Silikon Vadisi Seks İşçisine 1 Milyon Dolar Kazandırdı

 > -

Silikon Vadisi Seks İşçisine 1 Milyon Dolar Kazandırdı

Silikon Vadisi'nin genç zenginleri bölgedeki seks işçilerini zengin ediyor. Yeni zenginler servetlerini eğlenceye akıtırken, bir kadın 1 milyon dolar kazandığını anlatıyor...

Dünyanın teknoloji üssü Silikon Vadisi 'genç beyinlere' bir anda büyük servetler kazandırmasıyla da ünlü... Ama bakın San Francisco'daki bu teknoloji üssünde genç zenginler en çok neye para harcıyor?

EN BÜYÜK MÜŞTERİLERİ

CNNMoney'in bölgede yaptığı röportajlar, Silikon Vadisi'nin seks işçilerini de zengin ettiğini ortaya koyuyor. Habere göre, özellikle halka açıldıktan sonra çalışanlarına büyük servetler kazandıran Facebook ve LinkedIn gibi dünyanın en büyük teknoloji şirketleri, seks işçilerinin en büyük müşterileri. Öyle ki bölgede çalışan bir kadın, genç ve zengin müşterilerinden 1 milyon dolar kazandığını iddia ediyor.

ÖDEMELER DE TEKNOLOJİK!

Teknolojinin bölgede çalışan kadınlara da 'güç' sağladığı ve işlerini daha 'etkin' yapmalarını sağladığı belirtilirken, seks işçileri de 'teknolojik müşterilerine' uyum sağlamaya başlamış. Bunun için kredi kartıyla ödeme için POS cihazı kullananlar bile var.

'PARA AKITIYORLAR'

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

CinsellikFacebook
Görüş Bildir