yenilendi.Likit forma sahip olan SSN Carniflame, 20 ampülden oluşan yağ kaybını hızlandırabilecek ürünüdür.SSN Carniflame, termojenik özelliği sahip bir takviyedir. Termojenik özelliği sayesinde metabolizmanız daha hızlı çalışabilir. Hızlanan metabolizma sayesinde vücut daha fazla enerji harcayabilir,  yağ kaybını hızlandırabilir ve buna ek olarak daha hızlı çalışmasıyla daha fazla ısı üretebilir. Oluşan fazladan ısı sayesinde yağ kaybını destekleyebilir.
Gayrimenkul Yatırımın Gözdesi: Yeni Yaşam Trendleri
Ekonomik zorluklar, artan konut fiyatları ve kredi imkanlarının sınırlanması kooperatif yatırımıyla arsa alımına talebi arttırdı. Günümüzün yeni yaşam trendi haline gelen tiny house evler ile karlı bir yatırım aracı haline gelen arsa ve tarlaların satışlarında rekor artış kaydedildi.