Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

8 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

-
4 dakikada okuyabilirsiniz

8 Şubat Cuma Burç Yorumları!

8 Şubat Cuma Burç Yorumları!

KOÇ

Dostluk ilişkileriniz, sevgilinizle olan ilişkinizde bazı sorunlar yaratıyor. Bu dostluklarınızın bazıları, partneriniz tarafından dostluğu aşan bir yakınlaşma gibi görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekiyor. İnatçılığınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürüklüyor

BOĞA

Planlarınız için uygun zamanları kaçırmamaya özen gösterin. Bu donem kariyer hayatınız acısından önemli fırsatlar karşınıza çıkabilir ve buna zihnen hazır olmaya çalışmalısınız. Maddi acıdan planlamanıza dikkat etmenizde yarar var.

İKİZLER

Duygusal anlamda bazı gerginlikler bugünde sürecek. Sevgilinizle aranızdaki sorunları gündeme getirmek için uygun bir günde değilsiniz. Arkadaşlarınızdan bu konuda yardım istemelisiniz. İş yaşamınızdaki gelişmelerin bir hayli yoğunlaşacağı bir gündesiniz. İşinizle ilgili çeşitli sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

YENGEÇ

Duygularınızı bastırmaya çalışmak sizi sandığınızdan daha fazla yıpratıyor. Mantıklı karar almak istiyorsunuz ancak yapamadığınız için kendinizi kötü hissediyorsunuz. Bu dönemde kendinizi çok yormamanız ve çok düşünmemeniz gerekli. Arkadaşlarınızla vakit geçirip rahatlamaya çalışın.

ASLAN

İş yoğunluğunuz nedeniyle canınız çok sıkkın. Özellikle son günlerde omzunuzda hissettiğiniz pek çok yük sizi zorluyor. Bugün de tüm bunların muhasebesini yapacağınız ve tüm yılı yeniden gözden geçireceğiniz bir gün. Pozitif düşünmeye gayret gösterin.

BAŞAK

Özel hayatınızda sezgilerinizi size yol gösterebilir. Çevrenizdeki gelişen olaylara yaklaşımınızdaki netlik etrafınızda saygınlık kazanmanızı sağlıyor ve bu durum sizin kendinize güveninizi arttırıyor. Yenilikler için uygun bir zaman dilimindesiniz.

TERAZİ

Maddi ve manevi meselelerinizi partnerinizle ortak halletmeye çalışmalısınız. Aslında yaşadığınız dalgalanma oldukça hassas ve alıngan olmanızdan kaynaklanıyor. Ekonomik acıdan aile çevrenizden önemli bir destek üzerine konuşmalar yapacaksınız.

AKREP

Genel anlamda son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ve sahip olduğunuz bu enerjiyi olumlu bir şekilde kullanmayı başaracaksınız. Yeniden oluşturmaya çalıştığınız iş ve ev ortamlarında biraz yorucu konulara odaklansanız bile gün sonuna doğru çevrenize zaman ayıracak enerjiyi üzerinizde hissedeceksiniz.

YAY

Ani gelişen bazı olaylar iş hayatınızda bazı sorunlara yol açmış olabilir. Gelişen bu olaylar psikolojınızın gerilmesine neden olmuş olabilir. Tüm bunlara rağmen çevrenizdeki insanlarla iletişiminiz gün geçtikce iyiye gitmeye başladı.

OĞLAK

Adlandıramadığınız duygularınız, yol vermeniz durumunda, her an aşka dönüşebilir. Kendinize bu izni vermeyecekmiş gibisiniz. Bir anda ilkesiz davranabileceğinizden çekiniyorsunuz. İşinizi geliştirme düşünceleri içindesiniz, ama elinizi kolunuzu bağlayan engelleriniz var.

KOVA

Bugün de yoğun bir iletişim içinde olabilirsiniz. Sosyal olaylar ve grup çalışmaları günlük düzeninizi aniden değiştirebilir. Bu konunun hayatınızı bunalttığınızı düşünmeden organizasyon gücünüzün geliştiğini düşünerek gelecek adına planlamalar yapmalısınız.

BALIK

Sevgilinizin duygusal bir yapıya sahip olması nedeniyle onunla bu konuda bir çok kez tartışmaya giriyorsunuz. Bugün daha çok ilgilendiğiniz ve zevk aldığınız işlerle ilgileneceksiniz. Bu çalışmaları sevmediğiniz insanlarla ortak yapacaksınız fakat yine de bu durum keyfinizi bozmaya yetmeyecektir.

