Trohpy Türk Yarışmasında Start Verildi, Farklı Bir Format Bizi Bekliyor

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Trohpy Türk Yarışmasında Start Verildi, Farklı Bir Format Bizi Bekliyor

Trohpy Türk Yarışmasında Start Verildi, Farklı Bir Format Bizi Bekliyor

Trophy Türk Macerasına ilk adım atıldı

Trophy Türk çekimlerinde, 55 kamera ve 60 Go Pro kameralar hazır bulunacak. Büyük bir ekip ile gidiyoruz. BlueSky firması 90 kişilik bir ekip ile bize Kenya’da destek verecek. 5 kişilik bir ekibimiz önceden gitti. Bugün 70 kişi Kenya’ya uçuyoruz. 160 kişilik büyük bir ekip ile bu projeyi gerçekleştireceğiz.”

ERTEM ŞENER: BİLDİKLERİNİZİ UNUTUN

Program Sunucusu Ertem Şener: “Programa çok fazla inandım. Amatör ama çok güçlü bir ruh ile gidiyorum. Tanıtımını izlerken bile gözümden yaş geldiğini söyleyebilirim.

Projeye dahil oldum ve pek çok şeyi geride bıraktım. Futbolu bıraktım, şampiyonlar ligini bıraktım… Bize ait olan bir yarışmaya adım attım. Bildiklerinizi unutun çok başka bir ekip göreceksiniz değişmeyen tek şey tv8’in logosu olacak!

HELİN AVŞAR: GÜZEL ANILARLA DÖNECEĞİM

Sunucu Helin Avşar:

“Çok heyecanlıyım ama çok güzel anılar ile döneceğime inanıyorum. Ekibe ve arkadaşlarıma çok güveniyorum. Zor ama bir o kadar da macera dolu geçeceğine, çok güzel hatıralar ile döneceğimize inanıyorum.”

BİLLUR KALKAVAN; KEDİLERİMİN ATALARI İLE TANIŞMAYA GİDİYORUM…

Yarışmacı Billur Kalkavan: “Kedilerimin ataları ile tanışmaya gidiyorum. Kendilerini evde bıraktım, izin verin atalarınızla tanışmak istiyorum diyerek izin aldım.”

Yarışmacı Hale Caneroğlu: “Orada Hanya’yı da, Konya’yı da Kenya’yı da göreceğiz.”

Yarışmacı Tuğba Özay: “Macera demek Tuğba demek, Tuğba demek macera demek. Etaplar zor diyorlar muhakkak zordur ben zorluklara çok alışık bir insanım, yeter ki adapte olayım. Hiç bilmediğimiz bir yere hiç bilmediğimiz insanlar ile gidiyoruz.”

Ertem Şener ve Helin Avşar’ın sunacağı, Taner Güngör’ün özel sunumları ile renklendireceği Trophy Türk’ün ünlü yarışmacıları; BİLLUR KALKAVAN, BERKSAN, BURCU ÇETİNKAYA, CEYDA ERSOY, ESRA ERSOY, HALE CANEROĞLU, ÖNDER BEKENSİR, SERKAN TANIRGAN, ŞENER ÜŞÜMEZSOY, TUĞBA ÖZAY ve ZAZA ENDEN olacak.

Yapılan seçmeler ile belirlenen diğer 10 yarışmacının isimleri ve meslekleri ise şöyle: ASENA SEVİNÇ (şarkıcı), DİLEK ÖZFİDAN ( hostes), DİNÇER MAHMUTOĞLU ( oyuncu), GÖKALP SAKLI ( tabelacı), MEHMET HİLMİ ALBAYRAK ( fotoğraf sanatçısı), NEHİR YILMAZ (co pilot) , NİLAY KANLIOĞLU (dansçı), SERDAR TOPÇU (boksör), ŞUAYİP DAĞISTANLI (bio enerji uzmanı), YASEMİN PAMUKÇU (finansçı)

Basın toplantısı sonrasında özel otobüsler ile havaalanına giden yarışmacılar aileleri ve sevdikleri ile ayrılırken duygusal anlar yaşadı.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir