Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sadece Eşcinsel Bir Erkeğe Aşık Olan Kadınların Anlayabileceği 15 Durum

100PAYLAŞIM

Bazı kadınların aşk hayatlarında karşılarına çıkan dertlerden biri de hoşlandıkları yakışıklı erkeklerin eşcinsel çıkması. Bu durumda sevdikleri adamla ancak arkadaş olabilen kadınların yaşadıkları büyük zorluklardan bazılarına bir bakalım.

1. Flörtleşmek istediğiniz erkekle aynı erkekleri beğenme talihsizliğini yaşarsınız.

2. Size erkeklerle ilgili kız arkadaşlarınızın verdiğinden daha yararlı bilgiler sunar ve siz yıkılırsınız.

3. Onunla bir ilişki hayaliyle ona yaklaştığınızın üçüncü gününde her şeyini paylaştığınız bir kankaya sahip oluvermişsinizdir.

4. Ona kendinizi beğendirmek için giydiğiniz giysileri görür görmez üstün moda anlayışı ile sizi hatalarınızla yüz yüze bırakıp zevkinizden utanmanıza sebep olur.

5. Onu kendinize çekebileceğiniz inancıyla giriştiğiniz davanızda başarısız olacağınızı idrak ettiğinizde, depresyon gecelerinize ne Sezen Aksu ne de Yıldız Tilbe şarkıları eşlik edebilir.

6. İdolleri Beyonce olduğundan karşısında gireceğiniz türlü güzel halleriniz onun için yalnızca cinsiyetinizin getirdiği, olması gereken ruh olarak algılanır.

7. Bakım konusunda bilim adamı titizliğinde bilgi sahibi olduklarından, ona daha güzel görünmek için maaşınızı döktüğünüz kozmetik sektörünün size olan yardımını görmezden gelirler.

Bu konudaki bilgisizliğinizle sizi yüzleştirip ahlamanıza vahlamanıza sebep olur.

8. Ona attığınız tripli mesajlara "canım senin menstrual dönemin gelmiş, biraz hava alıp mekanlarda estirip kendine olan güvenini geri kazanman gerek" diye cevap vererek hayallerinizi öldürürler.

9. Beraber denize gittiğinizde onun muhteşem bronz tenini izlerken onun gözleri bir anda bacaklarınıza takılabilir...

"Canım ağdadan hemen sonra bir limonla bacaklarını ovarsan ve sonraki üç gün de banyodan sonra bebe yağıyla masaj yaparsan o batıklar olmaz" diyip size hem sevinç hem üzüntü göz yaşları döktürürler.

10. Onun gözlerinin içine bakarken o bir anda ekrandaki Enrique Iglesias, Ricky Martin, Justin Timberlake kliplerinden birine arsızca göz atmaya başladığında bütün ünlü erkekleri öldürmek istersiniz.

11. Gece bar çıkışı evi çok uzak olduğu için sizde kalacak olduğunda sevinçten ne yapacağınızı şaşırırsınız, kalbiniz güm güm atar.

Evde bir tane yatak vardır. Ancak eve geldiğinizde hiç erkek pijamam yok demenize rağmen dolabınıza gidip en cicili bicili, dar ve dantelli eşofmanınızı alıp üstüne geçirip yatağınızın bir köşesine yattığında kalbinizin tam ortasında bir öküz oturmuş gibi kalırsınız.

12. Onunla olan kankalığınızın bir anında o Brad Pitt gibi adamın, aslında evlenmek isteyeceğinizi tipte bir adamla ilişki yaşadığını öğrenirsiniz.

İşten bir hafta izin alıp evde soğuk duşun altında saatlerce hareketsiz halde kalmamanız için hiçbir sebep yok.

13. Eşcinsel arkadaşlarınız hoşlandığınız adam için gaydarına takıldığını söyleyince ona inanmazsınız.

Baklavaları olan muhteşem yakışıklı gay arkadaşınız bir süre sonra size yatakta hayatınızın adamıyla bir fotoğraf yollar ve hayatınız söner.

14. Müzikten, resimden, aşktan, romantizmden anlayan bir erkek bulduğunuza inandığınız ve ayaklarınızın yerden kesildiği bir anda reddedilirsiniz.

Hangi kızın sizden daha iyi olduğunu araştırmaya başladığınızda aslında Tülin, Selin, Nevin'in sizden daha iyi olmadığını ama Kemal'in, Mert'in, Abdurrahman'ın sizden çok daha tercih edilebilir olduğunu öğrenirsiniz ve yine ölüm depresyonu kapıyı çalar.

15. Hayatınızın kararını alıp niyeti bozduğunuzda bir gece onun evinde müzik dinlerken üzerine atlarsınız ve o sanki bir somon balığıyla öpüşmüşcesine iğrenerek karşılık verir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mvo

Gay bir erkek son derece erkeksi olabilir ki genelde de öyledir. Zaten adı üzerinde eşcinsel. O bir erkek ve erkeklerden hoşlanıyor. Gay diye hemen kadına benzeme çabası diye yapıştırıyorsunuz bu da yanlış anlamaya sebebiyet veriyor. Yani bu biraz da kişilik meselesi.

cihan-oguz-demirci

Peheyyy

harley-quinn

AS:DASD: şimdi kusura bakmasın kızlar

Gizli Kullanıcı

Bi kadın eşcinsel bi erkeğe nasıl aşık olabilir ki? Hadi eşcinselliğini bilmezden önce hoşlandın diyelim ama öğrendikten sonra hoşlanmaya devam etmen tuhaf değil mi? Bi de bunun için kahrolman falan? Aptallık resmen!

.-.-.

Çünkü insanlar cinsel kimliğe değil, karaktere aşık olurlar.

Gizli Kullanıcı

Ne alaka?

.-.-.

Sen bir insanın karakterini seversin. Şahsen ben öyle yapıyorum. Onun benden hoşlanma ihtimaline göre sevip sevmeyeceğime karar vermiyorum. O iyi biri, komik, zeki, hayallerinin peşinden koşan biri. Bu yüzden onu seviyorum. Ama bi anda 'Ah benim cinsimden hoşlanmıyormuş o zaman başka çiçeklere gideyim' diyemem. Seviyorsam diyemem.

Gizli Kullanıcı

Farkındaysan bu galerinin yüzde doksanında adamın dış görünüşünden bahsedilmiş. Kişiliğine dair "müzikten aşktan romantizmden anlayan bi erkek" cümlesi dışında herangi bi gönderme yok. Karaktere aşık olmak diye bişey yoktur. Kendinizi kandırmayın. Öyle bişey olsa kimse bana aşık olmazdı.

.-.-.

Ben galeriden yola çıkarak yazmadım yorumu. Senin düşüncene karşılık yazdım. Ayrıca insanların duygularını sorgulayabilme hakkına sahip olduğunu düşünmüyorum. Kimse sahip değil.

Gizli Kullanıcı

Aşık olan biri gerizekalıdır. Eşcinsel bi erkeğe aşık olan kadın ya da eşcinsel bi kadına aşık olan erkek master gerizekalıdır. Gerisi tırıvırı.

emredinc2000

burası müslüman bi ülke değil. Özgürlüğün kısıtlanmasını isteyenler lütfen s.ktir olup irana gitsinlar

Görüş Bildir