Chrome İşlevlerini Sunan 3 Firefox Eklentisi

-

Chrome İşlevlerini Sunan 3 Firefox Eklentisi

Chrome İşlevlerini Sunan 3 Firefox Eklentisi

Son zamanlarda Firefox'a geçtiyseniz, bu 3 eklenti Firefox ile olan sıkıntılarınızı dindirebilir! Web tarayıcıları, internete açılan kapımız ve dolayısıyla hızlı, aynı zamanda kesintisiz bir deneyim sunmaları kaçınılmaz. Siz de son zamanlarda Chrome'dan Firefox'a geçen kullanıcılar arasındaysanız, önceki tarayıcınızda olup, eksikliğini hissettiğiniz bazı özelliklerin bulunduğundan eminiz. Bu yazımızda Firefox'a bazı gerekli Chrome işlevlerini eklemenize yardımcı olacak 3 Firefox eklentisini tanıtacağız.

Private Browsing Window

Firefox'da özel gezinti moduna geçtiğinizde, şu anki oturumunuz kapatılıyor ve size yeni bir oturum sunuluyor. Firefox'un oldukça sıkıcı olan bu özelliğinden kurtulup Chrome'daki gibi açık sekmelerinizle gizli sekmeleri aynı anda kullanabilmek istiyorsanız, Private Browsing Windows adındaki eklenti çok işinize yarayacak.

Private Browsing Window, Firefox'un farklı profillerden aynı anda pencere açabilme özelliğini kullanıyor ve şu anki oturumunuzu kapatmadan "gizli" bir profil yoluyla size gizli gezinti olanağı sağlıyor.

Gizli gezintiye başlamak için eklentinin simgesine tıklamanız yeterli. Bunu ilk yaptığınızda Firefox'un profil seçicisi ekrana geliyor ve sizden bir profil seçmenizi istiyor. İsterseniz, eklentiyi her kullandığınızda bu pencerenin açılmasını sağlayabilirsiniz. Veya "private" adında yeni bir profil oluşturabilirsiniz. "private" adındaki profil, eklentinin simgesine tıkladığınızda otomatik olarak gizli gezinti modunda yeni bir pencerenin açılmasını sağlayacaktır.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

ChromeFirefoxWindows 8web
Görüş Bildir