Alice 3, Kickstarter İçin Nabız Yokluyor

Gamer-

Alice 3, Kickstarter İçin Nabız Yokluyor

Alice 3, Kickstarter İçin Nabız Yokluyor

American McGee’nin kafasındaki plan net gibi eğer…

Alice serisini severek oynadıysanız ve yenisi çıksın kaçırmam diyorsanız size hem iyi hem de kötü haberlerimiz var. İyi haber şu; American McGee serinin devamı için oyuncuların nabzını yokluyor. Sorduğu sorulardan biri ise “Eğer Alice 3 oynayabilecek olsaydınız Kickstarter’a destek verir miydiniz?” Stüdyo “Evet” diyecek oyuncuların desteğini istiyor çünkü (haberin kötü kısmına geldik) oyunun hakları halen EA’nin elinde bulunuyor. McGee EA’ye sunacakları teklifin ciddiye alınabilmesi için oyuncuların desteğinin arkalarında olması gerektiğini önemle belirtiyor.

American Mcgee geçtiğimiz aylarda EA’nin Alice’yi “Hardcore Korku” türünde lanse ederek oyuncuları kandırdığını söylemişti. Ve söylediği sözler daha atmosferi terk etmeden yeni bir açıklama yaparak EA’den özür dilemek zorunda kalmıştı. Böyle bir çıkıştan sonra yeni oyunun haklarını EA’den koparabilirler mi çok merak ediyoruz.

Kız babası, Summoner, Planeswalker, Headbanger, kansere atar yapmış kişilik, Whovian, yemek ve oynayacak oyun seçmeyen, ironik, metaforik ve aynı zamanda paradoksal.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

oyun
Görüş Bildir