Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

5 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Burçlar 5 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Burçlar 5 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 5 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 21 Mart – 20 Nisan )
Kartınız Hayal… Bugün aklınızı başınıza alarak olmayacak işler peşinde gezmemelisiniz. Çocuksu yönünüz biraz ağır basıyor. Aİle içinde tatsızlıklar olabilir. Sakin kalın.

BOĞA BURCU 5 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 21 Nisan – 21 Mayıs )
Kartınız Dönüş… İşinizde son derece uyumlu ve yardımseversiniz. Aynı şekilde partnerinize hitap etmiyor, sürekli dargınlık yaratıyorsunuz. Toparlanın ki sizi anlayabilsin.

İKİZLER BURCU 5 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 22 Mayis – 21 Haziran )
Kartınız Gerçek… Her konuda güçlü olduğunuzu vurgulamak adına, birçok konuya hakim olmak istiyorsunuz ama işinizde size cephe almak isteyenler var. Düşmanlarınızı göz ardı etmeyin.

YENGEÇ BURCU 5 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 22 Haziran – 23 Temmuz )
Kartınız Aşıklar… Tutkulu bir aşıksınız. Onunla her alanda anlaşıyorsunuz. Ancak çevresel baskılar ilişkinizi zorlayabilir. Sözünüzün arkasında durmalısınız.

ASLAN BURCU 5 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 24 Temmuz – 21 Ağustos )
Kartınız Yargılama… Bugün kendinize dinlenme günü yaratarak bir an önce ev ortamınıza kapanmak istiyorsunuz. Oysaki evinizin durumu yalnız kalmak için müsait değil.

BAŞAK BURCU 5 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 22 Ağustos – 23 Eylül )
Kartınız Ölüm.. Özellikle bugünlerde uykunuz kaçıyor ve gece hayatını kendinize arkadaş gibi görüyorsunuz. Bu durum sizler için ne kadar tehlike saçıyor anlamalısınız.

TERAZİ BURCU 5 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 24 Eylül – 23 Ekim )
Kartınız Enerji… Sosyal yaşamınızda bir hayli hareketlilik görünüyor. İlişkiniz oldukça düzgün sürüyor. Ailenizle dertlerinizi paylaşabilirsiniz. Onlar sizi her konuda destekleyecek.

AKREP BURCU 5 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 24 Ekim – 23 Kasım )
Kartınız Affetme… Aslında sizler doğanız gereği sürekli mantıklı ve ağır düşünerek hareket ediyordunuz. Bugün hiç düşünmeden sözler sarf ederek insanları kırabilirsiniz.

YAY BURCU 5 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 24 Kasım – 22 Aralık )
Kartınız Koruma… Mali konularda fedakarlık etmiyor aksine harcamalarınızı yükseltiyorsunuz. Seyahatler sizleri zor duruma düşürebilir. Daha tutumlu olun.

OĞLAK BURCU 5 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 23 Aralık – 20 Ocak )
Kartınız Barış… Birleri sizlere tavır takınmasına rağmen sizler barışçıl edanızla çözüm üretmeye çalışabilirsiniz. Oysa sizi anlamadan olumsuzluklar yaratabiliyorlar.

KOVA BURCU 5 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 21 Ocak – 19 Şubat )
Kartınız Işık… Gerçek aşkla bağlandığınız kişi sizinle bugün ters fikirler yaşayabilir. Ona karşı anlayışlı olmaya çalışsanız da bugün faydasız. Hobilerinize odaklanın.

BALIK BURCU 5 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 20 Şubat – 20 Mart )
Kartınız Mesaj… Sevdiklerinizden beklediğiniz haberler gecikebilir. Bunun için içe kapanarak dünyaya küsmeniz anlamsız. Beklediğiniz haberler geç de olsa gelecek.

Kaynak : http://www.habersok.com/burclar-5-ocak-2013-gunluk-burc-yorumlari/#ixzz2H33mH3IH

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BurçGünlük Burç Yorumuİkizler Burcuastrolojiburçburçlargünlük burç yorumlarıkoç burcu
Görüş Bildir