Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Tutuklu Gazeteciler Gazete Çıkardı…

Komik-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Tutuklu Gazeteciler Gazete Çıkardı…

Tutuklu bulunan gazeteciler çareyi gazete çıkarmakta buldular. Tutuklu gazeteciler adına açıklama yapan cezaevi müdürü şu şekilde konuştu.

“İçeride bulunan gazeteci sayısının çokluğu sıkıntı yaratıyordu. Birçoğu da kalemi güçlü, etkili yazarlar. Hiç bir şey yazmasalar dilekçe yazıyorlardı ve onlara cevap vermekte zorlanıyorduk. Bu şekilde etkili bir dille yazılmış dilekçelere cevap vermek için dışarıdan editör almak zorunda kalmıştık. Şimdi bu sorunumuz kalktı. "Mapus" isimli gazete çıktığından beri herkes kendi düşüncelerini yazıyor. Üstelik nasıl bir örgütse, her görüşten insanları bir araya getirmiş. Normalde dışarıda bir gazete çıkarsak bu kadroyu bu araya getiremezdik.

Türkiye’nin çok satan gazeteleri arasına girip, burası için de iyi bir gelir elde etmek istiyoruz. Tek üzüldüğümüz konu Cübbeli Ahmet Hoca gibi renkli bir kişiliğin gitmiş olması. O da burada olsaydı gazetemiz için çok iyi olurdu.

Savcılardan Rica

"Ayrıca savcılarımızdan bir rica da bulunmak istiyorum. Spor yazarı konusunda biraz sıkıntımız var. İşlerine karışmak gibi olmasın ama eski ünlü futbolcuların örgütle filan bağlantılarını iyice bir araştırsalar, ne güzel olur. Spor yazıları için Aziz Yıldırım’ı tekrar istemeyi düşündük. Fakat gazetenin baskısı sırasında odaya girip matbaa personeline müdahale edebilir diye emin olamadık. “ şeklinde bir açıklama yaptı ve gazetenin baskısına yetişmesi gerektiğini söyleyerek atına binerek uzaklara doğru gitti.

kinaye.com: "Bu sitede gerçek olan sadece menülerdir. Bunun dışında yazılanlar latifedir. Haberler,köşe yazıları ve bunlara ait hiç bir materyal gerçek değildir. Kinayedir, palavradır."

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Aziz YıldırımCübbeli Ahmet
Görüş Bildir