60 Bin Liralık Soruyu Şıkları Okunmadan Bildi | Video

 > -

Kenan Işık'ı Hayretler İçinde Bıraktı

Kenan Işık'ı Hayretler İçinde Bıraktı

Kim Milyoner Olmak İster'e katılan bir yarışmacının telefon jokeri şıklar söylenmeden soruya doğru yanıt verince stüdyoda büyük bir alkış koptu. Hayretler içinde kalan Kenan Işık da alkışlamadan edemedi.

Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasına katılan bir yarışmacının telefon jokeri şıklar söylenmeden soruya doğru yanıt verince stüdyoda büyük bir alkış koptu. Hayretler içinde kalan Kenan Işık da alkışlamadan edemedi. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 3.sınıf öğrencisi Mustafa Çağlar Yavuz, 60 bin lira değerindeki 9'ncu soruda telefon jokerini kullandı. Yakın arkadaşı Göktürk Oraloğlu'nu aratan yarışmacı oldukça zor bir soru olan 9'ncu soruyu sordu.

Haberin Tamamı İçin:

Kenan Işık'ı Şoke Eden Joker

Yarışmacının jokerini kullanarak aradığı arkadaşı, henüz şıklar okunmadan yanıt verdi, herkes şoke oldu.

ATV ekranlarında yayınlanan Kenan Işık'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster" adlı yarışma programına katılan ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 3.sınıf öğrencisi Mustafa Çağlar Yavuz, programa damga vurdu.

Haberin Tamamı İçin:

60 Bin Liralık Soruyu Şıkları Okunmadan Bildi

ATV'nin sevilen yarışma programı, Kenan Işık'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster"e katılan ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 3.sınıf öğrencisi Mustafa Çağlar Yavuz, programa damga vurdu.

60 bin lira değerindeki soruda kullandığı telefon jokeriyle yakın arkadaşı Göktürk Oraloğlu’nu arattı. Oldukça zor bir soru olan 9’ncu soruyu sordu. Henüz şıklar okunmadan "E" yanıtını veren Oraloğlu’na tereddüt etmeden güvenen yarışmacı doğru yanıtı vermesi herkesi şaşırttı. Hayretler içerisinde kaldığı görülen Kenan Işık da alkışlayarak, "Böyle bir adetim yok ama Göktürk’ü alkışlıyorum. Bravo. Sizi 125 bin liraya getirdi." dedi. Sürenin bitmesiyle bir sonraki bölümde yarışmaya devam eden yarışmacı 125 bi...

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AtvOrta Doğu Teknik Üniversitesi
Görüş Bildir