Beyond Two Souls'dan Müziklere Dair Video Ve Farklı Farklı Bilgiler

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Beyond Two Souls'dan Müziklere Dair Video Ve Farklı Farklı Bilgiler

Beyond Two Souls'dan Müziklere Dair Video Ve Farklı Farklı Bilgiler

David Cage, müziklerden oyun sonuna, her konuya dokunuyor.

David Cage ve Quantic Dream ’in yeni çılgın denemesine az vakit kaldı ama bu hakkında yeni bilgiler edinmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Beyond: Two Souls gümbür gümbür gelirken, Gamescom bünyesinde oyunun çok oyunculu bir halinin de olduğunu öğrendik.

Benzerini (aynısını değil) Puppeteer ’da veya Rayman: Legends ’de de gördüğümüz, farklı iki karakteri iki kişinin yönetmesi ve koordine oynama imkanı, anlaşılan Beyond için de geçerli. Bir kişi DualShock 3 üzerinden Jodi Holmes’ü kontrol ederken, başka bir kişi de hayaletimsi varlık Aiden’i yönetebilecek.

iOS ve Android platformlarında olan “ Beyond Touch ” uygulaması bu imkanı sağlıyor. Daha çok oyunlara yabancı insanları çekmek için böyle bir girişimde bulunduklarını belirten Cage, umuyoruz ki başarılı bir sistem sunar bize.

Öte yandan, Gamescom bünyesinde oyunun müziklerine dair bir video yayınlandı. Jodi’nin macerasının duygusal yükünü taşıyan ana kolonlardan birisi olan müzikler, oyuna gerekli dramatikliği sağlıyor gibi görünüyor. Ekip de bu zorluğun altından Lorne Balfe ( Assassion’s Creed 3, Skylanders ) ile kalkmışlar.

Son olarak da yine David Cage’in açıklamalarına göre, Jodi ölse bile oyunda bir “ Game Over ” ekranının olmadığını öğrendik.

“Ölüm oyunun önemli bir parçası. Üstelik, büyük gizemlerden birisi. Sonrasında ne olduğu gizemi, oyunda yer kaplıyor ve emin olun, siyah bir ekran değil.”

Ah be Cage, yine uykusuz hevesli gecelere zerk ettin bizi...

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AndroidiOSoyun
Görüş Bildir