Facebook Arkadaşlarınızla Telefondan Bedava Konuşun

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Facebook Arkadaşlarınızla Telefondan Bedavaya Konuşun

Facebook Arkadaşlarınızla Telefondan Bedavaya Konuşun

Mobil dünyadaki yenilikçi yazılımların en yeni örneklerinden biri olan Saytya uygulaması ile cepten Facebook’taki arkadaşlarınızı bedavaya arayabileceksiniz.

Mobil internet kullanımının yaygınlaşması ile iletişim alışkanlıklarımız da değişti. Kısa mesajlar özellikle genç kullanıcılar arasında çoktan tarih olmuş durumda. Geleneksel aramalar da yavaş yavaş yerini VoIP temelli aramalara bırakıyor. Bu kapsamda hizmet veren en yeni ve inovatif yazılımlardan biri olan SAYTYA Caller ise VoIP aramalarını geleneksel arama işlevleri ile birleştirmenin yanı sıra sosyal ağlardaki arkadaş grubu arasında özel bir iletişim şebekesi kuruyor.

Facebook hesabınızda ekli olan ve SAYTYA Caller kullanan kişilere doğrudan erişebilmenize olanak tanıyan yazılım, ücretsiz sesli aramalara ek olarak anlık mesajlaşma desteği de sağlıyor. Uygulama, Wi-Fi, 3G ve 4G üzerinden bağlantı sağlayabiliyor.

Nasıl Çalışıyor? SAYTYA Caller temel olarak ses iletimini internet üzerinden gerçekleştirmeyi amaçlıyor. İnternet erişiminin mümkün olmadığı veya ses iletiminin kesintisiz sağlanabilecek kadar verimli olamadığı durumlarda ise SAYTYA Caller'ın patentli SIM arama teknolojisi devreye giriyor ve standart arama hizmeti kullanılarak kesintisiz iletişim sağlanıyor.

Ek Ücret Gerektirir mi? SAYTYA Caller herhangi bir ek ücret gerektirmez. Tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tabi ki bu esnada telefonunuzda internet erişimi olmak zorunda. İnternet erişimi olmayan durumlarda ise iletişimin devamlılığı adına tarifeniz üzerinden standart arama ile ücretlendirilirsiniz. Şimdilik sadece iPhone ile çalışabilen SAYTYA Caller’a ilerleyen süreçte Android, Windows Phone ve iPad desteği de sağlanmış olacak.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AndroidAppleFacebookWindows 8
Görüş Bildir