Haberin Tamamı İçin:

08 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

08 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Müneccim - Yorumcu 08.02.2013 cuma günlük fal - burç yorumu :08 Şubat 2013 Burç - fal Yorumlarını sitemiz aracılığı okuyabilirsiniz. 08.02.2013 cuma gününe ait günlük burç yorumları aşağıda listelenmiştir,

08 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları, 08 02 2013 burçlar, 08 Şubat 2013 akrep burcu yorumu, 08 Şubat 2013 aslan burcu yorumu, 08 Şubat 2013 balık burcu yorumu, kadinca.net 08 Şubat 2013 başak burcu yorumu,08 Şubat 2013 boğa burcu yorumu, 08 Şubat 2013 ikizler burcu yorumu, 08 Şubat 2013 koç burcu yorumu, 08 Şubat 2013 kova burcu yorumu,08 Şubat 2013 oğlak burcu yorumu, 08 Şubat 2013 terazi burcu yorumu, 08 Şubat 2013 yay burcu yorumu,08 Şubat 2013 yengeç burcu yorumu, 2013 Ocak ayı burç yorumları

KOÇ

Bugün sabah saatlerinde daha çok ortaklaşa para mevzularına odaklanabilirsiniz. Bilinçaltınızda bazı şeyleri bir türlü doğru düzgün yapamadığınızı düşünebilirsiniz. Hisleriniz kuvvetli çalışacak.

BOĞA

Haftaya özel ilişkileriniz devrede olarak giriş yapacaksınız. Sosyal ortamlarınızda arkadaşlarınıza yardım etmek öne çıkabilir. Her şeyi sadece kendiniz için yapmamaya, bencil olmamaya özen gösterin.

İKİZLER

İş ve kariyer alanlarınızda kişisel kandırmacalardan ve yönlendrilmelerden uzak durmanız gerekebilir. Önemli projelere başlamak yerine var olanlarda yapmanız gerekenlere odaklanmalısınız.

YENGEÇ

Bugün bulunacağınız dış ortamlar veya farklı yerlerde yönlendirilmelere açık olabilirsiniz. Önemli görüşmelerden ve girişimlerden uzak durun. Çabuk tepki vermeye müsait olacaksınız.

ASLAN

Haftaya eviniz veya ailenizle ilgili konular ön planda olarak giriş yapacaksınız. Vücut savunmanız düşük çalışacağından önemli işlerdense, basit ve sizi yormayacak işlerinizin peşine düşebilirsiniz.

BAŞAK

Başkalarından alacağınız tavsiyeler veya görüşler bugün sizi yanlış yönlendirebilir. Özel hayatınızla ilgili konularda kendinize güveniniz düşük çalışacak. İletişiminize gün boyunca dikkat edin.

TERAZİ

İş alanlarınızda yardımsever etkilerle hareket etmeniz gereken bir gün. Enerjiniz düşük olacağından alerji, enfeksiyon ve hastalığa meyilli olabilirsiniz. Sabah saatlerinde para işlerinizi halledebilirsiniz.

AKREP

Yaratıcılığınızın arttığı bu dönemde aşk hayatınızda kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Durum karışıklığı ve bazı şeylerin netleşmemesi harekete geçmenizi engelleyebilir. Kendinize güvenmelisiniz.

YAY

İsteksiz başlayan gününüz akşam saatlerinde yerini daha kararlı bir enerjiye bırakacak. Ev ve aileniz için harekete geçeceğiniz konularda önemli kararlardan uzak durmalısınız. İletişimde zorlanabilirsiniz.

OĞLAK

Sabah saatlerinde paraya dayalı işlerinizde bazı anlaşmazlıklar oluşabilir. Yakın çevrenizde temas halinde olacağınız kişiler bugün sizi yanlış yönlendirebilirler. Ani tepkiler vermekten kaçının.

KOVA

Bugün paraya dayalı anlaşmalarınız veya işleriniz varsa yönlendirilmelerden uzak durmalısınız. İş alanlarınızda kendi doğrularınızı karşı tarafa aktarmakta zorlanabilirsiniz. Hemen sinirlenmeyin.

BALIK

Enerjinizi istediğiniz gibi yönlendirmekte bugün biraz zorlanabilirsiniz. Vücut savunmanız düşük çalışacağından sağlığınızı fazla zorlamayın özellikle iş yapmanız gereken koşullarda dikkatli olun.

*Hande Kazanova

Astroloji Uzmanı*

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Burçaşkastrolojiburçburçlargünlük burç yorumlarıkoç burcu
Görüş Bildir