"Biz de Sanat Yapıyoruz Size Mal Gibi"

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Can Bonomo Komaya Girdi!

Can Bonomo Komaya Girdi!

Eurovision temsilcimiz Can Bonomo'ya şöhret yaramadı. Gece kulüplerinde sabaha kadar eğlenen Bonomo'nun vücudu yorgun düştü. 23 yaşındaki şarkıcı, geçtiğimiz gün bir konser için Çeşme'ye gitti. Önceki akşam arkadaşları ile Alaçatı'da yemek yedikten sonra bir mekanda eğlenen Can Bonomo, ertesi gün fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

MORG KAPISINDAN KAÇTI

İddiaya göre menajerinin saat 13.00'da Özel Sisus Hastanesi'ne götürdüğü Bonomo, şeker komasına girdi. Genç şarkıcı, Acil Servis'e kaldırıldı. Can Bonomo daha sonra morg kapısından gizlice çıkartılarak babasının İzmir'deki evine götürüldü. Öte yandan menajeri "Bonomo değil arkadaşı rahatsızdı" diyerek iddiaları yalanladı.

Haberin Tamamı İçin:

"Biz de Sanat Yapıyoruz Size Mal Gibi"

Can Bonomo, Çeşme de fenalaşıp şeker komasına girdiği haberlerine twitter dan cevap verdi...

Şarkıcı Can Bonomo Çeşme'de şeker komasına girdiği iddialarına yanıt verdi. İddiaya göre bir konser için Çeşme'ye giden 23 yaşındaki Bonomo, Alaçatı'da yemek yedikten sonra bir mekanda eğlenmiş, ertesi gün de fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı.

"HER OKUDUĞUNUZA İNANMAYIN"

Dün gece Çeşme'de sahneye çıkan Can Bonomo, twitter sayfasından bu iddialara çok ağır sözlerle cevap verdi. Bonomo, "Komaya falan girmedim. Yalan haber. Dün konser vardı. Çok da güzel geçti. Keyifler yerinde. Her okuduğunuza inanmayın, soğuk taşa oturmayın." yazdı.

Bir tweet daha atan Bonomo şöyle devam etti: "Hakkaten şeker hastası olsam, arkamdan sarhoştu yazacaksınız yani? Biz de sanat yapıyoruz size mal gibi. Helal."

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

EurovisionİzmirKonserTwitterşekerşeker hastası
Görüş Bildir