Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Fransız Devi Türk Şirketine Ortak Oldu

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Fransız Devi Türk Şirketine Ortak Oldu

Fransız Devi Türk Şirketine Ortak Oldu

Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenen, Uluslararası Gayrimenkul Fuarı MİPİM'in katılımcıları arasında yer alan Fransız ATALİAN'la birleşmesini açıklayan Artem Tesis yönetimi, katılımcı firmalardan ilgi gördü.

Avrupa'nın en iyi üç hizmet sağlayıcısı arasında sayılan Paris merkezli ATALİAN'ın toplam 55 bin çalışanı bulunuyor. Tesis yönetimi, temizlik, teknik bakım, güvenlik, resepsiyon hizmetleri, peyzaj konularında uzman olan ATALİAN'ın uluslararası bölümü başkanı Matthieu De Baynast, "Türkiye'de ARTEM'le olan birlikteliğimiz, Avrupa'daki 10 ülkeden sonra, Fas ve Lübnan'dan sonraki stratejik hedeflerimizdendi.

ARTEM Tesis Yönetimi, bin 500'ün üzerinde çalışanıyla, hizmet sektörünün önemli aktörlerinden. ATALİAN'la olan birliktelikleri, hizmet yelpazelerini genişletmelerine ve yeni fırsatları değerlendirmeyi de beraberinde getirecektir. Türkiye'deki potansiyelin farkındayız. ARTEM de sektördeki deneyimi ve kalitesiyle bu pazarda da başarıya ulaşmamıza olanak sağlayacaktır" diye konuştu.

ARTEM Tesis Yönetimi Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Pala ve Genel Müdür Eflatun Mutlu da, ATALİAN'la yapılan ortaklıktan mutluluk duyduklarını söyleyerek, "Çoklu hizmetlerde uzman bir kuruluş olan ATALİAN şirketimiz için uygun bir ortak. Daha geniş bir yelpazede hizmet verme amacımıza daha kısa sürede ulaşacağımıza inanıyoruz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan ortaklarımızla birlikte olmaktan mutluyuz" diye konuştular.

ARTEM 29 YILDIR SEKTÖRDE

Faaliyetine 1984 yılında "Artem Kurumsal Yapılar Servis Yönetimi" adıyla Ankara'da başlayan ARTEM, temizlik ve bina yönetimi konularında hizmet veriyor.

Firma, Ankara Ticaret Odası'nın Meslek Standartları Komisyonları'nda aktif rol alan ve sektörde ilk derneğin kurulmasına ve sektörel standartların oluşmasına öncülük eden firmalar arasında bulunuyor. ARTEM, Tesis Yönetimi yelpazesi altında temizlik, güvenlik, catering, ilaçlama, bitki bakımı, peyzaj, destek hizmetler, otel ve çamaşırhane hizmetleri, karla mücadele, teknik destek hizmetleri gibi çeşitli alanlarda hizmet veriyor.

Diğer Şirket Haberleri Haberleri

THY'den Türkiye'nin en büyük siparişi

THY, Airbus'tan 82'si kesin 35 adedi opsiyonlu 117 adet dar gövdeli uçak siparişi kararı alarak Türk havacılık tarihinin en büyük sipariş kararını almış oldu.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AnkaraFransaLübnanTürk Hava Yolları
Görüş Bildir