Saçından Oldu Ama Aşkı Buldu!

 > -

Saçından Oldu Ama Aşkı Buldu!

Saçından Oldu Ama Aşkı Buldu!

Gelenek bozulmadı ve bir yönetmen-oyuncu aşkı daha başladı. 5 ay önce nişanlısı Ahmet Kural'dan ayrılan Burcu Kıratlı; rol aldığı 'Peri Masalı'nın yönetmeni Biray Dalkıran ile birlikte.

Adını sempatik oyuncu Ahmet Kural'la yaşadığı aşk sayesinde duyuran ve evlilik hazırlık yaptıkları sırada Kural'dan ayrılan Burcu Kıratlı da düzene uydu! İlişkisinin bitimiyle oyunculuğa başlayan Kıratlı, Biray Dalkıran'ın yönettiği "Peri Masalı" filmiyle kamera karşısına geçti. Çekimler sırasında; bir yönetmen ve oyuncu aşkı daha alevlendi.

Sevgilisinin çekeceği film için fedakarlıktan da kaçınmayan Burcu Kıratlı, saçlarını da kazıttı. Çekimler başladıktan 1 hafta sonra aralarındaki ilişki aşka dönüşen Kıratlı ile Biray Dalkıran, ilişkinin filmin önüne geçmemesi için de tedbirli davrandı. "Peri Masalı" filminin setinde başlayan aşk sayesinde Kıratlı'nın eski nişanlısı Ahmet Kural'ı tamamen unuttuğu söyleniyor.

ÖPEREK KUTLADI

Yönetmen Biray Dalkıran, rolü gereği saçlarını kazıtmasıyla gündeme gelen Burcu Kıratlı'yı başından öperek tebrik etmişti. O dönem, ikilinin aşk yaşadığı bilinmiyordu.

AYDIN HAMZA / TAKVİM İNTERNET SİTESİ

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkEvlilikaşk
Görüş Bildir